Ukraińska ofensywa której nie ma, za to jest ofensywa Rosjan!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Cały świat czeka na ukraińską ofensywę. Media nadmuchały ją do niebotycznych rozmiarów. Ukraińcy mieli tą tzw. „ofensywą” zmieść Rosjan w szybkim czasie. Niestety nic takiego się nie dzieje. Ukraińcy próbują coś zdziałać z „rosyjską linią Maginota”, czyli wielkimi umocnieniami, budowanymi od miesięcy, ale im nie wychodzi.

 

Analitycy podkreślają, że Ukraina dostaje sprzęt z zachodu, ale w małych ilościach, które nie wystarczają na skuteczne prowadzenie wojny ! Wojska ukraińskie są mocno osłabione, brakuje im wiele do jako takiej sprawności bojowej. Za to Rosja po wielu miesiącach „postoju” zaczęła odzyskiwać siłę, a nawet w dniu 21 czerwca 2023 rozpoczęła swoją ofensywę na wschodzie.

 

Wiceminister obrony Ukrainy Hanna Malar w swoim najnowszym wpisie w kanale Telegram napisała, że Rosjanie prowadzą zakrojoną na szeroką skalę ofensywę w rejonie Łymanu i Bachmutu, na wschodniej Ukrainie.

Ukraińcy próbują zatrzymać "szeroko zakrojoną ofensywę rosyjskich jednostek w rejonie Łymanu i Bachmutu". Szczególnie ciężkie walki mają toczyć się w rejonie Łymanu, w pobliżu wsi Jampoliwka i Serebrianka. Rosja posiada jeszcze sporo sił, ma całkiem dużo możliwości lotnictwa, co pokazują ostatnie tygodnie pola walki. W połowie czerwca 2023 na zachodzi odtrąbiono wielką akcję odbudowy Ukrainy i wielkiego wsparcia, rzędu biliardów dolarów. Tak gigantyczne sumy mają przyciągnąć cały świat przemysłowy do odbudowy całej infrastruktury państwa ukraińskiego.

Niestety zachodnie elity żyją w jakimś odrealnionym świecie, nie widzą, że armia ukraińska ledwo daje radę, jest słaba i nie ma odpowiedniego potencjału militarnego, by przeciwstawić się ciągle silnej armii rosyjskiej. Zachodnie elity nie chcą wiedzieć prawdy o pełnoskalowej wojnie, uważają że te ochłapy które dają Ukraińcom mają wystarczyć by pokonać potęgę Rosji…, ale może taki jest plan ? Tak, czy inaczej, wojna trwa i nikt nie wie jak się zakończy, wszystko w rękach Boga !

Ocena: 

3
Średnio: 3 (6 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika oleg

Ta ofensywa to ruszyłą chyba

Ta ofensywa to ruszyłą chyba na grupę wagnrea. Jak zwykle cyrk i zenada w wykonaniu rosjan xD
Rosjanie dokonują ataków rakietowych na Grupę Wagnera - według niepotwierdzonych doniesień rosyjskich kanałów.
Prigożyn wypowiada wojnę armii rosyjskiej!
„Proszę was, abyście nie stawiali oporu. Zniszczymy każdego, kto spróbuje stawić opór. Sprawiedliwość w wojsku zostanie przywrócona, a potem sprawiedliwość w całej Rosji”

Raz sierpem raz młotem ruską hołotę. 

Portret użytkownika spokoluz

Nie dawniej jak ok tydzień

Nie dawniej jak ok tydzień wstecz podpisany został dekret o ....... tym , że wszystkie jednoski sił zbrojnych prywatne ( wagner czy gazprom ) i inne , podpisują umowy z FR i są częścią sił zbrojnych FR na równi z państwową armią FR - więc nie siej takich gniotów fejkowych bo to ścierwościek a ty łykasz to jak pelikan - robisz raban , że u kacapa niby rewolucja i cza pomuc i iść dać się zajebać za usrańbiznes na 505 - na pomponik vete a la mierda .

Po ch..j tuu sie udzielasz jak zawsze dostajesz ripostę prostującą tfuje kłamstwa.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika oleg

Naucz się pisać i wtedy

Naucz się pisać i wtedy zacznij się udzielać. Poza tym wrzucasz same ruskie fejki, o jakich kłamstwach mówisz. Dymy z grupą wagnera napędzają rozpędu ;). Poza tym miałeś mi nie odpowiadać, ale patrząc jak słabą masz pamięc moze już zapomniałeś o tym.

Raz sierpem raz młotem ruską hołotę. 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika spokoluz

Ło ale mnie to obchudzi co ty

Ło ale mnie to obchudzi co ty ło mie myslisz jak śnig , kturygo nie było ROFL

Olena - ja tu batalię ze specem od robienia wody z mózgu przeszedłem a ty to płoteczka w porównaiu do niego - z nim trzeba było mieć wiedzę bo spranie między uszami miał wielkie . Już ci pisałem za cieńkie masz uszy i braki między nimi.

Nie muszę używać epitetów wobec ciebie bo konkretami to rozmawiam z facetami a nie z ci panienką.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika spokoluz

Oleg - jak chcesz pomuc to

Oleg - jak chcesz pomuc to dawaj na front wschodni zamiast pierd..ić - kacap słaby jak piszesz to co cię ogranicza - dostaniesz ukroglejt , giwerę i bmp w okop na zaporożu - bydziesz bochtyrem ku chfale kokainy !

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika SurvivorMan

No i to jest własnie to...

No i to jest własnie to... Gównomedia nadmuchają balonik, głupio-mądre dzieci klawiatury dopompują go w internetach i opowieść z mchu i paproci, typu: "Ukraińcy mieli tą tzw. „ofensywą” zmieść Rosjan w szybkim czasie." gotowa!!! Głupek
No, ale w Polsce to już taka narodowa tradycja... NIE WIEM, ALE SIĘ WYPOWIEM Głupek

Ofensywę na zasadzie "dawaj na przód i ani kroku wstecz", to ruscy sobie mogą robić, bo raz że oni się ze stratami osobowymi nie liczą, a dwa, mają przewagę w powietrzu! Gdyby Ukraińcy w ten sposób robili, bez odpowiednego wsparcia z powietrza, zostaliby zmasakrowani w ciągu kilku dni!
Wojska ukraińskie są rozciągnięte na pasie ponad 400km i działają zupełnie inaczej próbując maksymalnie oszczędzać ludzi i sprzęt... Oczywiście mają z tym ogromny problem, chociażby dlatego że ruscy mieli za nic Konwencję z Oslo z dnia 18 września 1997 roku, nie podpisali jej i masowo mordują przeciwnika minami przeciwpiechotnymi, których cywilizowany świat zobowiązał sie nie używać... Brak wsparcia z powietrza i barbarzyński ruski styl walki z użyciem min przeciwpiechotnych, to jedne z głównych przyczyn powolnego tempa działań ofensywnych... Ale nikt nie mówił (a już na pewno nie Ukraińcy którzy nałożyli absolutną blokade informacyją na temat ofensywy) że to będzie jakiś Blitzkrieg w którym pogonią ruskich w krótkim czasie Głupek
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika spokoluz

O tym , że kacap ruszył do

O tym , że kacap ruszył do bardzo wolnej ofensywy pisałem wczoraj w komentarzach do olega - ofensywa będzie bardzo wolna z pozycji kacapa bo - linie zaopatrzeniowe muszą dawać radę za frontem i najważniejsze - zająć na zachodzie cały rejon byłego zalewu Nowej kachowki w celu ochrony zaporoskiej elektrwoni atomowej , którą ukropskie nazisty chcą uszkodzić i zwalić winę na kacapa.

Jak walną ukropy na rozkaz usrańca zaprowską to nie wtedy , kiedy będzie wiać na kacapa ale kiedy będzie wiać na zahut aby kacap dalej nie szedł - o to chodzi usrańcom. A tubylcy ? Nigdy usrańca nie obchodził los tubylców , najwazniejsze jest ile można wycisnąć jeszcze z kolonii .

Teraz się skażą , że taliby zamykają uprawy pod opium w afganie ROFL

To szykują się na wjazd do mechiko aby narkobiznes usrański dalej przynosił granty ROFL

 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj