Ukraińcy żądają aby Polska oddała im Przemyśl z okolicznymi powiatami

Kategorie: 

Źródło: Internet

Banderowcy panoszą się na Ukrainie już od kilku lat. Wsparci przez USA doprowadzili do destabilizacji najpierw zachodniej części kraju, a potem utracili po ciężkich bojach Krym i niemal cały wschód. Teraz nie zwracając uwagi na niezrozumiałą przychylność dla nich polskich władz, pokazali ponownie swoje prawdziwe oblicze żądając zwrotu Przemyśla i kilkunastu okolicznych powiatów.

Prawy Sektor, zwany też "Armią Majdanu" to właściwie bezpośredni sukcesor Ukraińskiej Powstańczej Armii. Są to neofaszyści, którzy ze względu na antyrosyjskość otrzymali pełne wsparcie ze strony wszelkich polskich środowisk rusofobicznych oraz filosemickich, widzących w ich działaniach możliwość realizacji własnych celów.

 

Ten zdumiewający alians polityczny wspierającej ukraińską awanturę polskiej lewicy pobożnej i bezbożnej jest bardzo zastanawiający. Trudno jest powiedzieć jaki jest cel tego działania, ale wygląda na to, że udajemy, iż Ukraińcy to nasi bracia, bo zaplanowano już jakąś kampanię przeciwko Rosji, w której będziemy ginąć razem z Ukraińcami w zaprojektowanej przez przez ośrodki zagraniczne wojnie.

 

Polska lewica, od PiS przez PO do SLD konsekwentnie przygotowuje społeczeństwo do tego wyzwania promując fałszywy obraz - Ukraińca brata Polaka. Nie zauważamy rzezi wołyńskiej, albo mówimy o niej półgębkiem, aby nie drażnić zaordynowanych odgórnie "przyjaciół". Media szybko zapominają kolejne skandale takie jak pobicie Polaków za to, że byli Polakami, co miało niedawno miejsce na polsko-ukraińskiej granicy czy też uwięzienie w hotelu, przez banderowców polskich parlamentarzystów, do czego doszło wczoraj.

 

Trudno się dziwić, że tak jawnie prezentowana uległość ze strony polskiej spotyka się z coraz większą bezczelnością strony ukraińskiej. Po prostu wydaje im się, że mogą więcej. Dominujący w ukraińskiej politycy neobanderowcy otwarcie artykułują swoje żądania. Domagają się zwrotu Przemyśla i kilkunastu okolicznych powiatów.

"Sprawiedliwość nakazywałaby, aby ziemie, na których Ukraińcy żyli od tysięcy lat, wróciły do Ukrainy” – domaga się w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, rzecznik banderowskiego Prawego Sektora, Andrij Tarasenko

Nie wiadomo skąd Ukraińcy wzięli "tysiące lat" swojego narodu, wszak wiadomo, że tak zwany naród ukraiński to w istocie twór powstały na dzikich polach, gdzie mieszali się Rusini z Polakami. Jest to zatem oczywista nadinterpretacja i mitologizowanie własnej faszystowskiej ideologii dziwacznymi przekonaniami.

 

Bezczelne roszczenia terytorialne wysuwane otwarcie względem Polski nie spotykają się z adekwatną odpowiedzią strony polskiej. Nasi pseudo politycy skulili uszy po sobie i milczą, nawet gdy neobanderowcy relatywizują zbrodnie popełnione przez ich dziadków i ojców na setkach tysięcy Polaków. Dowiedzieliśmy się niedawno od Ukraińców, że ich bestialstwo na Wołyniu było uzasadnione, bo z okupantem należy walczyć wszelkimi metodami.

 

I takie rzeczy można przeczytać w polskiej prasie i nikogo to nie oburza. Warto tylko ponownie zwrócić uwagę, że Polacy nie zniewolili Ukrainy, tylko właściwie stworzyli ją i przez kilkaset lat próbowali ją cywilizować wraz z jej dzikim ludem. Teraz ten lud wymawia nam, że byliśmy kolonizatorami będąc de facto realnym okupantem naszego terytorium, zajmując polski Lwów. Bierni polskojęzyczni politycy nie są jednak zdolni do takiej, adekwatnej względem ukraińskiej, retoryki.

 

Czy to oznacza, że rzeczywiście wkrótce oddamy ten Przemyśl? Kto wie? Doszło tam przecież ostatnio do skandalicznego ukraińskiego pochodu z banderowskimi flagami na który jakimś cudem pozwoliły polskie władze. Padały dobrze znane hasła, które słyszeli nasi mordowani rodacy i nic. Oburzenie padło jedynie na patriotyczne środowiska, które oprotestowały tę bezczelność kontrmanifestacją. Wyhodowaliśmy sobie na własnej piersi banderowskiego wrzoda i prędzej czy później skończy się to dla nas tragicznie.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Jacek Orzechowski

Czytam i mnie mdli. 30% sensu

Czytam i mnie mdli. 30% sensu i faktów przemieszane z idiotycznym uogólnianiem i debilizmem. Myślenie w kategoriach "czarne i białe". Jak Ukraińcy źli to Rosjanie z Rosją dobrzy... przecież tego nie da się nawet komentować spokojnie. 

Rosja to agresorzy, napaść Rosji najakiegokolwiek sąsiada (niezależnie kim by był) to zbrodnia i łamanie fundamentalnych zasad cywilizowanego świata. A to że Rosja robi to nie pierwszy i nie ostatni raz, bo taka zawsze była, jest i pewnie będzie, to wie każdy kto ma trochę oleju we łbie. 

To, że na Ukrainie są ludzie normalnii, którzy zwyczajnie chcą wolnej, niepodleglej Ukrainy w granicach po rozpadze ZSRR to rzecz oczywista jak i to, że są tam też Ukraińcy którzy mają nierówno pod sufitem i mają jakiś tam procent społecznego poparcia.

Pytanie zasadnicze na dzeń dzisiejszy jest takie co jest proiorytetem moralnym i co jest złe a co jest dobrem. Normalny człowiek jest w stanie to upporządkować i nazywać po imieniu. Obawiam się, że tak lewactwo jak i skrajna prawica nie jest w stanie myśleć szerzej niż jej przyzwyczajenia i częstokroć abstrakcyjne myślenie.

Portret użytkownika Polak Noworosja

Chyba Cie popier...ło z tym

Chyba Cie popier...ło z tym co piszesz. Fakty ! O jakim cywilizowanym świecie piszesz głąbie ? O tym który doprowadził w wyniku agrasji USA na Irak do zabicia 1,5 mil ludzi ?! Dane z Wikipedii, sprawdz własnymi gałami ! To że amerykanie jeżdzą na zrabowanej ropie naftowej z Kuwejtu okupionej życiem 1,5 miliona ludzi ?! Ciemniaku o jakiej ty cywilizacji piszesz ?! A ten kryzys w Syrii to z czyjej jest winy Rosjan ? Ty zakuty bęcwale, nazizm, faszyzm, nacjonalizm te ideologie zawsze prowadziły do konfliktów i tylko one. W Polsce w sposób spaczony mówi sie o socjaliźmie a przecież jego założenia sa najbardziej chcrześcijańskie ze wszystkich, po nim jest demokracja. To że dzięki tej tak znienawidzonej armii czerwonej Polska odzyskała znaczny teren po tak bezwzględnej wojnie , jest bez znaczenia ? Przecież mogło skonczyć się dużo gorzej ! A że się komuna potem nie podobało niektórym , to trzeba było najpierw wygrać z niemcami, to by tego nie było ! Wracając do ukrainy . To podstawowa rzecz , na Majdanie był przewrót , zbroiny zamach stanu. Ktoś przeją władzę i w obliczu tego zdarzenia nie można mówić już o nienaruszalności terytorialnej ukrainy , to po pierwsze ! Komus zależało na przewrocie. Druga sprawa połowa ukrainy była w większości narodowości Rosyjskiej, w takiej sytuacji , Rosjanie jako większośc maja prawo wyboru. Na ukrainie nie było demokratycznych przemnmian , skoro ktoś tak twierdzi to dlaczego nie zgodzono sie na referenda o które prosili prześladowani Rosjanie we wschodnich okręgach. Ja wiem że ciężko jest w to uwierzyć osobie przesiąkniętej polską idiotyczną hamską propagandą, ale każdy kto ma choc odrobine sprawiedliwości i rozsądku oraz podstawowy obiektywizm musi to dostrzec że na ukrainie stroną bandycką byli wszyscy ci którzy stalli za puczem w Kijowie. To oni mają krew na rękach. Tutaj masz swoich bohaterskich bandyckich ukraińców, i ta gehenna trwa do dziś z przyklaśniejęciem takich idiotów i ciemnych baranów jak ty głąbie ! :

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DIUchjQ_zoBs%26feature%3Dyoutu.be%26t%3D49&h=ATOny3_40l8Um50Hy9xAB8xEpGFx-df...

A teraz wracając do samych Rosjan , chłopie jak chcesz argumentować strzelanie w osiedla Donbaskie i zabójstwo 30 tyś ludzi na Donbasie uprzedzeniami historycznymi to ja osobiście tobie wypaliłbym w łeb, bo taka osoba jest skrainie niebezpieczna. I bardzo dobrze że Rosjanie zajeli Krym, bo dzięki temu tam dzisiaj jest spokój i nikt tam nie ginie ani nie traci dachu nad głową !
https://www.facebook.com/Polacy-wspierają-Rosjan-z-Donbasu-1803792126505170/

Portret użytkownika lekkre

Bredzisz postbanderowski

Bredzisz [....] . Niech zdycha tzw ukraina - sztuczny bekart sowieckiej rzeczywistosci. Niech Putin skonczy z tym obornikiem na wschodzie a My z Wegrami i Rumunia na zachodzie i smrod po tym szambie nie zostanie.

Portret użytkownika BarbaraD

prócz ciągłego wmawiania nam

prócz ciągłego wmawiania nam o jakiejś wyimaginowanej agresji Rosji na Ukrainę, nikt nigdy nie przedstawił żadnego dowodu. w erze cyfryzacji, żadnego dowodu.

Krym jest zamieszkały w większości przez ukraińców z Ruskimi korzeniami, tak samo ługańsk. to mieszkańcy zdecydowali o odłączeniu się od Kijowa, nielegalnie zajętego przez Banderowcó, i to nie są moje słowa, tylko Poroszenko to powiedział. Janukowycz został obalony nielegalnie, wybory na Ukrainie przeprowadzono nielegalnie, wschodnia Ukraina i Krym były całkowicie wykluczone zuczestnictwa w "wyborach", ani żadnego kandydata, a ludziom odebrano prawo głosu. po "rewolucji" z 2006, to wschodnia Ukraina zdecydowała o powrocie władzy pro-Rosyjskiej do Kijowa, gdy wyszły na jaw przekręty rządu Tymoszenko, więc tym razem "rewolucjoniści" postanowili całkowicie ich wyłączyć z procesu.  a każdego kontr-kandydata Poroszenki, który był Ukraińcem, a nie żydem, usuwano. Szwaby uważały Polskich żołnierzy podziemia za bandytów i rebeliantów, którzy  z naszej perspektywy byli bohaterami walczącymi o swój dom.KIM WY DO CHOLERY JESTEŚCIE, ŻEBY MÓWIĆ UKRAIŃCOM, CO JEST DLA NICH DOBRE I CO MAJĄ ROBIĆ. historia uczy, że ludzie mieszkający na jakimś terenie, będą walczyć, jeśli poczują zagrożenie, a w tym wypadku Majdan 2006 i 2014 były opłacony przez Amerykanów, $5 BILIONÓW wydali. Victoria Nuland, amerykańska ambasador żydowskiego pochodzenia powiedziała to na komisji w kongresie USA, a rozmowy jej z innymi spiskowcami, które wyciekły, potwierdziły, że Jacyniuk był wybrany dużo przed wyborami "Jatz is our guy..." - Victoria Nuland. ..."f*ck the EU..." - VIctoria Nuland, w rozmowie o zastrzeżeniach urzędasów europejskich, na działania amerykanów (żydów), na Ukrainie w sprawie Majdanu. 

To Ukraińskie media, kiedy jeszcze uważano je za "reżimowe", bo kwestionowały działania banderowców na Majdanie, opublikowały filmy z rozmów z "ukraińskimi" żołniwrzami, płynnie mówiącymi po angielsku, i ni w ząb po Ukraińsku. filmy jak amerykanie ostrzeliwują "rebeliantów". od tamtego czasu Kijów usunął wielu niezależnych dziennikarzy z różnych krajów, którzy kwestionowali jego działania. Ukraińskich dziennikarzy mordowano i morduje się nadal, jeśli piszą inaczej niż zezwala na to Kijów. nawet Rosyjscy dziennikarze zostali zabici. a pierwszą decyzją Jaceniuka, było zapakowanie ukraińskiego złota do nieoznakowanego samolotu, w późnych godzinach nocnych, bez potwierdzenia, w nieznanym kierunku. kilka miesięcy później prezes ich banku narodowego poinformowała, że w banku są jakieś marne ilości złota, i brakuje, chyba 80%, jeśli dobrze pamiętam. wtedy rozpętano propagandę, jaki ten Janukowycz był suk!nsynem, złote auta, wille pozłacane, jakieś absurdalne wymysły, i nikt więcej nie pytał o to złoto.

przedstawiłam kilka zagadnień. zainteresowany dowiedzieć się więcej......PUSZUKAJ SAM, czekając aż ktoś inny zrobi to za ciebie udowadniasz, że powtarzasz opinie tych, którzy ci podsuwają te informacje, wiedzę zdobywa się wysłuchując obu stron, i SAMODZIELNEJ analizie zdobytych informacji

ps. Jakby Putin chciał wojny z Ukrainą, to by ją zajął w 2 tygodnie, jeśli dobrze pamiętam. symulacje amerykańskiego wojska również wykazały, że w razie agresji na Polskę, Rosja zajmie Warszawę w tydzień, do Kijowa mają bliżej, chyba 3 dni w symulacjach. zajęcie kraju a stolicy to różne pojęcia. Kijów dostaje broń z zachodu, również z Polski, od Rumunów kupili stare czołgi, i tym bombardują SZPITALE, OSIEDLA I SZKOŁY, w okręgu Ługańskim. Ruskie wysłali dowódców TYLKO. z ich pomocą UKRAIŃSCY opozycjoniści banderowców przejeły zarówno Kijowskie wojska jak i sprzęt, między innymi dlatego, że żołnierze z poboru sami się poddawali, bo ukrainiec nie chciał strzelać do ukraińca na rozkaz zdrajców banderowskich..

Portret użytkownika UPAdlina

jakbyś nie zauważył, to na

jakbyś nie zauważył, to na upadlinie rządzi banderowska junta, która wypociła ustawę o gloryfikacji cwela spod celi w ryj jeb**nego bandery i jemu podobnych ludobójców!!......A banderowcy, którzy rządzą upadliną nie ukrywaja swoich roszczeń terytorialnych do Polski !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika ACHILES

 prawy sektor, to gdzie

 prawy sektor, to gdzie wspiera ZARZĄDZANIE MASAMI, ZA POMOCĄ TERRORYZOWANIA LUDNOŚCI, na MARSIE, czy u Naszego sąsiada w kraju zwanym obecnie potocznie upadliną ???

A gdzie obecnie pomniki bandycie banderze i ulice i place nazywane tego POTWORA  imieniem, w Bangladeszu, czy w obecnej banderolandji, tuż, za naszą wschodnią granicą ???

A kto na majdanie strzelał w plecy swoim w wiadomym celu, UFOLUTKI , czy banderowscy siepacze ???

banderowcy będą dla nas o STOKROĆ gorsi, jak islamskie dzikusy i to już zaraz !!!

 

Portret użytkownika Mojeimię44

My nie mamy przybyszy z

My nie mamy przybyszy z krajow arabskich a wojna musi byc globalna wiec wroga nam stworzono w postaci faszyzmu z za wschodniej granicy. To oczywiste. Ten scenariusz to plany new world order. Sa tak pewni swego ze zapomieli o przymierzu z Bogiem. Wczoraj ogladalem film na youtube (kurcze nie widze go dzis) wypowiadala sie na nim bardzo ladna murzynka i powiedziala , ze miala sen. W snie tym co chwila pojawiala sie liczba 44 i widziala obrazy wojny, globalnej wojny. Widziala potem lodke a na niej pelno szczesliwych ludzi twierdzila, ze wygladala ona jak arka noego. Nastepnie znalazla sie w samolocie ale mowila, ze to nie byl do konca samolot tylko pojazd jak samochod ktory latal w przestworzach. Poruszal sie tak szybko ze z kaliforni do nowego jorku dostala sie w chwile. Wyladowala w instytucji jak ja nazwala " spoldzielczy projekt" gdzie wyjasniono jej ze wojna zaczela sie na wschodzie ale wszyko minelo bo pojawily sie nowe prawa. Ta kobieta tlumaczyla jej ze ludzkosc zyje juz inaczej niz kiedys i ze ma sie nie martwic bo anioly schodza na ziemie. Wczesniej pewna japonska dziewczynka miala bardzo podobny sen o apokalipsie, arce i liczbie 44. Dlaczego ci to pisze. Dlatego zebys achilles aie przygotowal. Przysiegam ci iodslona nastala. Teraz bedzie to wszystko zmieniac sie szybciej o wiele szybciej. Liczba 44 z tego co czytalem to liczba mesjasza. Ja nim nie jestem i inni ludzie ktorzy maja problem z ta liczba tez nie ale jedno jest pewne. Wracamy do domu achilles a ja jestem ta liczba naznaczony jak inni i widze ja coraz czesciej az za czesto.

Portret użytkownika Ksaverry

Wiecie jaka jest obecnie data

Wiecie jaka jest obecnie data według kalendarza muzułmańskiego? 1437. A od Pazdziernika 2016 zacznie sie u islamistow rok 1438. Wg. numerologii moznaby ten fakt zinterpretować tak:

1+4+3=8 i pozostalo jeszcze 8 -> mamy dwie ósemki czyli 16=4x4 (44?)

Jak ktoś ma bardziej dogłębną wiedzę w tej kwestii - to proszę o rozszerzenie wątku. 

Pozdrawiam analityków;)

Strony

Skomentuj