Ukraiński parlament pracuje nad ustawą uznającą Polskę za okupanta Chełma, Przemyśla i Rzeszowa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jak wiadomo polskie władze wykazują daleko idącą ukrainofilię. Popieramy naszych braci bez względu na wszystko. Przymykamy nawet oczy na powszechną tam gloryfikację ludzi, którzy stoją za ludobójstwem ponad 150 tysięcy Polaków mieszkających na Wołyniu. Teraz miłość rządzących do Ukrainy będzie wystawiona na kolejną próbę. Okazuje się, że ukraiński parlament pracuje nad ustawą uznającą Polskę za okupanta Chełma, Przemyśla i Rzeszowa.

 

Za ustawą stoi prawnik, Aleksiej Kuriennoj, który jest związany z ultranacjonalistyczną partią Svoboda. Ich bojówkarze odegrali znaczącą rolę podczas wydarzeń na Majdanie. W projekcie dokumentu przewiduje się uznanie tak zwanego Zakerzonia, za terytorium "etnicznie ukraińskie", które jest obecnie okupowane przez Polskę.

W rozumieniu Ukraińców, termin Zakerzonie określa obszar od Białej Podlaskiej przez Chełm, Przemyśl i całe Bieszczady. Dodatkowo w ustawie stwierdzono, że deportacje Ukraińców z tych terenów, do których doszło już po wojnie, to zbrodnia przeciwko ludzkości.

 

Oczywiście polskie media zapomniały o tym wspomnieć i nadal promowany jest wizerunek Ukrainy, która jest naszym sojusznikiem, podczas gdy w rzeczywistości może się okazać, że Ukraińcy nie odwzajemniają jednak tej miłości rusofobicznych polityków PiS i najwyraźniej zamierzają zwrócić się z roszczeniami terytorialnymi względem Polski.


 


 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika dakox

ukraincy powinni odzyskac te

ukraincy powinni odzyskac te ziemie bo byly ich tak samo jak u nas na slonsku wroclaw czyli dolny slonsk czesc gornego slonska tu kaj mieszkam gleiwitz wszystko co na tych terenach jest to stworzone przez niemcow budunki itd wszystko tu inwestowali na dolnym slonsku bylem na wycieczce wszystkie zabytki zbrojeniowe ich sa technologie itd to sa ich tereny i nie slusznie zostaly przyznane polsce to polska okupacja jest i to legalna okupacja jest przeciez 14 milionow niemcow co od wielu stuleci tu mieszkali na tych terenach i po wojnie musieli byc przesiedlani moja oma i opa mieszkali w gorlitz dziadek byl w wehrmachcie babcia pracowala pradziadek byl niemieckim generalem wehrmachcie w 44 przeprowadzili sie do gleiwitz mieszkali na rybnickiej a potem w niemieckiej kamienicy na franciszkanskiej w gleiwitz i co po wojnie przesiedlenia do niemiec moi dziadkowie 0 slowa po polsku slowa ojciec sie urodzil moj do 10 roku zycia 0 slowa po polsku w szkole problemy i dobrze ze powstaly szkoly slaskie ktore uczyly slaskiego bo jezyk slaski nasz i niemiecki sa zblizone i podobne wiadomo bo w domu mowilo sie tylko po niemiecku dziadek az do lat 90 chodzil na franciszkanskiej do kosciola i spowiadal sie po niemiecku bo tam tez ksieza niemieccy byli od mamy babcia pracowala w bumecie w gliwicach u szefa niemca i duzo bylo dalej firm niemieckich co dzialaly po wojnie i wszystko szlo na import i dobrze wkoncu tereny niemiec daltego firmy i szefowie dalej niemieckiego pochodzenia tak a kasa zarobiona szla z slaska z gliwic i innych firm do jebanej warszawy do tych goroli na odbudowe miasta babcia mi mowila ta 2 babcia od strony mamy ktora po wojnie sie urodzila niemcy czest do dzisiejszego dnia inwestowali kase swoja w slask w swoje tereny ktore moze kiedys odzyskaja czolgi buduja tak samo w labedach kiedys slazacy zrobili petycje o odlaczenie slaska i przylaczenie do niemiec ale nie przeszlo ale w opolu tam gdzie mniejszosc niemiecka mieszka w tym urzedzie niemieckim jak zrobilo sie glosno z tym wszystkim to przyjechali ci z rzadu niemieckiego i byla rozmowa ze gdyby sie odlaczyli od polski to by niemcy przylaczyli nas z powrotem jak kiedys i by byl spokoj tak uwazam

