Uganda wprowadziła restrykcyjne prawo zwalczające homoseksualizm

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ugandyjski prezydent, Yoweri Museveni, podpisał w poniedziałek specjalne ustawy antygejowskie. Powodują one, że małżeństwa jednopłciowe jak i kontakty homoseksualne są tam zabronione.

 

Po pierwszym przewinieniu złapany w Ugandzie homoseksualista jest zagrożony karą 14 lat więzienia. Dopiero za drugim razem ze względu na recydywę zagrożony jest karą dożywotniego więzienia. Surowo zabroniona jest też propaganda homoseksualna. Warto dodać, że pierwotnie plany były jeszcze bardziej radykalne, bo dla homoseksualistów proponowano karę śmierci. Ostatecznie jednak "złagodzono" najwyższy wymiar kary do dożywocia.

 

Cały homolubny świat zachodni zawył ze złości. Zapowiedziano sankcje a przynajmniej zaprzestanie pomocy. Powszechnie słychać słowa krytyki z powodu, jak to określono, wprowadzenia "drakońskiego prawa" antygejowskiego. Ze wstępnych szacunków wynika, że prezydent Museveni podpisując kontrowersyjną ustawę pozbawił swój kraj przynajmniej 2 mld dolarów pomocy zachodniej.

 

Według nowego prawa jeśli jakiś Ugandyjczyk wie kto jest homoseksualistą musi o tym poinformować służby porządkowe. Utrzymywanie tego w tajemnicy jest zabronione i zagrożone więzieniem za współudział. Być może z tego powodu jeden z głównych tabloidów ugandyjskich opublikował dzisiaj listę 200 celebrytów homoseksualistów z Ugandy. Nie wiadomo czy grozi im teraz osadzenie, ale niewątpliwie zaczęło się coś na kształt polowania na gejów.

 

Podobnie restrykcyjne prawo prowadzono niedawno również w Nigerii. Nawet za czasów brytyjskiej kolonii homoseksualizm był tam zakazany, ale tolerowano to i nie stosowano często prawa przeciwko gejom. Nowe uregulowania 10 lat więzienia dla wszystkich, którzy "bezpośrednio lub pośrednio" doprowadzają do publicznego eksponowania relacji jednopłciowych.

 

Jak podaje organizacja Amnesty International, homoseksualizm jest nielegalny w 38 z 54 afrykańskich krajów. Ugandyjskie prawo nie jest wcale najbardziej restrykcyjnym na tym kontynencie. W Mauretanii, Sudanie, Somalii i islamskiej części północnej Nigerii za stosunki homoseksualne do dzisiaj grozi kara śmierci.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika staryzenek20

Myslę że legalizacja pedofili

Myslę że legalizacja pedofili im troche zajmie. Dopiero teraz robią pierwsze podchody. Dużo właśnie ostatnio w TV pedofilskiej propagandy (księża katoliccy, Trynkiewicz itd.) Pierwsze kroki do zalegalizowania zboczenia to oczywiście znieczulenie ludzi, np. pokazania pedofila Trynkiewicza jako ofiarę (obstawa policji, odizolowanie od ludzi). Tak myśle że jeśli UE (czyt. IV Rzesza ) przetrwa to pedofilia zostanie uznana oficjalnie za orientację gdzieś koło 2030-2035 roku.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Portret użytkownika maniek

...cosik mi sie wydaje,ze juz

...cosik mi sie wydaje,ze juz sie zaczelo!....
cyt...
Włochy legalizują pedofilię
 
a30Dzisiaj Włochy legalizują pedofilię i wprowadzają sankcje karne do 4 lat więzienia dla „pedofobów” za dyskryminowanie pedofili, donosiły dnia 24 stycznia b.r. włoskie media. Oprócz „wrogów pedofili”, więzienie grozi teraz we Włoszech „wrogom sodomitów”, „wrogom nekrofili” i „wrogom innych genderów”. Prawo wymienia ogółem 13 rodzajów „genderfobów”. Niektórym genderowym przeciwnikom grozi także grzywna w wysokości 20 tysięcy Euro.
czytaj dalej...
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wlochy-legalizuja-pedofilie-2014-01
...w/g "znafcuf" - jak sie gwalci dziecko to otwiera mu sie "trzecie"oko - do lacznosci z lucyferem!...dlatego na swiecie ginie tyle dzieci! - ginely od zawsze  -ale  - teraz wiadomo - kto jest konsumentem tego "towaru"...doslownie!
...na marginesie - w Watykanie mozna bzykac 12-latkow/ki...ponizej tego wieku - to wykroczenie...no ale trudno sie dziwic - ryba zawsze psuje sie ...od £ba....
http://www.proroctwa.com/watykan-wielbi-lucyfera.htm
...w internecie jest w dziale - porno - dzial - pedofilia - grubszy niz pozostale razem wziete/i rozbudowywany!/...stron sa tysiace - reklamowane jako bezpieczne z dzienna ogladalnoscia za 1$/dolara/ - mozna zamowic abonament!...
...niedawno policia - odkryla w Kanadzie "siatke" - gdzie - "zlapano " paru pacjetow - handlujacych filmami i "praktykujacych"....wielkosc  - to terabajty!....i co?...slyszal ktos moze jakies info w scierwomediach?...
...mozna oczywiscie "namierzyc" serwer - no ale kto zaryzykuje "kariere" i to zrobi?...to tak jak wojna z Talibami w Afganie - ktorzy niszcza maki....
CIA - co powinieneś o nich wiedzieć!
http://www.youtube.com/watch?v=Eu4oiBqRFJc
 

Portret użytkownika Czelsi

No i taka Uganda przetrwa a

No i taka Uganda przetrwa a Ojropa się wyludni, bo gej geja w anala nie zapłodni. Polska również powinna z tym walczyć. Dzieki temu mamy taką piękną historię i zasłużonych ludzi których dała nam nasza ziemia, ponieważ był propagowany związek kobiety z mężczyzną. Dlaczego zgadzamy się na depopulację
 

Nie jesteś byle kim. Pewnego dnia będziesz musiał wybrać. Musisz zdecydować na jakiego człowieka chcesz wyrosnąć. Kimkolwiek on będzie, dobrym czy złym,...zmieni świat.

Portret użytkownika Corvus

Więc jedź do tej Ugandy i tam

Więc jedź do tej Ugandy i tam płódź sobie tyle dzieci, ile tylko zechcesz. Z takimi poglądami i dogłębną "znajomością" seksu między mężczyznami świetnie się tam wpasujesz - (piękna historia Polski tylko dzięki judaistycznym wzorcom społecznym, przejętym przez narzucone Słowianom chrześcijaństwo - rzucasz tym na kolana).
I nie mów tylko, ze jesteś rasistą i nie tolerujesz ludzi o ciemnym kolorze skóry, albo antysemitą, bo wtedy to już w ogóle nie będzie się to kupy trzymać.

Portret użytkownika Pio'76

Brawa dla wszystkich

Brawa dla wszystkich zachwyconych Ugandą. Dożywocie dla homoseksualistów, a gwałcone kobiety i dziewczęta nie mogą tam liczyć na sprawiedliwość. Typowo "prawicowe" podejście i przykład dla "lewackiej" Europy...

Portret użytkownika slyyser

zakazać pedalstwa i

zakazać pedalstwa i lesbijstwa.
I nie propagowac.
A kto teraz mówi że to norma i chce zrównać z małżeństwem , niech sie zastanowi gdzie by był jakby Wasi szanowni rodzice tak mysleli .
To jest po prostu zboczenie , dewiacja , odchył - obojetnie czy sie to komus podoba czy nie.
Pozdrawiam

Strony

Skomentuj