UE rozważa wprowadzenie podatku na imigrantów w cenie benzyny - czy lewactwo wprowadzi w ten sposób islamską dżizję?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Znany niemiecki polityk i minister finansów, Wolfgang Schaeuble zaskakuje ostatnio swoimi bezkompromisowymi, a może nawet bezczelnymi wypowiedziami. Wcześniej sugerował, że kryzys z imigrantami jest okazją do wprowadzenia nowego porządku w Europie, a teraz oświadczył, że trzeba będzie prawdopodobnie wprowadzić podatek na islamistów doliczony do ceny benzyny.

 

Niemcy, którzy witali pluszakami i kwiatami rzekomych uchodźców nie spodziewali się zapewne, że przybysze będą mogli gwałcić i rabować kogo chcą bez konsekwencji. Zaskakujące jest też to, że nie będą musieli pracować, a na ich utrzymanie złożą się obywatele UE poprzez specjalny podatek w paliwie. W krajach muzułmańskich taki podatek płacony przez niewiernych, na wyznawców Islamu, nazywa się dżizją. Kto by pomyślał, że planuje go wprowadzić właśnie europejskie lewactwo.

"Wydaje mi się, że o ile w narodowych budżetach oraz w budżecie europejskim zabraknie pieniędzy, to ustalmy na przykład, że wprowadzamy podatek w określonej wysokości od każdego litra benzyny" - zasugerował w wywiadzie prasowym Wolfgang Schaeuble

Propozycja niemieckiego polityka wydaje się obecnie oburzająca, ale już wcześniej o tym wspominano i niestety ma wielką szansę na realizację. Jeśli uznamy, że kryzys migracyjny jest próbą realizacji scenariusza wywołania kryzysu celem dokonania fundamentalnych zmian na naszym kontynencie, to jasne jest dlaczego władcy UE z taką determinacją forsują pomysł stałych procentowych kwot uchodźców, którzy mieliby być rozdzielani. Może się też okazać, że nawet jeśli będziemy się opierać przed islamizacją, to i tak za nią zapłacimy, chyba, że ktoś uzna, iż to już czas na zakńzenie przygody z Unią Europejską.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Co by było, gdyby Niemcy

Co by było, gdyby Niemcy zorganizowali się i nagle, naraz, jak jeden mąż, przestali płacić podatki? Wtedy uchodźców mogliby skierować bezpośrednio do biura pani kanclerz. Obiecała, niech da.

Portret użytkownika Robaczkowa

   Młodzi europejczycy aby

   Młodzi europejczycy aby iść na dobre studia często muszą zaciągać kredyty na naukę, a turyści płacą klimatyczne. Rdzenni europejczycy nie mają nic za darmo. Nikt nam nie da mieszkania czy jedzenia na piękne oczy.
   Ja to widzę tak   ... gdy taki uchodźca przyjeżdża do Niemiec, to jeżeli cokolwiek dostaje (nawet na czasowy użytek) to trzeba to potraktować jako zaciągnięcie długu wobec państwa, które go przyjmuje. Jeżeli zacznie zarabiać lub w jakiś inny sposób zdobędzie pieniądze to powinien w przyszłości ten dług spłacić ( powiedzmy 1/2 pensji). Zasiłki powinny być tak małe aby sam musiał myśleć o pracy. Wtedy nie będzie wyrzucania jedzenia i niszczenia tego co się dostało. I samych europejczyków zaczną traktować z większym szacunkiem. Napływ nierobów też się zmniejszy. Będą rzeczywiście tu docierali tylko ci, którzy w swoich krajach są prześladowani.
  Przez pół roku niech się uczą bezpłatnie języka. Jeżeli potem nie znajdą sobie pracy to specjalny organ powinien im taką pracę znaleźć. Jak z 3 razy odmówią i nie będą spłacać swoich długów to koniec pobytu. Ich wybór, nikt nie mógł by powiedzieć, że nie udzielono mu pomocy czy schronienia.
 Jeżeli są chorzy czy starzy to co innego, wtedy można bezinteresownie pomagać.
  Co za idiotyczny pomysł z tym wliczaniem kosztów w cenę benzyny! Jeżeli już to lepiej zmniejszyć niemieckie zasiłki dla bezrobotnych. Niemcy i tak w większości pracują albo mają jakieś inne źródła dochodu więc dużo nie stracą, a uchodźcy niech się trochę postarają. Przecież pracować się chyba nie wstydzą.
   W Polsce nie powinniśmy ich wcale przyjmować, bo nie mamy wystarczająco dużo pracy (nawet dla Polaków) i nie mieli by możliwości spłacenia długu. Epoka Matki Teresy już się skończyła.