 

Portret użytkownika chujcidotego

Faktycznie "język polska

Faktycznie "język polska trudna sprawa". Chcesz to wypad za miedzę, skoro tak gloryfikujesz hitlerowskich złodziei i morderców. Tyczy się to wszystkich śmieci, którzy chcieli odłączenia śląska.

Portret użytkownika Infor

"

"

WIELKA BRYTANIA BANKSTERZY I NWO PCHAJĄ UKRAINĘ DO WOJNY Z POLSKĄ!?

UŚWIADAMIAJCIE ZWYKŁYCH UKRAIŃCÓW ŻEBY NIE SZLI DO NAS NA WOJNĘ!

„Nic nie będzie stracone przez POKÓJ, a wszystko może być stracone przez WOJNĘ!”

Słowa Piusa XII które przypomniał Grzegorz Braun na jednym ze swoich spotkań.

Szanowni Państwo

Mam wrażenie, że obywatele Ukrainy są przygotowywani do wojny z Polską. Nie wiem na ile są oni świadomi że mogą być użyci jako mięso armatnie w rękach Anglików, banksterów i NWO-wców przy cichym poparciu Rosji. Obecny rząd Ukrainy wydaje się być V- tą kolumną właśnie tych Anglików, NWO-wców i banksterów. Stosuje kłamliwą propagandę (np. o Wołyniu) mającą na celu sianie nienawiści Ukraińców do Polaków w celu wywołania wojny Ukrainy z Polską.

Oprócz gloryfikacji ukraińskich historycznych działaczy politycznych, którzy „zasłużyli się” morderstwami na niesłychaną skalę (co należałoby potępić a nie chwalić),  ukraińscy politycy posuwają się w niebezpiecznym kierunku: żądają ziem od Polski, a to jest już pierwszy krok do wojny! Wygląda na to że działają na zlecenie….

http://reporters.pl/1632/na-ukrainie-zadaja-od-polski-zwrotu-ziem-ambasador-oskarza-polakow-o-ludobojstwo/

Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca publicznie oskarżył Polaków o dokonanie ludobójstwa na Ukraińcach. Z kolei ukraiński doradca rządowy Ołeksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział rozpoczęcie w Radzie Najwyższej prac nad ustawą o roszczeniach terytorialnych wobec Polski.”

UKRAIŃCY! NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ WASZYM KŁAMLIWYM POLITYKOM!

Można mieć wrażenie, że rząd ukraiński nie dba o interes własnego ukraińskiego narodu i o jego przetrwanie, a przygotowuje go do wojny z Polską, gdzie miliony zarówno Ukraińców jak i Polaków mają wyginąć. Tereny polskie i ukraińskie mają być oczyszczone z ludności,  dla bezoporowej, bandyckiej, eksploracji złóż naturalnych oraz żyznych ziem znajdujących się na terytoriach Polski i Ukrainy.

Kto najbardziej skorzystałby na tej wojnie ukraińsko-polskiej?? Na pewno nie zwykli Polacy ani zwykli Ukraińcy! Skorzystają: przede wszystkim BANKSTERZY, którzy od wielu wieków przy nieświadomości ludu, zakulisowo pociągali za sznurki buntując i skłócając przeciwko sobie narody, kreowali konflikty, wojny i rewolucje. Niszczyli życie ludzkie i POKÓJ, tylko po to by się wzbogacić! Oprócz banksterów na wojnie ukraińsko-polskiej skorzystaliby przede wszystkim: Anglicy, twórcy Nowego Porządku Świata (NWO) … i  Rosja.

Czy zatem z punktu widzenia zwykłego polskiego i ukraińskiego obywatela jest sens WOJNY?! NIE!!  Zarówno Polska jak i Ukraina to kraje bardzo bogate w surowce naturalne i urodzajne ziemie, zatem bez wojny oba kraje mogłyby żyć szczęśliwie i dostatnio.

Zatem! Uświadamiajmy Ukraińców!

Zachęcam Państwa tych, którzy mają koneksje z Ukraińcami, znają ich język i wchodzą na ukraińskie strony internetowe, do prowadzenia akcji uświadamiającej wśród Ukraińców, aby zwykli ludzie Ukraińcy wybrali i zaakceptowali PRAWDĘ (między innymi tę historyczną o mordzie wołyńskim – to mógłby być przełom w stosunkach ukraińsko-polskich) jak i nie godzili się na pójście na wojnę do Polski, bo staną się wtedy mięsem armatnim w rękach banksterskich sitw bez skrupułów.

Poniżej wklejam kilka interesujących linków.

„Grzegorz Braun – Plany Wielkiej Brytanii zagrożeniem dla Polski” https://www.youtube.com/watch?v=NStJEFpLH60

Więcej informacji można znaleźć wpisując w wyszukiwarce google:

„wielka brytania szkoli ukraińców”

„kanada dostarcza broń ukrainie”

http://www.nowastrategia.org.pl/wielka-brytania-wyszkolila-juz-2-tysiace-ukrainskich-zolnierzy/

Brytyjscy instruktorzy wojskowi wyszkolili już 2 tysiące członków sił zbrojnych Ukrainy, spełniając tym samym obietnice Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii, które obiecało wyszkolenie tylu ukraińskich żołnierzy do 31 marca br., czyli do końca brytyjskiego roku fiskalnego.

Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii spodziewa się, że liczba wyszkolonych ukraińskich żołnierzy będzie większa od wcześniej zaplanowanej o około 300 osób. Podczas ubiegłorocznej wizyty w Kijowie, brytyjski minister obrony Michael Fallon ustalił cel, jakim było wyszkolenie dokładnie 2 000 tysięcy członków sił zbrojnych Ukrainy. Wówczas spotkał się z brytyjskimi instruktorami i ukraińskim personelem wojskowym, by przyjrzeć się postępom szkoleń.

To podkreśla zaangażowanie Wielkiej Brytanii w suwerenność, niepodległość i integralność terytorialną Ukrainy i innych naszych partnerów z Europy Wschodniej(…) Wysyłamy kolejny wyraźny sygnał, że stoimy z Ukrainą w obliczu agresji” powiedział Michael Fallon, szef brytyjskiego MON.”

Informacja z roku 2014:

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-ukraina/fakty/news-wielka-brytania-nadal-eksportuje-bron-do-rosji,nId,1473176

„Wielka Brytania nie przestaje eksportować broni i sprzętu wojskowego do Rosji – wynika z raportu brytyjskiego parlamentu. Opublikowano go dwa dni po tym, jak premier kraju David Cameron krytykował Francję za sprzedaż Rosji okrętów typu Mistral.” to było ze strony: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/07/28/wielka-brytania-banksterzy-i-nwo-pchaja-ukraine-do-wojny-z-polska/

Portret użytkownika Anyari

Zapraszamy, serdecznie

Zapraszamy, serdecznie zapraszamy i o naszych zwyczajach, przypominamy Biggrin

 

"Komendanci polscy, wielu dostali żywcem hajdamaków, żadnego nie pardonowali, lecz zaraz na placu albo wieszali na gałęziach, albo jeżeli mieli czas, żywcem na pal wbijali; która egzekucja takim szła sposobem: obnażonego hajdamakę położyli na ziemi na brzuch; mistrz albo który chłop sprawny do egzekucji użyty naciął mu toporkiem kupra, zacierany pal ostro z jednego końca wetchnął w tę jamę, którą gnój wychodzi z człowieka, założył do nóg parę wołów w jarzmie i tak z wolna wciągał hajdamakę na pal rychtując go, aby szedł prosto. Zasadziwszy hajdamaka na pal, a czasem i dwóch na jeden, kiedy było wiele osób do egzekucji, a mało palów, podnosili pal do góry i wkopywali w ziemię. Jeżeli pal wyszedł prosto głową lub karkiem, hajdamak prędko skonał; lecz jeżeli wyszedł ramieniem albo bokiem, żył na palu do dnia trzeciego, czasem wołał horyłki, to jest gorzałki, i pił podaną sobie. To tak okrutne morderstwo bynajmniej hajdamaków nie uśmierzało; mieli sobie za jakiś heroizm skonać na palu. Kiedy się w kompanii przy gorzałce jeden z drugim kamracił, życzył mu: "Szczo by ty ze mnoju na jednym palu strytył"[7], to jest: "Bogdajbyś ze mną na jednym palu sterczał." Bywali drudzy tak zatwardziałego serca, że miasto jęczenia w bólu wołali na dyrygującego zaciąganiem na pal: "Krywo idet, pune mistru", jakby bólu żadnego nie czuł albo jakby go tylko kto w ciasny bot obuwał. Dla tak okrutnej śmierci, acz niby lekceważonej, hajdamacy wszędzie się do upadłej bronili. Na pięćdziesiąt hajdamaków trzeba było naszych dwieście, trzysta i więcej, aby ich zwyciężyli; równej lub mało większej liczbie nigdy się pobić nie dali. To już wszystko, co mogłem w pamięci utrzymać, com widział i com słyszał pewnego o wojsku autoramentu polskiego i regularnym nieprzyjacielu Ukrainy, hajdamakach."

 Jędrzej Kitowicz, Opis obyczajów za panowania Augusta III – O Siczy i hajdamakach

Portret użytkownika alternatywny

Według mnie trochę

Według mnie trochę przesadzacie... Tak samo Niemcy mogą powiedzieć że zajmujemy ich tereny, zresztą z tego co mi wiadomo Niemcy nigdy nie zaakceptowali zmian terytorialnych po IIWŚ więc teoretycznie zachodnia Polska nadal w ich mniemaniu należy się im. Ukraina, a co to właściwie za kraj ta owa kraina? Kraj który nigdy nie istniał, nie został zaakceptowany jako kraj w wielu kręgach, mający jedynie "śladowe historie" jako kraina geograficzna z pewną grupą ludzi walączych o wolność i swój własny kraj... Co z tego, że ktoś wystosował takie pismo? To tak jakbyśmy mieli się przejmować każdą wypowiedzią każdego z pracowników partii Korwina i uważać to za głos całej partii ba nawet całego ludu - przecież tak nie jest i takie postrzeganie tematu to już jest "schiza" i mocne szukanie sensacji podpierając się na śmieciowym źródle. Przecież samo ONZ ogłosiło oficjalnie że według ich danych owa Ukraina nie istnieje w takim kształcie jakim jest, dlatego aneksja Krymu z punktu widzenia ogólnoświatowego nie jest niczym nadzwyczajnym ot co, jakieś tam wewnętrzne spory w kraju Rosja...a co za tym idzie? Kto niby miałby wyegzekwować na Polsce "oddanie" tych ziem? Właściwie komu mielibyśmy je oddać? Na podstawie jakiego okresu historycznego i dlaczego akurat tylko takiego wycinku historii? Czy na podstawie tego samego żądnia Polska może starać się o oddnie Kresów Wschodnich? Czy na tej podstawie Czechy mogą zabrać Śląsk Cieszyński, a Niemcy Szczecin i Wrocław? A może w ogóle cały obszar Morza Śródziemnego powinien trafić w ręce Włoch? No właśnie... taka rewizja granic oczywiście jest możliwa ale trzeba liczyć się z tym, że na każdą akcje będzie reakcja i jeżeli światowe rządy poprą jedną taką zmianę, muszą się liczyć z tym, że takich zmian będzie cała masa. Tak więc nie róbcie burzy w szklance wody, bo na takim etapie rzekomych rozmów, to znaczy tyle co moje dywagacje ze znajomymi przy szklance whisky.... 

