Unia Europejska chce podsłuchiwać w Internecie nas wszystkich na wypadek gdybyśmy byli pedofilami

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Unia Europejska, znana z dążenia do ochrony swoich obywateli, ostatnio przedstawiła projekt mający na celu walkę z nadużyciami seksualnymi dzieci w internecie. Chociaż cel jest szlachetny, sposób realizacji tego zamierzenia budzi poważne obawy. Czy w walce z jednym potworem UE nie tworzy przypadkiem innego, bardziej niebezpiecznego?

Wojciech Wiewiórowski, Europejski Inspektor Ochrony Danych, ostrzega, że projekt ten ma potencjał do "radykalnej zmiany internetu, jak go obecnie znamy"​​. Jego obawy dotyczą masowej inwigilacji, w której każdy obywatel jest potencjalnie podejrzany. Znając historię nadużyć władzy w różnych reżimach politycznych, takie podejście wydaje się przerażające​​.

 

Pod pretekstem walki z pedofilią, Unia Europejska może otworzyć drzwi do masowego nadzoru nad swoimi obywatelami. Istnieją obawy, że technologie, które mają skanować komunikację użytkowników w poszukiwaniu nielegalnych treści, mogą w istocie naruszać prywatność i wolność wypowiedzi obywateli​. Co więcej, jeśli te technologie nie będą doskonałe - a żadna technologia nie jest - istnieje ryzyko niesłusznych oskarżeń i naruszenia praw niewinnych ludzi.

 

Jednakże co jest jeszcze bardziej niepokojące, to potencjalny wpływ tego projektu na szyfrowanie. Szyfrowanie jest podstawowym narzędziem zapewniającym prywatność i bezpieczeństwo online. Jeśli UE zdecyduje się osłabić szyfrowanie, może to stworzyć nie tylko ryzyko dla prywatności, ale także dla bezpieczeństwa obywateli​​.

 

Chociaż ponad 70 organizacji na rzecz praw dziecka podpisało list otwarty popierający propozycję UE​​, musimy zadać sobie pytanie: czy koszt naruszania prywatności i potencjalnego narażenia obywateli na ryzyko jest tego wart? Chociaż walka z pedofilią w sieci jest niewątpliwie ważna, musimy zastanowić się, czy cena, jaką płacimy za realizację tego celu, nie jest zbyt wysoka. Unia Europejska powinna dążyć do ochrony swoich obywateli, ale nie kosztem podstawowych praw i wolności.

 

Unijni decydenci, tym razem pod pretekstem walki z pedofilią, po prostu zamierzają założyć, że każdy z nas jest pedofilem i śledzić wszystko i wszystkich za pomocą sztucznej inteligencji, a kto jest przeciwko ten pedofil.

 

Zupełnym przypadkiem w przyszłym roku wybory do Parlamentu Europejskiego i Eurokraci obawiają się, że lud się pomyli i wybierze nie tych co trzeba i jakkolwiek w mediach panują nad propagandą to Internet wymyka im się z rąk, dlatego pilnie planują neutralizację sieci zastraszając wydawców szemranym prawem o "reklamie politycznej" a użytkowników permementną inwigilacją w komunikatorach i sieciach społecznościowych. W mniemaniu unijnych decydentów zastraszenie społeczeństwa pozwoli na zachowanie lewackiego status quo w Brukseli, odsuwając widmo zwycięstwa prawicy sceptycznej szaleństwom unijnym.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wiktor wektor

Niech ci co wymyślają takie

Niech ci co wymyślają takie pierdy założą sobie podsłuch w miejscu wypróżnienia, to będą sobie mogli posłuchać co zdrowo myślący ludzie o tym myślą. Pomyślmy... do czego porzebny nam ten udział w bloku zachodnim zwanym UE ? Czy nasza Polska nie jest wystarczająco silnym krajem militarnie i gospodarczo by dać sobie radę na normalnym wolnym rynku bez nadzoru z Brukseli ? Czy musimy słuchać jakichś durnych lewackich wytycznych z tamtąd płynących ? A co się stanie jak będziemy robić swoje, po swojemu olewając tą ich kretyńską politykę... zbombardują nas ? No NIE. Po co więc nasi politycy wogóle przejmują się pitoleniem tych pomyleńców ? Bo są politykami - starymi dziadami ze starego układu ! -  którzy biorą za to pieniądze. Pawlak, Miller, Czarzasty i im podobni.. co oni jeszcze tam robią ?! 

Posłuchajcie co w temacie pedofilii ma do powiedzenie JKM. https://www.youtube.com/watch?v=XyYWl_37PMI 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Jest to kolejny przejaw tego,

Jest to kolejny przejaw tego, iż na naszych oczach tworzy się Związek Socjalistycznych Republik Europejskich, w którym główną Konstytucją będzie "Manifest z Ventotene". Ta skorumpowana i krwiożercza organizacja jaką jest Unia Europejska coraz mocniej ukazuje swoje dyktatorskie i totaliatarne oblicze. Prawda o ich zbrodniczych działaniach jest dla nich niewygodna i za wszelką cenę będą chcieli ją wyciszyć. Tu nie chodzi o walkę z pedofilią (należy tu wspomnieć fakt, iż spora grupa polityków w tym europosłów sama jest zamieszana w ten proceder, a niektórzy z nich np. Daniel Cohn-Bendit chcieliby nawet jego legalizacji), lecz z wolnością słowa i własnością prywatną. Znając polskojęzycznych polityków, to jeśli to chore prawo wejdzie w życie, to zgodzą się na nie bez mrugnięcia okiem. Zresztą niektórzy z nich już wychodzą przed szereg. Dla przykładu Barbara Nowacka już zapowiada, że nowy rząd zamierza wprowadzić ustawę dotyczącą walki z "mową nienawiści":

 

https://nczas.info/2023/11/01/nowacka-zapowiada-szokujace-regulacje-piwowarczyk-zamordyzm-tak-samo-jak-za-rzadow-pis-bedzie-rosl/

Jakiś czas temu mieliśmy kolejny przykład urabiania społeczeństwa ze strony "Der Onet". Redaktor naczelny "Der Onet" Bartosz Węglarczyk stwierdził, że przekstałcenie się Unii w jedno państwo jest w jego opinii koniecznością:

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/bartosz-weglarczyk-stany-zjednoczone-europy-to-koniecznosc/97gdy5p

 

Portret użytkownika euㅤklides

> Przepisy zapewnią

> Przepisy zapewnią bezpieczeństwo. Zaraz odezwą się głosy „ale wolność słowa”. To ci sami, którzy chcą chronić życie.

Czyli jak rozumiem życie też nie będzie chronione? Niezłych pojebów wybrał sobie ciemny lud...

Portret użytkownika maracash

Chujnia europejska masoński

Chujnia europejska to masoński twór, który pod hasłami wolności i bezpieczeństwa, wdraża swoje niewolnicze agendy. To w Brukseli jest gniazdo żmij, narzucających swoją komunistyczną, zepsutą, chorą i zgnitą ideologię, ludziom zamieszkującym w krajach europejskich. Hipokryzja, zwyrodnialców zasiadających w tej chazarsko-satanistycznej instytucji, sięga granic bezczelności - cichutko siedzą, nie zabierając głosu w kwestii syjonistycznego ludobójstwa, które aktualnie się odbywa w Strefie Gazy! Jebana banda odczłowieczonych socjopatów, którzy przy plandemii chcieli ludzi zniewalać, okaleczać i zabijać - wszyscy tam służą swojemu panu, władcy TEGO świata - szatanowi! 

ps - a propos pedofilii, to największy odsetek ich jest właśnie w kręgach polityki, muzyki, filmu, wszelkiej maści cWelebrytach i reszty, zjebanych od władzy i pieniędzy, głów. 

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika inzynier magister

Słuchajcie ! Podobno dziśo 22

Słuchajcie ! Podobno dziś o 22:40, chyba dziś, na tvn24 ma być jakiś sensacyjny program o śmiercionkach jako doświadczeniu Mengele ! u mnie wszyscy to słyszeli ale w programach rozpioskach nic o tym nie piszą ! Zobaczymy ! chyba chcą zatopić pis prawdą o śmiercionkach !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika BG-OG

W NIemczech jest "ustwa o

W NIemczech jest "ustwa o ochronie sygnalistów", wprowadzajaca do społeczeństwa znaną u nas z PRL,  obżydliwą kulturę "donosicielstwa". Ma być powszechne i wręcz obowiązkowe, a donosicel nie poniesie żadnej odpowiedzialności za złożenie fałszywego donosu.

Portret użytkownika axell69

to optymistyczna wiadomość ,

to optymistyczna wiadomość , bo w końcu   donosicieli  niemców   dościgła ustawa     która mówi że mogą donosić , wcześniej też donosili ale bezustawowo , bg-og   ty  zrównałeś się  czasoprzestrzennie z  niemcami   bez ustawowymi  .......  tak mi przykro  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj