Ukraina wypuściła mleko skondensowane z wizerunkiem żon Bandery i Szuhewycza

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

W regionie Czernihów w Międzynarodowym Dniu Kobiet ukraińska mleczarnia wypuściła partię mleka skondensowanego z portretami żon znanych postaci na opakowaniach. Poinformował o tym Ichnjansky Kombinat  na swoim profilu na Facebooku.

 

Bohaterkami świątecznych opakowań były m.in. Jarosława Bandera (żona przywódcy OUN Stepana Bandery), Wera Kotsjubinskaja (żona klasyka ukraińskiej literatury Michaiła Kotsjubinskiego) i Aleksandra Skoropadskaja (żona hetmana Ukrainy Pawła Skoropadskiego), a także żona dowódcy Ukraińskiej Powstańczej Armii Romana Szuhewycza Natalia Berezinska - Szuhewycz.

„Przygotowując się do 8 marca, zwróciliśmy uwagę na te kobiety, o których często piszemy, podziwiając przykłady ich wybitnych mężów. Pamiętajmy o historii życia Wery Kotsjubinskiej, Jarosławy Bandery, Aleksandry Skoropadskiej i zawsze będziemy pamiętać, że wszyscy Ukraińcy, bez względu na płeć, są wielką siłą! ”- napisano w poście.

Ta partia jest formą prezentu promocyjnego i nie trafiła do ogólnej sprzedaży. Została wydana w celu popularyzacji „niesamowitych ukraińskich kobiet”. Napisano to w odpowiedzi na liczne krytyczne komentarze pod postem. Wypuszczenie partii produktów z portretami znanych kobiet wywołało lawinę emocji użytkowników sieci społecznościowych, których opinie były podzielone.

„Abstrahując, że jest to zły przekaz, nie powinieneś zamieszczać zdjęć ludzi na jedzeniu. Na pierwszy rzut oka to opakowanie to gulasz humanitarny ”(…), „ Skondensowane mleko sławnych kobiet. To brzmi jednoznacznie: Zjadłem słoik Bandery ... i Kotsjubinskiego ... Horror!”. Inni piszą: „ Gdzie to można zamówić? Cieszę się, że zaczęli o tym pisać, ale na stronie nie ma informacji. Nie można nic zamówić ”- pisali komentatorzy.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

W średniowieczu żydy

W średniowieczu żydy sprzedawały jako lekarstwo mleko z piersi dziewicy! Ciekawe skąd brali to ''dziewicze mleko''? Jak widać cała ta upadlina ciągle tkwi w średniowiecznym środowisku umysłowym.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Musiałem ci krzywonosy bander

Musiałem ci krzywonosy bander-ukrze nieźle zaleźć za skórę, bo ostatnio nie potrafisz nic wybełkotać nie wspominając o mnie, hehehehehe! 
Reszty nie komentuję, bo znowu bełkoczesz w pijackim amoku i nie wiem, o co ci chodzi ukro-pijaczku. Na odwyk ukro-klownie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika hyh

wsadz sobie lep w imadlo

wsadz sobie lep w imadlo glupi osle udajacy kangura wtedy ci sie IQ poprawi. a zydopadlina jak zwykle nie odpowiada na sens postawionych pytan stad ta dyskusja jest jalowa i w kolko tylko o jakis ukrach ktorzy tutaj nawet nie zagladaja ... i o alkoholu i pijakach. Coz widocznie pradziadek zydopadliny rozpijal Polakow jak to na zyda przystalo... stad u zydopadliny wspominki o alkoholu.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika U_P_Adlina

Zrozum krzywonosy bander

Zrozum krzywonosy bander-ukrze, że twoje tekściny nie mają żadnego sensu, bo piszesz pod wpływem gorzały i bredzisz jak po wylewie. Odstaw wódę, choć twój ukro-baniak jest już tak przepity, że pewnie to niewiele już pomoże. 
I przrstań już zapijaczony krzywonosie nazywać innych żydami, bo większość tu wie, że robisz to po to, aby odwrócić uwagę od twoich własnych pejsów ukro-pijacki bełkocie. A o alkoholu wspominam, bo twój bełkot właśnie z nim się kojarzy.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj