Ukraińska deputowana przepowiada „wielką wojnę” w Europie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Czy ukraińskie środowiska posmajdanowskie szykują wywołania konfliktu, konfrontacji  dotyczącej rewizji granic w Europie Środkowo - Wschodniej? Ukraińska liderka Nadieżda Sawczenko uważa, że w 2023 roku rozpocznie się „wielka wojna”, która będzie miała wpływ nie tylko na losy Ukrainy, ale także Rosji i Europy.

Swoją opinię na temat mrocznej przyszłości Europy Sawczenko wyraziła podczas programu na antenie ukrainskiej telewizji ZIK.

 „Za cztery, maksymalnie pięć lat należy się spodziewać poważnej wojny, która zmieni granice nie tylko Ukrainy, ale także Rosji i Europy. Ukraina będzie niestety poligonem doświadczalnym”.

Słynna żołnierka, która była jeńcem wojennym podczas wojny domowej na wschodzie Ukrainy, wyraziła również nadzieję, że w najbliższej przyszłości Krym może wrócić do Ukrainy.

 

Sawczenko twierdzi, że Donbas czeka inny los, ale problemy nie zostaną rozwiązane przy pomocy misji pokojowej. Była pilot „kombatant”, a obecnie deputowana, jest przekonana, że istnieje inne wyjście z tej sytuacji. Jej zdaniem rozwiązaniem jest zmiana władzy zarówno na Ukrainie jak i w Rosji.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika gość111

świat jest na tyle niemoralny

świat jest na tyle niemoralny i antychrześcijański że Bóg zezwoli na kolejną wojnę. przeszliśmy w nikczemności sodomę i gomorę. limit grzechów się wyczerpał na tytle że teraz pozostało oczekiwanie na apokalipsę.

Portret użytkownika 3plabc

Sutuacja na świecie jest tak

Sutuacja na świecie jest tak dynamiczna, że wystarczy duży krach na giełdach i kryzys gospodarczy, a potem to już się potoczy.... zresztą widać po bliskim wschodzie co się dzieje i ten pozornie trzymany pod kontrolą tlący się pożar może buchnąć nowym płomieniem... a jak słup ognia strzeli w powietrze to i Europa może się zająć. Zresztą wspomniany kryzys, który może być choćby efektem pęknięcia bańki spekulacyjnej na giełdach może być bodźcem np. dla USA do gwałtownego ratowania budżetu, wpływów i własnego kraju rozpętując nową wojenkę... np. Iran i miejscowa ropa.

Ps. Jeśli przyjżeć się uważnie światowej polityce, konfliktom, trendą mentalnym, oraz naukowym to można odnieść wrażenie, że żyjemy naprawdę w iluzorycznym świecie. Świecie który z czystym sumieniem można porównać do "matrixowskiej" metafory rzeczywistości. I tylko dzięki karkołomnym, iście szatańskim zabiegą nie zawaliła się ta starannie wypolerowane z zewnątrz iluzja w stertę kamieni, pokrywając wszystko tumanem kurzu.

Portret użytkownika Eva11

zbrodniarze chetnie mowia o

zbrodniarze chetnie mowia o wojnach !

 

ps. administracja chyba jakiegos babola walnela ...dzisiaj moge dac ocene choc wczoraj juz ja postawilam ,pamietam ...dalam plusa medium za komentarz pod ktorym napisalam ze ma racje ,dzisiaj moglam dac nastepny...

dzisiaj weszlam na ta strone z telefonu ,a teraz sie przesiadlam na kompa ,telefonem dalam ocene i teraz moglam znowu ja dac ....dlaczego tak jest ?

chyba teraz jest jasne dlaczego takie rekordowe ocenianie ....

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj