Unia Europejska chce rozsiewać "chemtrails", żeby blokować Słońce na Ziemi

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Unia Europejska w swych szalonych próbach walki z tak zwanym "globalnym ociepleniem", rozważa niekonwencjonalną strategię w celu złagodzenia skutków zmian klimatycznych. Najnowszy wariacki plan polega na zablokowaniu części promieniowania słonecznego, co mogłoby zniwelować skutki wzrostu temperatur na Ziemi. Czy to przygotowanie do ujawnienia, że szachownice nad naszymi głowamy zwane smugami kondensacyjnymi, to geoinżynieria stosowana od lat?

 

Pomysł, choć kontrowersyjny, zdobywa coraz więcej zwolenników wśród histerycznych klimatystów. Koncepcja opiera się na technologii zwanej geoinżynierią słoneczną, która polega na wprowadzeniu do atmosfery cząstek zdolnych odbijać promienie słoneczne z powrotem w kosmos. To pozwoliłoby zmniejszyć ilość ciepła, które dociera do powierzchni Ziemi, zniwelować efekt cieplarniany i spowolnić globalne ocieplenie.

 

To podejście wykorzystuje tak zwane zarządzanie promieniowaniem słonecznym (Solar Radiation Management, SRM). SRM to zbiór metod, które mają na celu zwiększenie odbijania promieni słonecznych z powrotem do przestrzeni, aby zredukować ilość ciepła docierającego do powierzchni Ziemi. Jednym z głównych mechanizmów SRM jest zasiewanie chmur, technika, która polega na wprowadzeniu do atmosfery cząstek zdolnych do odbijania promieniowania słonecznego. Te cząstki, zwykle tlenek siarki lub węgla, tworzą chmury, które odbijają promienie słoneczne z powrotem do przestrzeni, zanim dotrą do powierzchni Ziemi.

 

Ta technika wiąże się z wieloma ryzykami. Przede wszystkim, wprowadzenie do atmosfery dużej ilości cząstek odbijających promieniowanie słoneczne mogłoby wpłynąć na naturalne procesy klimatyczne na Ziemi, co mogłoby prowadzić do nieprzewidywalnych i potencjalnie katastrofalnych skutków. Wtedy mógłby się spełnić mokry sen sekty klimatycznej przepowiadającej tak zwaną "katastrofę klimatyczną". Takie zabawy z pogodą mają wpływ na wzorce pogodowe, zmniejszenie opadów deszczu, a nawet wpływ na produkcję żywności - a to tylko niektóre z potencjalnych konsekwencji zastosowania technologii SRM.

 

Poza tym, istnieje również ryzyko związane z tzw. "efektem odbicia". Jeżeli z jakiegoś powodu program SRM zostałby nagle zatrzymany, temperatura na Ziemi mogłaby gwałtownie wzrosnąć, co mogłoby prowadzić do jeszcze większych problemów niż te, które próbowaliśmy rozwiązać. 

 

Pojawia się zatem pytanie, czy szachownice nad naszymi głowami to aby na pewno tylko smugi kondensacyjne? Przecież stosowanie technologii SRM wyglądałoby dokładnie tak jak opisuje się tak zwane chemtrails. 

Pomimo tych potencjalnych zagrożeń, Unia Europejska, podobnie jak inne kraje i organizacje na całym świecie, coraz poważniej rozważa zastosowanie SRM. W obliczu wyimaginowanego kryzysu klimatycznego, ponieważ ich zdaniem tradycyjne metody redukcji emisji gazów cieplarnianych mogą okazać się niewystarczające.

 

Niezależnie od tego, czy Unia Europejska zdecyduje się na zastosowanie SRM, jest jasne, że technologia ta będzie odgrywać coraz większą rolę w globalnej dyskusji na temat zmian klimatu. Istotne jest, aby wszelkie decyzje w tej sprawie były podejmowane po dokładnym zbadaniu potencjalnych skutków i ryzyka, zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

Klimatyczne Porozumienie

Klimatyczne Porozumienie Paryskie- odsyłam do dokumentów, są dostępne w necie.

Tam wyraźnie jest napisane o stosowaniu geoinzynierii w celu zatrzymania wzrostu temperatury o 2 stopnie.

Porozumienie miało zagwarantowac opryskującym pewnosć, że powstałe na skutek oprysków "skutki uboczne"

jak trąby powietrzne, susze, ulewy, śmierć, nie spowodują ścigania sądowego...Trzeba było też zmienić zasady dotyczące ubezpieczeń...

Portret użytkownika axell69

Tytuł  wzięty niewiadomo z

Tytuł  wzięty niewiadomo z czego  "Unia  Europejska chce (...)"    moim zdaniem  zwiekszyć ilość oprysków  , które są stosowane  od wielu lat , jednak  nie przyniosły zadnych  specjalnie   mocnych  wydażeń  w  postaci  umieralności czy  zachorowalnosci  w  ludzie  europejskim .....  tak to powinno    nazywać  się . 

Na początku  zeszłego roku  gdy  FR przystąpiła do denazyfikacji i  odszczurzania  , na  kilku filmach  z  walk wojennych  mozna  było  zauważyć  smugi chem  , kurcze  nie zapisałem linków a szkoda 

W roku 2021  Hiszpański  Minister  Zdrowia  zatwierdził   inowacyjny sposób  zaszczepienia  ludności ,  inowacja polegała  na  tym że  szczepionki  były  rozpryskiwane   przez samoloty , chemtrails   był  kazdemu  znany  w kazdym razie  każdy człowiek który czasami spokgląda  w niebo   widział to  zjawisko  będące już powszwechnim ale nikt się  nie spodziewał ze   rozpryskuje  "środki lecznicze" na coviad- tez nie mam linka  , znikł  . Może komuś uda się  coś w tym temacie   wyszukać .

Więc Admin - tytuł  błędny a w zasadzie  kłamliwy -  "Unia chce"  :)  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika Zdychajło Dudenko

Jak około dziesięć lat temu

Jak około dziesięć lat temu mówiłem wykształconym kretynom po studiach o chemtrailsach to pukali się w czółko i patrzyli jak na warjata, panie mówią internet to smietnik tam same teorie spiskowe grasują, a teraz te debile po szkołach bez namysłu i brawurowo łykną ściemę że ten syf to dla dobra planety, no kurde tak wykształciuchy tak będzie. 

Na diskawery w tv wam pokażą jakieś naukowe bzdety i łykniecie jak szmata kisiel.

Dla uczonego polaka najważniejsze żeby w domu był wielki odbiorniczek, pranie bani od kołyski po grób, mam sąsiada starszy chłopina i powiedział mi że gdyby nie telewizja to by bidok swiata nie widzioł, łon nie wyobraża sobie życia bez tego gówna, a internetów nie ogrania i żyje w totalnej dezinformacji, no i oczywiście kocha pisorów i inne polityczne szmatławce, słucha się celebrytów pałyszów i czarusiów z posterunku.

Ciekawe co na to powie wybitny naukowiec pan profesor doktor rehabilitowany Emel. Foliarze pozdrawiają pana profesora i życzą wielu odkryć we wielgachnym kosmosie, może pan profesur w końcu odkryje jakomś nowom planetę i zielone ludziki z antenką na bani.

Portret użytkownika hyhy

hehe zmieny na ziemi

hehe zmieny na ziemi przerabiają w kółko te same tematy z dupy wyssane:

nibiru, cheamtrails, płaska ziemia, tutaj coś dla ruskich trolli, pozniej znowu nibiru, yellowstone, przekaz z kremla, płaska ziemia w międzyczasie reklama na łysienie i jakieś artykuły napisane przez niemądrych adminów, później znowu artykuliki zeby ruskie trolle się zleciały.

nudne, mam nadzieję, że w koncu się zamknięcie albo rząd was zamknie za wasze działania.  

Portret użytkownika r.abin

W latach 1943-1965, doszło do

W latach 1943-1965, doszło do ochłodzenia Ziemi, z powodu emisji do atmosfery - smogu (czyli tego, co (obecnie) - chcą transportować do stratosfery (głównie - dwutlenek siarki). I tak - dwa razy płacimy -za oczyszczanie powietrza ze smogu i za produkcję, oraz transport smogu (do stratosfery). Monty Python, bu tego - nie wymyślił. To się nawet, fizjologom - nie śniło

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

ty miernota - 3 dni temu o

ty miernota - 3 dni temu o tym było na znz  - aaa , generalismus napierw poczytał na znz bo sam wpaść to mógłby tylko do latryny - sporządził tekst do czytania bo z pamięci nie teges , inżmag posłuchał od generalismusa i dotarło - taadaamm - brawo inżmag !!!

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika axell69

Jesteś , tradycyjnie dla was 

Jesteś , tradycyjnie dla was  szydów,  spierolonym łbem który  nic nie przezył , pasożyd  nigdy  nie pracował   , zawsze czerpał  kozyści z pracy innych   więc dlaczego spierdolino  sądzisz że to co tu knujesz jest  interesujące ??   otrzymasz   tyle  ile  włozyłeś w nasz naród  -  mniej niż  zero    a może też    sprawić się cud  i od Admina   oberwiesz kopa pod  nerki  i  w pis du  z takimi  zasrańcami antypolskim  , raz na zawsze 

Admin  !! co ty na to ??  (przepraszam za wulgaryzmy  ale  sprawa jest nasz   w której  szydostwo miesza, a ten twój Inschtalator  zachowuje się jak u siebie , chcę poznać  prawdę ) 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika ba19

A co donosi Biblia w tym

A co donosi Biblia w tym temacie :

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Objawienia 11: 18  Ale narody srodze się rozgniewały i nadszedł twój srogi gniew i wyznaczony czas na sądzenie umarłych i danie nagrody+ twym niewolnikom, prorokom,+ i świętym, i bojącym się twego imienia, małym i wielkim,+ oraz na doprowadzenie do ruiny+ tych, którzy RUJNUJĄ  ziemię”.+

A co oznacza ze narody sie rozgniewały , to wojny :

