UE szykuje ultimatum dla Polski i Węgier! Albo kraje te przyjmą nielegalnych islamskich imigrantów albo zostaną wyrzucone z Unii Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wszystko stało się jasne. Albo Polska i Węgry zgodzi się na islamizację zaordynowaną przez Unię Europejską i realizowaną za pomocą napływu tak zwanych uchodźców, albo oba te kraje mogą się liczyć z usunięciem ich ze struktur unijnych.

 

Ostatnio coraz więcej wydarzeń  wskazuje na to, że Polexit i Hungexit wiszą w powietrzu, ale jesli Polska i Węgry wyjdą z Unii Europejskiej. Będzie to jednak raczej skutek dyktatu Brukseli niż woli polityków z Warszawy i Budapesztu.

 

Wyzwalaczem procedury opuszczenia UE może być kwestia przymusowej islamizacji, zaplanowanej jako atak na dominujace nadal chrzescijanstwo i przeprowadzanej za pomocą rzekomych uchodźców, czyli mlodych mężczyzn w wieku poborowym, którzy zamiast walczyć na wojnie o wyzwolenie swojego kraju, postanowili zawalczyć o socjalistyczne przywileje w zgnuśniałych krajach zachodu.

Wyjście z Unii Europejskiej wydaje się dla wielu euroentuzjastów dosłownie koncem świata. Wychowywani w pedagogice wstydu mieszkańcy krajów takich jak Polska,rzeczywiście uwierzyli w to, że ta lewacka organizacja, ktora przeobraziła sie w ostatnich latach, nie do poznania, to gwarant naszego rozwoju. W rzeczywistości UE stała się raczej hamulcowym rozwoju dbającym o indoktrynację ideologiczną kolonizowanych w nowoczesny sposób społeczeństw postkomunistycznych.

 

Islamizacja zachodniej Europy trwa już od kilku dekad i byla tam objaśniana jako skutek empatii dla zniewolonych niegdyś narodów. Francuzów wmówiono na przykład , że muszą dać się islamizować jako pokutę za to, że przez wieki zniewalali środkową Afrykę. Skutkiem tego jest obserwowana śmierć Francji, kraju, który konsekwentnie podmienia swoją populację na obcą. 

Dokładnie taki sam proces przebiega w Wielkiej Brytanii i w innych państwach, które posiadały kiedyś kolonie. Z tego powodu w kłopocie są Holendrzy, Belgowie czy Włosi. Najazdu islamskiego doświadczyli ostatnio również Niemcy, którzy najpierw zmagali sie z rosnącą rzeszą nieintegrujących się niemal zupełnie Turków, a potem jeszcze zaprosili do siebie na zasiłki ponad milion islamskich darmozjadów udających uchodźców wojennych. 

 

Gdy okazało się, że chętnych na pieniądze bez pracy cały czas przybywa, rozpoczęły się kombinacje, aby swoimi zaproszonymi islamistami, podzielić się z innymi krajami. Pierwsza próba dokonania takiego rozdziału została podjęta dwa lata temu, ale do dzisiaj mało który kraj przyjął zadeklarowane ilości islamistów. Teraz ma się to zmienić. 

Aby zmusić kraje członkowskie do posłuszeństwa, unijni decydenci planują posunąć się do szantażu i zagrozić opornym krajom, takim jak Polska czy Węgry, usunięciem z Unii Europejskiej, na wypadek ciągłej odmowy poddania się planowej islamizacji.

 

Doniesienia na temat takiego planowanego dyktatu docierają już od dłuższego czasu, a w ostatnich dniach pisała na ten temat prasa brytyjska. Wszystko ma się rozegrać już po wakacjach. Zarówno Polska jak i Węgry mają wtedy usłyszeć ultimatum - albo uchodźcy, albo wyjście ze struktur europejskich.  

Trudno powiedzieć czy bedzie to szantaż czy tylko rozpaczliwa próba wywarcia nacisku na buntujące się przeciwko islamizacji kraje. Faktem jest, że ze 160 tysięcy nachodzców tylko 10 procent zostało realokowane zgodnie z planem, a przecież w kolejce czekają już miliony chętnych łatwego życia na koszt europejskich społeczeństw. Może zatem Polexit i Hungexit to nie groźba tylko konieczność? 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.9 (10 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika PiotrPOLSKA

Unia to samo zło, dla Polski

Unia to samo zło, dla Polski i Węgier  wyjście z tego gówna zwanego unią europejską to tylko zaszczyt i honor , mam nadzieje że nasi kolejni bracia tj: Czechy , Słowacja sami wyjdą z tego dziadostwa pod dyktaturą tego śmiecia merkel i przydupasa macrona. Liczę też na Austrię  i Hiszpanię oraz resztę krajów którym merkel nie zlasowała umysłów. Chciałbym aby każde Państwo które wymieniłem powyżej dażyło sympatią i udzielało pomocy i schronienia każdemu prawdziwemu Francuzowi oraz Niemcowi którego zdradził jego własny przywódca czyli przydupas macron i śmieć merkel

Portret użytkownika Rodak

Niemcy zaporosiły tych

Niemcy zaporosiły tych najeźdźców, wiec dlaczego tymi swoimi gośćmy chce obdzielic inne  kraje europejskie, czy dlatego żeby zmiksowac społeczeństwo w Polsce  aby łatgwiej wpływac na tłumy ?

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Toż to wstęp do wysłania

Toż to wstęp do wysłania ekspedycji karnej na Polskę z UE. Ustawa 1066 jak byk. I do tego Jaruś, trzeci parch, na premiera, do podjęcia decyzji o uruchomieniu 1066. Przypomnę, że o wprowadzeniu obcych wojsk do Polski na podst. ustawy 1066 decyduje trzech urzędasów państwowych : prezydent( duduś-feigenbaum), premier(kaczyński-kalkstein), minister MON(macierewicz-singer). Bo chyba o to chodzi z tym przebąkiwaniem o jarku jako kandydacie na premiera.

9849

Portret użytkownika ACHILES

wy tu o muslinach się

wy tu o muslinach się produkujecie, a tymczasem banderowcy usiłowali przemycić, do Naszego Kraju SZYBKOSTRZELNĄ ARMATĘ OKRĘTOWĄ.

Próbę wwozu BARDZO NIEBEZPIECZNEJ BRONI ( broń była w pełni sprawna i gotowa, do użycia ) udaremniono na przejściu w DOROCHUDZKU, a przemytnikami okazały się być DWIE banderówki, które udawały głupa, że nie wiedziały co przewożą . 

podało o godzinie 8.00 w wiadomościach TVP INFO

nasuwa się pytanie ile takich PRZEMYTÓW, JUŻ PRZESZŁO i co Nam banderowskie ścierwa szykują w Naszym Kraju ???

Portret użytkownika SN69ll

Będzie w końcu wojna...tak

Będzie w końcu wojna...tak długo zapowiadana przez ciebie...że już chociażby z litości dla takich delikwentów jak ty powinna wybuchnąć...Weź się lepiej za mycie okien na święta...to jest teraz ważniejsze...

Portret użytkownika lipka

Z takiego obrotu sprawy tylko

Z takiego obrotu sprawy tylko się cieszyć. Tamtego świata już nic nie uratuje dlatego ten okręt unijny zatonie, ale trzeba zrobić wszystko by nie pójść na dno z krajami, które same uwiązały sobie kamień u szyi. Zamknąć wszystkie przejścia z Niemcami bo niestety to robactwo przełazi kiedy chce. Niech napisze ktoś mieszkający przy granicy z Niemcami czy to prawda, że stamtąd bez żadnych problemów całe tabuny "uchodźców" lezą do naszego kraju przez nikogo nie zatrzymywani, swoboda poruszania się po tzw. Unii Europejskiej musiała zostać stworzona chyba tylko w jednym celu - by nachodźcy mogli być tam gdzie im się zamarzy, nie ma żadnych granic ani wewnętrznych ani zewnętrznych. Dobrze ktoś to wykombinował.  

Portret użytkownika baca

islamizacja islamizacja

islamizacja islamizacja islamizacja... pełno tego  wszędzie ale nigdzie nie ma nawet słowa dlaczego Europa jest islamizowana ...

tak więc pora to wyjasnić.. otóż Europą rządzi masoneria, masoneria czci szatana, za szatana robi allah, każdy mason bardzo wysokiego stopnia składa przysięgę szatanowi-allachowi i to jest prawdziwa przyczyna siłą wymuszonej wymiany religii...

sataniści chcą mieć oficjalnie swojego bożka... ot i cała filozofia

 

Portret użytkownika tosia

Wielce szanuję ten wywód, ale

Wielce szanuję ten wywód, ale poziom intelektualny czubka tej piramidy finansowej nie wskazuje na masonerię. Masonów stać na najlepiej wykształconych i oświeconych osobników czego nie można powiedzieć o Tusku, Merkel, Junkerze, Holandzie i całej reszcie bandy oszustów finansowych. Cała ta UE to przekręt na skalę historyczną od n.e. Brakło środków w unijnej piramidzie (zaczął się kryzys w: Portugalii, Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Francji) to próbowano wciągnąć Ukrainę, żeby ją wyssać z kasy - nie wyszło. W takiej sytuacji bractwo oszustów piramidalnych sięgnęło po "uchodźców", którzy napędzają ich złotem i kasą afrykańską. To dlatego do brukseli ściąga się najbardziej perfidne osobniki, bez honoru, zaprzedajne ścierwa, szczające na patriotyzm, których ambicją jest tylko zdobycie kolejnych bezmyślnych idiotów. Za tym procederem nie stoi religia, wyznanie czy światopogląd. Islamizacja, to tylko hasło przykrywka dla ... oszukiwanych i naiwnych. Przypomnę tylko, że za udział w takim procederze w Polsce grozi do 6 lat więzienia. Jak już się kasa skończy uchodźcom, to podrzucą ich Polakom, Czechom, Słowakom i innym spolegliwym państwom pod groźbą kary finansowej. Tak to widzę.

Strony

Skomentuj