Unia Europejska będzie normowała ilość wody w spłuczkach toalet

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Niemal każdy dzień przynosi kolejne socjalistyczne absurdy wymyślone przez urzędników Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, w który nieopatrznie wstąpiliśmy. To właśnie z powodu tego nieroztropnego kroku sprzed lat zabierane są nam kolejne wolności. Ostatnie rewelacje dotyczą ograniczania mocy odkurzaczy oraz ilości wody stosowanej w spłuczkach toalet.

 

Unia Europejska jawi się nam, jako wielki darczyńcą a w istocie jest takim samym dobrym wujkiem jak państwo, które musi najpierw okraść obywateli, skonsumować cześć środków na niewydajną biurokracje i obdarować ochłapami przysłowiowych biednych. UE zabiera bogatszym, aby dawać biedniejszym, czy ale to prowadzi do księżycowej ekonomii znanej z czasów PRL tylko w skali makro i na szczeście to się skończy wraz z nieuchronnym bankructwem tego dziwacznego tworu. 

 

Taka logika Janosika czy też jak kto woli Robin Hooda, jest typowa dla socjalistów. W przypadku UE każdy kraj płaci tak zwaną składkę, która jest podatkiem uprawniającym do uczestnictwa w redystrybucji środków. Czyli Polska wpłaca niebagatelne kwoty do wspólnego budżetu i na razie podobno nie wychodzi na minus, ale naprawdę jest inaczej, bo cały nasz kraj pełen jest głupich inwestycji prowadzących na dodatek do koszmarnego zadłużenia samorządów.

 

Unia Europejska stała się koszmarnym molochem, który jak widać był w całości wzorowany na ZSRR. Nawet nazewnictwo jest to samo i tak jak u komunistów byli Komisarze tak są i w strukturach europejskich. Podobnie też jak w ZSRR są oni mianowani a nie wybierani. Różnica polega na tym, że Polakom pod rządami Moskwy nikt nie mówił, jaka ma być krzywizna ogórka, nie stwierdzał odgórnie, że proste i niezawodne żarówki 100 Wat są zabronione, a dozwolone te z elektroniką i metalami ciężkimi i nikomu nie przyszło do głowy ograniczać moc odkurzaczy nawet, gdy panował tak zwany 20 stopień zasilania w PRL.

 

Nie było tez pomysłów, aby ograniczać wolność wyboru palaczy tytoniu stwierdzając odgórnie, że papierosy mentolowe są zakazane. Za poprzedniej komuny tak jak za eurokomuny ludzie często kręcili papierosy sami, tylko nie z powodu ich horrendalnej ceny a z powodu braków dostępności.

 

Gdy już wydawało się, że głupiej być nie może okazuje się, że może i Unia Europejska postanowiła unormować tak ważną kwestię jak ilość wody stosowanej w toaletach i pisuarach. Oczywiście cel jest zbożny, bo ma nim być oszczędzanie wody, ale co z ludzką wolnością? Czy pozwalając na ingerowanie we wszystko eurokomuniści nie idą za daleko? Ale Polakom wydaje się to nie przeszkadzać i dzięki zmasowanej propagandzie na słowo Unia kojarzy im się DAJE. No a jak daje to co tam te inne drobiazgi choćby niewiem jak debilne, milcząca zgoda względem dobrego wujka. Tak właśnie powstają najgorsze totalitaryzmy.

 

W istocie UE może być nawet kojarzona z projektem zjednoczenia Europy pod przewodnictwem III Rzeszy. Był on protoplastą integracji europejskiej a jej granice dziwnie przypominają granicę władzy Niemiec z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Różnica polega na sposobie podboju, zamiast militarnego - gospodarczy. Podejrzanie szybko wraca też koncepcja władzy Berlina kosztem Paryża. Co ciekawe nawołują do tego nawet rzekomo polscy politycy tacy jak Radosław Sikorski i Lech Wałęsa. Dopiero za kilkadziesiąt lat będzie widać jak na dłoni, że UE to droga do budowy kolejnego totalitaryzmu i jeden z trybików montującego się Nowego Porządku Świata.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika koszer umysłów

Od tego już tylko krok do

Od tego już tylko krok do kolejnych "dyrektyw" w rodzaju np. ile czekolady i cukierków może kupić obywatel UE w ciągu miesiąca, ile mięsa ma prawo zjeść, ile piwa wypić, ile par butów rocznie zużyć, itp. itd. Przecież to się dzieje na naszych oczach i wszystko ma tę fałszywą, podłą retorykę, że to dla nas, dla naszego dobra i lepszego życia. Od istotnie trujących, kosztownych w produkcji, dających beznadziejne światło i niszczących wzrok żarówek "oszczędnych" (mam wielki karton 100W tradycyjnych z Ukrainy i UE głęboko w doopie) przez nazwanie marchewki owocem po regulację ssania odkurzaczy (na pewno obejdą to sprzedając odkurzacze "przemysłowe") aż do ilości wody w kiblu.
Ludzie albo coś zrobimy z tym albo nas nie będzie.

Portret użytkownika 85r

Co do spłuczek to nie mam nic

Co do spłuczek to nie mam nic przeciwko ale co do żarówek to nakazali kupować rtęciowe które nie dość że trują ludzi to jeszcze środowisko i wyszło na jaw że ekologie unia ma w d... a liczy się tylko kasa. I przepraszam ale unia nie jest zbudowana na podstawie socjalizmu a kapitalizmu. Bo w uni najważniejszy jest pieniądz. I ten kapitalistyczny twór został skopiowany wzorcowo z cudownej ameryki i krajów zachodnich które są jedną wielką korporacją zarządzaną przez parę złodziejskich rodzin. Które dorobiły się na przekrętach gdy jeszcze w usraelu panował kapitalizm. A obecnie kapitalizm w uni i usraelu przerodził się w korporacjonizm. Ustrój który jest podobny do socjalizmu, kapitalizmu i faszyzmu i czerpie to co najgorsze ze wszystkich trzech systemów. Ale podstawą do jego stworzenia  jest kapitalizm zwany też cudowną demokracją czy też prywatyzacją Smile I jeszcze dla przypomnienia powiem że 23 lata temu byliście prawie wszyscy w niebo wzięci jak wam tu w polsce go montowano z pomocą koczowników.

Portret użytkownika MORFEUS

Gdy tylko coś jest

Gdy tylko coś jest nielogiczne lub kontrowersyjne to admin natychmiast używa przymiotnika socjalistyczne. Weszło mu to już w krew.  Zapomniał jednak, że wychował i wykształcił się w socjalistycznej Polsce, ale nikt mu wtedy nie ustalał parametrów zakrzywienia ogórka zielonego, czy ograniczania mocy odkurzaczy lub ilości wody stosowanej w spłuczkach toalet. Za to teraz tego doświadcza w kapitalistycznej UE, ale na siłę robi z niej socjalistyczną. Czas najwyższy przenieść się na Madagaskar adminie. Tam wśród dzikich plemion poznasz co to jest wolność i swoboda. I tam zapewne nie doświadczysz "socjalizmu" chociaż kto wie? Tam wszystkie babki na wsi z danego plemiona są publiczne, czyli niczyje, a więc socjalistycze. Przynajmniej będziesz mógł trochę pochędożyć za darmo i docenisz uroki "socjalistycznej" kobiety.

Portret użytkownika euklides

Unia Europejska jest

Unia Europejska jest socjalistyczna, bo promuje wysokie podatki i interwencjonizm. W wolnym rynku nie ma miejsca na takie coś jak regulowanie przez państwo wielkości spłuczek. W PRLu nie regulowano krzywizny banana bo PRL był pod tym względem mniej socjalistyczny, a poza tym nie było bananów.

Portret użytkownika Poko

Niektorym powinno nakazac w

Niektorym powinno nakazac w ogole splukiwac wode. Czekam z utesknieniem kiedy ustanowia karalnosc za nie podnoszenie deski i nie zamykanie tego ustrojstwa "po". Otwarte zbiorniki wodne powoduja uciekanie energii feng shui. Wink

Strony

Skomentuj