Psalm 46:  Chodźcie, zobaczcie poczynania Jehowy,+jak spowodował zadziwiające wydarzenia na ziemi.+   Sprawia, że wojny ustają aż po kraniec ziemi.+Łamie łuk i kruszy włócznię,+wozy pali w ogniu.+

Ludzie wierzą w Boga ale nie wierzą Bogu Biblii ze spełni wszystko co jest zapisane w Biblii:

Mateusza 5: 18  bo zaprawdę wam mówię, że prędzej przeminęłyby niebo i ziemia,+ niżby w jakiś sposób przeminęła jedna najmniejsza litera lub jedna cząstka litery w Prawie i nie wszystko się stało.+

Mateusza 24: 35  Niebo i ziemia przeminą,+ lecz moje słowa na pewno nie przeminą.+

1 Jana 2: 25  A to jest obietnica, którą on nam obiecał: życie wieczne.+

Mateusza 5:  „Szczęśliwi łagodnie usposobieni,+ gdyż oni odziedziczą ziemię.+

 

Portret użytkownika S

" Czy to przygotowanie do

" Czy to przygotowanie do ujawnienia, że szachownice nad naszymi głowamy zwane smugami kondensacyjnymi, to geoinżynieria stosowana od lat? "

Eee... przecież chemitrails są udowodnione od lat, a za prezydentury Trumpa (chyba już w 2016) odtajniono mnóstwo dokumentów rządowych agencji USA, m.in. właśnie te o "opryskiwaniu ludzi jak robactwo" i to od lat `70 bodajże. Także chemitrails są od dawna "oficjalne". Choć z drugiej strony... na świecie są debile wierzące nadal w "trującego nietoperza" i "szczepionki, które leczo", więc co się dziwić...

Portret użytkownika Endymion

Mój Ś.P. Dziadek, był twórcą

Mój Ś.P. Dziadek, był twórcą meteorologi wojskowej w Polsce, a potem cywilnej. Studiował w Bratysławie, z tego co pamiętam jego konflikt z wykładowcami, którzy czepiali się używania języka słowackiego zamiast czeskiego, ponieważ wykłądowcy byli skłuceni niczym górol ze ślązakiem., a kaszubów oboje nie rozumieją po dziś dzień..

11.09.2001, czyli prawie 22 lata temu przebudziłem się, mając 20 lat, zaczął mi otaczający Świat i jego narracja mocno skrzypieć przy piedestale. Zacząłem poszukiwać PRAWDY i zacząłem być forumowiczem z nickiem "wk..ny21latek" takie początki, dawno temu, więc nie dziwcie się, że większości z Was mogę napluć na głowę nie używając drabiny, a taką Medium zdeptać podnosząc tylko nogę.

Wracając do tematu, gdy odkryłem temat chemitrials, oczywiście pierwsze co zrobiłem, to porozmawiałem z dziadkiem, specjalistą od chmurek. Oczywiście jak to wysoki oficer LWP (wtedy już WP), szef swojej dziedziny mający tysiące ludzi pod sobą zrugał mnie niczym wnuka/dzieciaka i oznajmił mi, że to są smugi kondensacyjne. Potem odnalazłem, a nie mam już tej animacji, która przedstawia powstanie chmury kondensacyjnej za silnikiem odrzutowymtylko w wyjątkowych sytuacjach, gdzie ciśnienie i temperatura współgrają w tym temacie. Nie pamiętam teraz, ale to było koło 10-20% przypadków, a nie że mam na niebie szachownicę codziennie w tamtym czasie, teraz uspokoiło się to. Rosja przed paradą w Moskwie zapyla niebo srebrem (tlenkiem, czy innym związkiem srebra, nie chce mi się szukać), aby niebo nad paradą było czyste. Geoinżynieria jest znana i stosowana od lat, ale takie manipulowanie pogodą nad Moskwą może doprowadzić do suszy w Ukrainie i powodzi w Pakistanie.

Mój dziadek był ekspertem, naukowcem, wykładowcą, pomimo mojego szacunku dla niego w tym temacie, poległ u mnie doszczętnie i teamtu już nie drżyłem, bo bym go tym zabił, a zabiła Go szczypawka, bo idiota wierzył w lekarzy i w wieku 95 lat będąc na wózku, nie wychodząc z domu, zrobił to chyba dla dobra swojej babci :(((((

Bardzo mądry człowiek, dobrze wykształcony, negował moje "dziecięce urojenia", a dał się zabić lekarzom..

 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika syriues

Nadal nie wiemy po co to

Nadal nie wiemy po co to robią. Mozemy się domyślać, ja stawiam na zasoby wodne,bo jak ktos manipuluje deszczem ,to moze zbierać wielkie darowizny. Niczym dyktator.To nie przypadek ,ze powodz w Chinach wystąpiła, miala zburzyć tamę

Portret użytkownika Endymion

Woda jest w zamkniętym obiegu

Woda jest w zamkniętym obiegu, tu spada, tam prauje. Moim zdaniem zasłonięcia nieba było planem pozbawienia ludzkości witaminy D ze słońca, co by zniszczyło odporność ludzi, ale faktem jest, że możemy się tylko domyślać i dyskutować o tym, ale nie wiemy nic..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj