Unia Europejska chce wprowadzić specjalny podatek na młodych islamskich mężczyzn, którzy chcą pieniędzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy pokazali ostatnio w bardzo jasny sposób, że to oni rządzą Unią Europejską. Doszło nawet do tego, że zaprosili do Europy hordy islamistów, a gdy zorientowali się, że przyjeżdżają tu miliony ludzi wymusili na innych krajach członkowskich przyjęcie określonej liczby tak zwanych uchodźców. Teraz jeszcze okazało się, że mają być oni utrzymywani między innymi z naszych pieniędzy.

 

Obecnie rządzący opowiadają bajki jakoby to mityczna Unia miała zapłacić za pobyt młodych mężczyzn w wieku poborowym. Początkowo nie było jasne czy będzie to 6 tysięcy euro jednorazowo czy też powstanie jakiś mechanizm finansowania przymusowych imigrantów. Szybko jednak okazało się, że to samorządy mają płacić na utrzymanie beztrosko sprowadzonych islamskich młodzianów.

 

Spodziewając się oczywistego oporu na takie dictum postanowiono udoskonalić plan grabieży. Obecnie uzgodniono podobno przepchnięcie dodatkowego podatku na uchodźców. Jak donosi gazeta Sueddeutsche Zeitung, Niemcy planują wprowadzenie w całej Unii specjalnego podatku, którego celem będzie pokrycie kosztów przyjęcia i integracji tak zwanych imigrantów z Afryki i z Bliskiego Wschodu.

 

Ze strzępów informacji jakie udało się wydobyć od naszych oprawców podczas wystąpień na świecie, wynika, że pieniądze "Allaha", których oczekują roszczeniowi młodzi islamiści mają pochodzić albo z podwyżki podatku VAT albo z nałożenia nowych obciążeń na paliwa. Nasi okupanci nawet nie kryją tego, że chcą przejąć te pieniądze aby rozdawać je w Europie, albo na Bliskim Wschodzie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Infor

Gdzie ich upchają???  Jeśli

Gdzie ich upchają???  Jeśli żaden burmistrz w Polsce sie nie zgodzi na ich przyjęcie to rząd może sobie ich do .... swoich willi wsadzić!    Poniżej wskazówka dla wszystkich butmistrzów w Polsce: http://wsensie.pl/dummy-category-2/item/8076-burmistrz-krasnika-postawil-sie-namiestnikowi-kopacz-i-powiedzial-nie-imigrantom-przeczytaj-caly-list/8076-burmistrz-krasnika-postawil-sie-namiestnikowi-kopacz-i-powiedzial-nie-imigrantom-przeczytaj-caly-list "
Władze Kraśnika (lubelskie) wyremontowały lokale przeznaczone na mieszkania socjalne. Zanim zdążyły oddać je użytku, wojewoda Wojciech Wilk wysłał pismo do wszystkich burmistrzów, wójtów i prezydentów miast. "Uprzejmie poprosił" w nim o wskazanie obiektów "z potencjalnym przeznaczeniem na zakwaterowanie cudzoziemców ubiegających się o ochronę międzynarodową w Polsce". Burmistrz Kraśnika "postawił się" wojewodzie.
Burmistrz miasta Mirosław Włodarczyk, zdecydowanie odmówił przyjęcia imigrantów w swoim mieście.
Zawarte w wysłanym 17 września liście wojewody zalecenia co do proponowanych lokali (oparte na wskazaniach Urzędu do Spraw Cudzoziemców) są dość ciekawe: możliwość zakwaterowania powyżej 50 osób przez cały rok (zasugerowano internaty lub domy opieki społecznej), dobry stan techniczny i możliwość zapewnienia wyżywienia - przez własną kuchnię lub catering (sic!).
Odpowiedź Mirosława Włodarczyka jest stanowcza.

"Miasto Kraśnik nie dysponuje możliwością przyjęcia, zakwaterowania i wyżywienia grupy ponad 50 uchodźców"

- napisał 1 października burmistrz Kraśnika. Co ciekawe, wyremontowane lokale miasto zdążyło przekazać 23 września (a więc niedługo po otrzymaniu dwóch pism od Wojewody) "najbardziej potrzebującym rodzinom", tym samym blokując możliwość zakwaterowania w nich imigrantów.

"Mam nadzieję, że nie jest Pana intencją wysiedlenie z tego budynku kraśnickich rodzin z dziećmi w celu zakwaterowania tam islamskich uchodźców"

- napisał w liście do wojewody Włodarczyk. Zaznaczył też, że na lokale socjalne oczekuje kolejne kilkadziesiąt rodzin. Na zakończenie stwierdził zaś, że w jego ocenie "moralnym obowiązkiem Polaków jest umożliwienie jak najszybszego powrotu do kraju potomkom polskich patriotów przymusowo wywiezionych do dawnych republik sowieckich"."
 

Portret użytkownika perunvit

Na tych emigrantach da się

Na tych emigrantach da się jeszcze zarobić. Potrzeba większej hali (choćby po PGR), trochę kapitału na zakup kilkudziesięciu kóz i trochę czerwonych szmat na okna i drzwi. Burdel jak się patrzy. Jądra przestaną im puchnąć przy okazji.

"To be... "

Portret użytkownika ZGG

A zapomnieliśccie że oprucz

A zapomnieliśccie że oprucz pieniędzy chcą jeszcze sexsu, bo im jaja popuchły. Więc może każą nam robić zrzutkę.Albo przydzielą z brukselki ile panienek mamy im podrzucać. Bo allach obiecał im swięte dziewice.A ja na miejscu lekarzy to każdego z zapaleniem jąder bym wykastrował. I w dokumentach powpisywał że to była konieczość ze względu na zagrożenie życia pacjenta.

Portret użytkownika nel35

Niech sobie unijne głupki

Niech sobie unijne głupki same utrzynują tych zbirów. Nie ma żadnego powodu, zeby im cokolwiek dawać. Oni tu przybyli: "Zadeptać Europę". Mówią o tym wprost, więc Merkel i jej podobni też się nie ukryją. Co musi się stać, żeby przestali akceptować ten desant.

Portret użytkownika MiterMan

zwabieni socjalem beda myc

zwabieni socjalem beda myc kible w calej europie bo zaden szanujacy sie europejczyk takiej formy pracy nie podejmie..... z drugiej strony zakladasz produkcje ocieplanych namiotow i jeszcze na tym caly syfie mozna zarobic

Portret użytkownika Cinde

Nie będą niczego myć, bo

Nie będą niczego myć, bo sznujący sie facet w islamie nie tknie szmaty ani miotły. Sprzątanie, to babaskie obowiązki, a oni są przecież wojownikami. Będą wojować, a policja będzie miała pełne ręce roboty.

Portret użytkownika MiterMan

poczekaj az im sie prawo

poczekaj az im sie prawo pozmienia..... beda tyrac jak kazdy a ze neda zgrzyty to oczywiste nawet powiem Ci jak..... w mediach bedzie glosno o jakims artukule ktory doslownie nabuntuje islam na chrzescijanstwo.....  testem bylo charlie hebdo....

Portret użytkownika Rodak

Tu potrzebne  jest

Tu potrzebne  jest  nieposłuszenstwo  wszystkich  mieszkańców  UE  na  takie  diktum  ze  strony Niemiec, bo  my  nie  musimy  płacic  na  utrzymanie  nierobów z  róznych  krajów  Bliskiego  Wschodu, Afryki, Azji i  skądkolwiek  jeszcze  przyjadą. Niech Niemcy  sdami utrrzymuja  tą  tłuszczę  nierobów.

Strony

Skomentuj