Ukraina usuwa reklamy Gazpromu przed finałem Ligi Mistrzów

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Władze Kijowa likwidują reklamy z logo rosyjskiego koncernu państwowego Gazprom w przeddzień finału Ligi Mistrzów. Informacja taka została opublikowana na Facebooku przez komisarza administracji miejskiej Andrea Miroszniczenko, odpowiedzialnego za przygotowania do finału turnieju.

Według Miroszniczenki, ukraińskie władze dogadały się z UEFA w sprawie demontażu plakatów, banerów i bilbordów ze wzmianką o firmie, która jest sponsorem Ligi Mistrzów. Komisarz podał, że w tej chwili tworzony jest nowy projekt, który zastąpi wycofane reklamy.

 

17 maja br. Interfax napisał, że logo Gazpromu zostanie wyeliminowane z ulic Kijowa na podstawie osiągniętych porozumień. Będzie ono pokazywane tylko na stadionie Olimpijskim, gdzie zostanie rozegrany mecz finałowy. Decydujące starcie w Lidze Mistrzów odbędzie się 26 maja br. Zmierzą się w nim Real Madryt (obecny właściciel trofeum) i Liverpool.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika ogoniok

Jezeli nie toleruja Gazpromu

Jezeli nie toleruja Gazpromu dlaczego tak zaciekle walcza o utrzymanie gazociagu przechodzacego przez ten banderowski kraj. Chca wyrzucic wszystko co ruskie to gaz tez , tylko z czego wyzywia sie oligarchowie ,bo od banku swiatowego i ameryki dostaja tylko kredyty. Jeszcze znajdzie sie kij .. ...... ..

Portret użytkownika alojzy

Alarm to mógł być kilka

Alarm to mógł być kilka miesięcy temu gdy polskawy rżąd rozbijał ussańską Polonię, gdy gadowski, jakuboski i inne mendy bagatelizowały wszystko co dotyczyło 447 i dokładały się dezorganizując Polonię i wszelkie grupy mogące cokolwiek zdziałać.
Teraz "alarm" to jak krzyczeć "uważaj, leci kamień" do kogoś kto od miesiąca już jest w szpitalu. A właściwie to bardziej w prosektorium. Żydów na najwyższych stanowiskach to jest teaz dużo więcej więcej niż ukraińców w polskawych mediach.
 

Skomentuj