UE w szoku - brytyjska firma rozwija sprzedaż produktów, wykonanych z ludzkiej skóry

Kategorie: 

http://www.humanleather.co.uk/faqs.html

Brytyjska firma Human Leather jest znanym producentem naturalnej skóry ludzkiej. Human Leather oferuje swoim klientom luksusowe i ekskluzywne produkty, które pozwalają ludziom wyróżniać się z tłumu, manifestować swoje bogactwo i ekstrawagancję, donosi Politoff.

 


Firma działa jako sklep internetowy, w którym można przeglądać katalog produktów zrobionych z ludzkiej skóry. Na świecie nie ma więcej firm, zajmujących się podobnym procederem. Dlatego też nie ma konkurencji, a wszystkie produkty mogą być sprzedawane po bardzo zawyżonych cenach. Firma nie ukrywa, że istnieją duże trudności z dostępem do surowców…

 
Co ciekawe, firma komunikuje się z klientami wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail. Nie ma stałej ekspozycji, a nawet siedziby. Na swojej stronie internetowej podano informacje, że wszystkie produkty są wykonane ręcznie. Skóra pochodzi od ludzi, którzy przepisali swoje ciała do dyspozycji brytyjskich przedsiębiorców. Oczekiwanie na śmierć dawcy jest bardzo długotrwałe, a firma musi opłacać swoich pracowników. W ogóle, to wszystko wygląda bardzo dziwnie.


Biorąc pod uwagę liczbę zgonów w Libii, Syrii i innych krajach w wyniku wszystkich wojen i rewolucji, można przypuszczać, w jaki sposób firma pozyskuje ludzką skórę. Najwyraźniej brytyjscy biznesmeni czerpią wzorce ze ścieżki, którą kroczyli twórcy Trzeciej Rzeszy, gdzie ludzi unieszkodliwiano pod pretekstem naukowych eksperymentów (np. produkcja mydła).

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika ghm

Jak to jest, że to co było

Jak to jest, że to co było 1000, 3000, 5000 lat temu jest i dziś, tylko w bardziej zawoalowanej formie. Dlaczego ludzkie myślenie nie zmienia się wraz z upływem wieków. Może faktycznie inkarnacja istnieje i wciąż rodzą się te same kreatury, które powinny wyginąć po pierwszej śmierci.

Portret użytkownika John Moll

"Biorąc pod uwagę liczbę

"Biorąc pod uwagę liczbę zgonów w Libii, Syrii i innych krajach w wyniku wszystkich wojen i rewolucji, można przypuszczać, w jaki sposób firma pozyskuje ludzką skórę. Najwyraźniej brytyjscy biznesmeni czerpią wzorce ze ścieżki, którą kroczyli twórcy Trzeciej Rzeszy, gdzie ludzi unieszkodliwiano pod pretekstem naukowych eksperymentów (np. produkcja mydła)."
 
Tallinn, trafiłeś w dziesiątkę.

Skomentuj