Ujawniono plany ataku USA na Syrię

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com

Od czasu, gdy Barack Hussein Obama wyznaczył tak zwaną "czerwoną linię" w Syrii, którą było zastosowanie broni chemicznej, jasne było, że do ataku dojdzie, a gdy będzie taka potrzeba czyn taki może zostać zastosowany, aby uzasadnić zaangażowanie globalnego hegemona w walce sunnitów z szyitami.

 

Jak wiadomo doszło do przynajmniej kilku ataków chemicznych. Za przeprowadzenie niektórych z nich nawet ONZ obarcza tak zwanych "rebeliantów". Wola polityczna jest jednak taka, że jeśli USA uzna, że atak wykonały wojska rządowe, to wykonały, nawet jeśli fakty wskazują inaczej. Rosjanie wytykają Amerykanom, że wynajmują oni swoje siły zbrojne na 90 dniową operacje przeciwko szyitom. Oni nie pozostają im dłużni stwierdzając, ze wspierają zbrodnie wojenne Assada roztaczając nad nim parasol ochronny. Fakt faktem za koszty ataku na Syrię obiecały zapłacić Katar i Arabia Saudyjska.

 

Wszystko wskazuje na to, że do ataku na Syrię jednak dojdzie. Obecnie Obama oczekuje na coś, co nazywane jest "rezolucją", ale bynajmniej nie Rady Bezpieczeństwa ONZ, ale Kongresu USA. Według informacji zdobytych przez Los Angeles Times operacja rozpocznie się od zmasowanego ataku rakietowego. Na celowniku rakiet znajduje się ponad 50 obiektów reżimu Baszira al-Assada. Po mniej więcej 72 godzinach ma dojść do drugiej fazy ataku, którego celem będzie dobicie zdolności bojowej armii syryjskiej. Ma to otworzyć drogę do odwrócenia sytuacji walczącej przeciwko wojskom rządowym Al-Kaidy.

W atak ma być zaangażowanych 5 niszczycieli rakietowych znajdujących się we wschodniej części Morza Śródziemnego i 3 niszczyciele, które wchodzą w skład grupy bojowej z lotniskowcem "Nimitz", które znajdują się na Morzu Czerwonym. Według źródeł z Pentagonu do ataku mogą być też wykorzystane bombowce strategiczne.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Czyli Usa jest slugusem

Czyli Usa jest slugusem Qataru i Arabii Saudyjskiej.Ciekawe .ze nie intersesuje icch to ile osob zginie,ile cywilow,ilui zolnierzy wykonywujacych rozkazy,ile dzieci zostanie osieroconych 
Dla kasy nic tylko kasa,a oni mowia ze nie zabijaja.Ty zabijesz bez ich pozwolenia wyladujesz w wiezieniu,nawet jezeli musiales bo sam bys zginal.
I gdzie tu sprawiedliwosc?Czy jest takie cos jeszcze,czy tylko pochodzi od Boga.
Babilon to Babilon,ludzie Babilonu zawsze beda kochac zloto szatana i to co z nim zwiazane

Portret użytkownika ktos

chyba nie wszyscy rozumieja

chyba nie wszyscy rozumieja co sie dzieje...to dzihad!a nie potyczki Jerrego Springera!
1Islam jest po chrześcijaństwie drugą co do liczby wyznawców religią Rosji. Po rozpadzie ZSRR i powstaniu samodzielnych państw z niektórych republik związkowych, na terenie samej Rosji pozostało 11,7 mln muzułmanów.W tej liczbie znajdują się Tatarzy (5,6 mln – drugi co do liczebności naród w Rosji, w większości – 1,8 mln – zamieszkujący Tatarstan), Baszkirzy (863 tys.), Czeczeni (obecnie ok. 500 tys. w Czeczenii, przed wojną domową było ich tam ok. 850 tys.), Karaczajowie (120 tys.), Bałkarzy (71 tys.). W Dagestanie mieszka ok. 1,7 mln muzułmanów różnej narodowości (m.in. ok. 230 tys. Kumyków, 30 tys. Nogajów), w Inguszetii zaś 300 tys. Inguszów i mniej więcej drugie tyle uchodźców z Czeczenii. Praktycznie wszyscy muzułmanie rosyjscy są sunnitami; w europejskich krajach WNP jedynie Azerowie są szyitami; spośród szkół sunnickich najliczniej reprezentowana jest szkoła hanaficka, na Kaukazie zaś także szkoła szafi’icka. Wśród narodów kaukaskich rozpowszechniony jest sufizm, szczególnie bractwa nakszbandijja i kadirijja.
Ogółem na terenie b. ZSRR mieszka 31,5 mln muzułmanów, co stanowi ok. 3,5–3,9 proc. ogółu ludności muzułmańskiej na świecie..
2Pierwsze kontakty Chińczyków z islamem datuje się na 651 rok. Muzułmanie przybywali do Chin jedwabnym szlakiem w celach handlowych. Obecnie w Chinach żyje około 20 mln muzułmanów, a ich liczba się zwiększa. Współczesne grupy muzułmańskie w Chinach to Hui, którzy etnicznie są Chińczykami, od Hanów odróżnia ich tylko religia oraz Ujgurowie żyjący w autonomicznym regionie Sinciang.
nie wspomne ilu ich mam u siebie w miescie... juz na miejscu..:(najwyzszy czas uzbroic sie w maczety;)

Portret użytkownika Lem

wizja. Mamy trzy państwa

wizja.
Mamy trzy państwa które są starymi lub nowymi mocarstwami, USA Rosja i Chiny.
USA - walczy o utrzymanie swojej pozycji, nowe zasoby i pozycję strategiczną w regionie. pokazuje że rozdaje karty.
Rosja - walczy o te same cele co USA,
Chiny - czekają i czekają i czekają ...
 
USA - ponieważ gra zapędziła Obamę me me me w konieczność udowodnienia że to usa JEST GURĄ musi odpalić rakiety. Obama pyta się Kongresu tylko dlatego że wie że wojna będzie trwała nie 60  dni a 3y lata.
to nie on zdecydował tylko amerykanie i jest czysty a zasoby są dodatkowe czyli kolejne kredyty uruchomione.
Rosja - czeka na ruch USA i będzie delikatnie ale bolesnie kąsać aby cele w/w nie zostały osiągnięte.
CHINY - czekaja czekają czekają - odpalone rakiety z niszczycieli USA przejmują (taka technologia już istnieje od kilku lat) i kierują w okrety Rosji i mamu BUM BUM BUM.
Rosja - jest zdziwoina i USA  ale już nieda sie zatrzymac odwetowych ruchów i mamy rodeo na calego.
Chiny - czekają aż Rosja i USA się wykrwawią i wchodzą jako rozjemca i nowy Pan świata, zaczynają się nowe układy, nowe rozdania wpływów.
 
Chiny są miszczami prowadzenia gier. USA i Rosja to raczkujące dzieci.
koniec wizji.
 

Portret użytkownika Zenek

O widze iż i na forum

O widze iż i na forum Innemedium zawitał kolejny mudżahedin imama talibsanu niejakiego białczyńskiego który właśnie jest na etapie obwoływania się SŁOWIAŃSZCZYZNĄ jako całością zagadnień z tendencjami do bycia Całym Słowiańskim Panteonem.
 
Z uwagi na fatwe jaką ten kapłan słowiano-nazizmu głosi możliwe iż niedługo i na tym forum jak i na Zmianynaziemi jak i na powiązanych pojawi się więcej kolesi krzyczacych abkar białczyński i zamieszczających posty mające na celu intencjonalne obrazanie forumowiczów jak w powyższym poście skierowanym do bacy. Koleś jak głosi treść fatwy postanowił wałczyć przy pomocy banderowskich bojówek ze wszelkimi blogami jakie ośmielają się wbrew jego nakazowi zamieszczać mmoje posty.
 
 
Poniżej treść jego "manifestu" (tak dobrze myslicie jemu też {ciach}):
 
” bialczynski said, on 27 Lipiec 2013 at 0:09
Posłuchajcie Kochani. Może to brzmiało jak pojedynek dwóch niespełna rozumu, ale to była jak najbardziej racjonalna rozgrywka. Każdemu który od tej godziny 00.01 – dnia śmierci, 27 lipca 2013 ,udzieli gościny dla wypocin KTOSIA pod jakimkolwiek jego nickiem Małego Buddy albo Imć Twardochlebowa albo innym, oświadczam że jest ZDRAJCĄ RODZIMOWIERSTWA i SŁOWIANSZCZYZNY I EKO-EKUMENY. Na POHYBEL ZDRAJCOM POLSKI, takim jak KTOŚ i wszystkim jego kolporterom!!! Będziecie od twej chwili bezwzględnie tępieni jako szkodniki którymi jesteście!!! I Polegniecie jak ten szczur oszczerca! Przepraszam wszystkie szczury za to uwłaczające im porównanie.”
 
 
 
Posty jak powyższy zamieszczony na innemedium tj
"Ty się lepiej nie odzywaj jahwistyczno-syjonistyczna marionetko systemu wojskowego." 
 
prosze wywalać bez zwłoki bo on jest generowany przez podszywacza mającego intencjonalnie doprowadzić mnie do popełnienia samobójstwa za wykazywanie kłamliwych przeinaczeń dotyczących historii Słowian czy psucie jego prób wmanewrowania zwolenników Rodzimowierstwa w Domowa Wojne o interesy nazistowskej Judeopolonii  jaka jest oczkiem w głowie udającego słowianina imama białczyńskiego.
 
 
 

Portret użytkownika Hathor

Widać, że retoryka Rosji

Widać, że retoryka Rosji ostudziła zapał USA i S-ka. Ryzyko rozpoczęcia inwazji przed manewrami Zapad-2013, byłoby nierozważnym krokiem - 13 tysięczna armia w pełnej gotowości bojowej u granic UE - to za duże ryzyko.  Czyli Blitzkrieg w wykonaniu USA i S-ka odwołany? Zobaczymy co się będzie działo w sprawie Syryjskiej przed manewrami NATO - Steadfast Jazz - w listopadzie.

Portret użytkownika navajo88

A ja dodam jeszcze że ! Rząd

A ja dodam jeszcze że ! Rząd zlikwidował OFE i dał polakom 3 miesiące na to żeby wszyscy przenieśli się do ZUS , KRUTKO MÓWIĄC PRZEWAŁ ! , teraz pliczny sobie Pażdziernik , Listopad i Grudzień i jaka data ????? 31.12.2013 , a potem nowy rok 01.01.2014 , czyli uważać na swoje portfele i konta bankowe ! ,bo może się okazać że w tym dniu Polska znajdzie się z czarnej dupie i nasze pieniądze !
J.M.H

Strony

Skomentuj