Ukraina może przeprowadzić za kilka lat referendum w sprawie dołączenia do NATO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Nowe władze na Ukrainie już na samym początku zapowiedziały w jakim kierunku chcą poprowadzić kraj. Do 2020 roku przeprowadzone zostanie referendum, dzięki któremu mieszkańcy zadecydują, czy Ukraina powinna wejść w struktury NATO.

 

Petro Poroszenko podczas swojej dwudniowej wizyty w Polsce zapowiedział, że podpisze wniosek o zrzeczenie się statusu państwa pozablokowego. Prezydent Ukrainy podpisał już wczoraj odpowiednią ustawę i oświadczył, że w przeciągu 6 lat na terytorium kraju przeprowadzone zostanie referendum, które umożliwi dołączenie do NATO.

 

Poroszenko powiedział w swoim przemówieniu, że zamierza przeprowadzić odpowiednie reformy, aby Ukraina spełniała standardy Unii Europejskiej i NATO. Gdy do tego dojdzie, kraj przeprowadzi głosowanie. Rosja ostrzegła już wcześniej, że jeśli Ukraina rzeczywiście dołączy do NATO, wszelkie stosunki na linii Rosja-NATO zostaną zerwane.

 

 

Na podstawie: RT.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika djrutek

Po pierwsze, MIAŁY byc

Po pierwsze, MIAŁY byc wymienione. Za support elektorwni odpowiada Rosja (nawet to napisałeś).
Po drugie, Cyberbełkot to prorosyjscy hakerzy.
Po trzecie, cytowanie newsów ze sponsorowanej przez wielką dumę portali chyba nie jest na miejscu.
Po końcowe, to wszystko to bełkot dla kacapów, wierzysz obcej telewizji sponsorowanej przez putlera, a nie wierzysz Tusk Vision Network - ironia?

Portret użytkownika achiles

Już w ciągu roku ślad nie

Już w ciągu roku ślad nie pozostanie, po tym BANDEROWSKIM POMIOCIE, rządem się samo nazywającym na UPADŁEJ KRAINIE. I tylko i aż w tym temacie, pod tym artykułem. No może ślad pozostanie w postaci wymordowania TYSIĘCY swoich współobywateli i zniszczeniu 1/3 tego KRAJU. 

Skomentuj