Portret użytkownika Dobrze poinformowany

[ z tego co mi wiadomo Niemcy

[ z tego co mi wiadomo Niemcy nigdy nie zaakceptowali zmian terytorialnych po IIWŚ ]

To ci źle wiadomo.

NRD - układ zgorzelecki (1950)

RFN - układ Brandt-Gomułka (1970)

dla pewności oficjalnie potwierdzone po zjednoczeniu Niemiec.

Portret użytkownika dorada

Obszar Rzeszowszczyzny, Ziemi

Obszar Rzeszowszczyzny, Ziemi Przemyskiej, Jasielskiej,Jarosławskiej nigdy! nie były ukraińskie ani rosyjskie! To jest Galicja która była pod zaborem Austriackim! i nigdy nie była ani zukrainizowana ani zruszczona.Tutaj od wieków dominujący był katolicyzm natomiast, prawosławe to jakiś mały ułamek  poza Bieszczadami oczywiście,ktore również nie były zdominowane przez Kościól Prawosławny.Te roszczenia ukraińców są bezczelne i irracjonalne. Zapytajcie jakiegokolwiek mieszkańca tej części Polski czy ma pochodzenie ukraińskie....na Rzeszowszczyźnie mówi się najczystszą polszczyzną bez żadnych naleciałość.Owszem na wszchód od Jarosławia można spotkać osoby, które mówią z lwowskim akcentem ale Jarosław i Przemyśl to przepiękne miasta z polską! kulturą i wspaniałymi polskimi zabytkami. To Polska Twierdza Przemyska to Biskupstwo Przemyskie, Jarosław to zabytkowe piękne miasto, Ziemia Rzeszowska i Łańcucka, Przeworska, Jarosławska i Przemyska to tereny dawnej Ordynacji najpierw Lubomirskich a potem Potockich.Cerkwie można spokać w Bieszczadach.W Rzeszowie i Przemyślu były Austro-Węgierskie twierdze a to że na  terenie Bieszczadów w przedwojennej Rzezypospoloitej byli osiedleni Łemkowie jako mniejszość etniczna to nie stanowi o prawie do jakichklowiek roszczeń bezczelnych upowców. To co jest niepokojące to faktyczny i dosłowny najazd ukraińców na tereny południowowschodniej Polski i widać tutaj analogię do najazdu muzułmanów na Europę. Masoni nie mogą nam tu wpieprzyć muslimów to pchają nam tu ukraińców i to już nie są żarty bo za chwilę będzie ich więcej niż Polaków.

Portret użytkownika Maryjan_66

W czyim interesie jest byśmy

W czyim interesie jest byśmy żarli się z ukraińcami? Wszystkich dużych mocarstw - US, Rosji, Niemców. Najlepiej byśmy się nawzajem z ukraińcami nieco wyrżnęli, a potem mocarstwa zaprowadzą u nas porządek i pokój, po swojemu, oraz podzielą się wpływami/zasobami.To, że mamy czarne plamy w historii z Ukrainą wynika z z naszej niedojrzałości jako społeczeństwa. Póki będziemy skakać sobie do gardła - zawsze będziemy się osłabiali jako naród. A co robi duża armia jeśli ma zwyciężyć mniejsze, które akurat nawzajem się ścierają? Czeka, a nawet podjudza je ku sobie nawzajem.

Portret użytkownika xdsggr

Palenie banderowskim chachłom

Palenie banderowskim chachłom flagi na Marszu Niepodległości to zdecydowanie za mało. To ich trzeba palić - żywcem - za mord wołyński. To by dopiero było symetryczne działanie wobec ich nigdy nie osądzonych i nie ukaranych zbrodni.

Portret użytkownika Adamskee.

Czy ktoś z was spece od

Czy ktoś z was spece od paniki sprawdził źródło tej informacji, to że admin jest niestety amatorem nie tłumaczy reszty niby dorosłych ludzi. Tekst pochodzi z novorossia.today.pl, w pierwotnym tekscie nie ma mowy o tym że nad ustawą pracuje ukraiński parlament, tylko sam Kuriennoj. Ale najlepsze jest to że ukraiński parlament odrzucił tą propozycję, o tym niestety nikt już nie wspomina, to tak jak by ktoś z ONR przygotował projekt ustawy odnośnie polskich ziem na Litwie, kupa śmiechu, a tu w komentarzach prawie pospolite ruszenie, istna groteska. Robisz ADMIN wodę z mózgu ludziom, w taki sam sposób jak lewicowe media europejskie w temacie Polski po ostatnich wyborach.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Ihor Kołomojski, Żyd w swoim

Ihor Kołomojski, Żyd w swoim wystąpieniu w Hajfie nazwał upadlińców biomasą sformatowaną raciami jego ziomali na antyrosyjskość.Zybertowicz, ponoć profesor pewnie jakiejś pseudo humanistycznej logii doradca PADa stwierdził ,że ukraińcy walczą o  europejskie wartości w Donbasie.Piekło, ambasador  Kaczyńskiego i Dudy w Kijowie określił ludobójstwo Polaków  na Wołyniu epizodem w trudnych stosunkach pomiędzy "narodami. I jeszcze by cytować sakiewiczów ,kowali ,sellinów,wildsztajnów i inne tymy szczyny banderowskie.

Ukraińcy to nie naród.To nawet nie plemię.To biomasa bezmózgich barbarzyńców  których wspólnota oparta jest  na nałogu zbrodni ,ludobójstwa,podstępu,kłamstwa ,skur#^&^*stwa wszelakiej degeneracji i kurestwa.

Nasze PiSoPOPSLowsko Nowoczesne elity to też biomasa polityczna szczepiona flegmą wyplutą przez talmudycznego  ku^@sa.

Oni chcą jatki.Jatki słowian.Zbrodni rytualnej .Eliminującej z życia tutaj i teraz prawdziwy NARÓD WYBRANY.Spójrzcie na Chrystusa  z wizji Siostry Faustyny.Szlachetna twarz ,uroda słowiańska europejska.Czy nie między innymi za to, za swój niekompatybilny wygląd  Jezus nie został ukrzyżowany przez krótko pałąko nogich z jerozolimskimi nosami o nikczemnym wyglądzie troglodytów.Popatrzcie na Urbana,Kissingera,Apfelbaum.....i innych.Czy te osobliwości stworzyła na swoje podobieństwa szlachetna ręka BOGA.To raczej rać podrzędnego biesa ukształtowala te nikczemne anatomie.Popatrzcie naŚRODY ,SZCZUKI,SENYSZYNKI....TO POTWORY JAKIEJŚ SPIERD...EJ DRUKARKI  3D.A TERAZ PRZYJRZYJCIE SIĘ OBLICZOM PRAWDZIWYCH DIABŁÓW ,BIESÓW,CZARTÓW:bANDERY,sZUCHEWYCZA,.....TYCH WSZYSTKICH POPÓW "WYŚWIĘCAJĄCYCH" W DIABELSKICH RYTUALIACH NARZĘDZIA ZBRODNI.

Nasze niby elity ,bezwolne,bezrefleksyjne,jakże antypolskie,że przypomnę terror szczepionkowy,płace a raczej jałmużnę z łaski żydowsko pańskiego stołu,podatkowe niewolnictwo,antypolską politykę w stosunkach z Izraelem ,upadliną.Centralne urzędy  zawłaszczone plagą "egipską" której wyjście planowane w innym kierunku za sprawą spier...yego kompasu  Mojzesa trafiło tu do Nas, do Lechii.Owrzodziło nas czerwoną wysypką,genderowym owrzodzeniem,syfem,kiłą lichwy i oszustwa.

Musimy wrócić do żródeł.Obmyć się w naszych słowiańskich czystych zdrojach,zażyc antybiotyk patriotyzmu ,zioła prawdziwej historii.To pomoże nam zwalczyc  tego syfiastycznego wirusa ,tą ogólnoświatowa dżumę.Wrócić do sił ,do wielkości i w końcu unicestwić tego bandziora banderowskiego.

Tak nam dopomóż Boże.

Strony

Skomentuj