Portret użytkownika tak jasne

dokłADNIE WROGIEM NIE SĄ

dokłADNIE WROGIEM NIE SĄ MUZLIMY BO ICH TRZEBA ODESŁAĆ  . wrogiem jest LEWACTO typu tuska jego rodziny i inni Lewacy wraz z rodzinami to oni odwracają uwagę od rzeczy które robią od podatków z jakich utrzymujemy to bydło...

Portret użytkownika Akamai

Przecież to jątrzenie.

Przecież to jątrzenie. Podsycanie nastrojów antyimigracyjnych. Dlaczego ta informacja została nagłośniona ? Można to przecież zrobić po cichu,"tylnymi drzwiami". Tusk powiedziałby im jak to trzeba zrobić. Ale nie o to chodzi. Informacja o planowanej podwyżce cen paliwa w całej Unii, w celu pozyskania środków na utrzymanie imigrantów, rzeczywiście może zaboleć. Nawet niemiecka dyscyplina może tego nie wytrzymać. I nawet jeśli tej podwyżki teraz nie będzie, to każdy wzrost cen paliw w przyszłości, będzie negatywnie kojarzoany z obecnością muzułmanów w Europie.
A Wolfgang Schäuble ? Miał zostać następcą kanclerza Kohla. Obu tych polityków, oprócz przyjaźni, łączyło coś jeszcze. Razem kradli. I razem wpadli. Wtedy do akcji wkroczyła "rezerwowa" Merkel. I obsadziła wakat po Kohlu. A Schäuble ? Skoro nadal jest aktywnym politykiem, to ktoś musiał mu pomóc. A oni nie pomagają bezinteresownie. I teraz właśnie spłaca dług.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika g-lo

To co się dzieje obecnie w

To co się dzieje obecnie w Europie, to jest preludium do czegoś większego jak sądzę. Nie tylko lewactwo jest jednak temu winne. Każdy kto głosuje bądź głosował na tych wariatów z PiS, PO, SLD, PSL i im podobnych mimo ostrzeżeń innych ludzi, każdy kto "w dobrej wierze" jest lub był za tym, aby tu sprowadzić rzekomo biednych uchodźców z krajów islamskich, każdy kto szydził bądź dalej szydzi z tych co ostrzegali czym się to skończy, ma krew na rękach.
Osobiście uważam, że wszystko jest robione celowo. Uchodźcy, gwałty i podrzynanie gardeł europejczykom to jest tylko jeden z elementów całej układanki. To trwa już od jakiegoś czasu i inne widoczne tego elementy jak zakup kilku milionów trumien przez amerykański rząd kilka lat temu w dobie rzekomego kryzysu, zakup zestawów przetrwania dla dzieci, czy też zakup w ostatnich latach broni do rozpędzania tłumów (także w Polsce) nie są przypadkowe i służą jakiemuś konkretnemu celowi.
Do tego wszystkiego należy dołożyć wszelkie inne zdawało by się epizody, jak chociażby transporty broni, czołgów i wozów bojowych do jednostek w Polsce we wczesnych godzinach rannych, czemu potem było to zaprzeczane i zrzucanie na karb teorii spiskowych?, a tych co widzieli na własne oczy takie transporty uznano z mety za wariatów?.
Czy na prawdę nikt z was nigdy sobie nie zadal pytania czemu to wszystko służy? dlaczego amerykanie ze współpracy z Europą (w tym polską) napadają coraz to kolejne kraje rzekomo totalitarne posiadające broń masowego rażenia, której nikt nigdy na oczy nie widział? której nikt nigdy nie znalazł? Czym jest jednak wpajanie nam na siłę dziwnych ideologii i tego faszystowskiego prawa jak nie prawdziwym totalitaryzmem właśnie? Czy ludzie naprawdę są aż tak puści i głupi, aby taką odmienność kulturową jak w Syrii, Libii, Iraku, Iranie itp. uznać za totalitaryzm jak oni nam to wmawiają? a coraz większy reżim jaki u nas panuje za walkę o wolność i "demokrację", której nigdy krytykować nie wolno pod rzadnym pozorem?
Może faktycznie ludzie swoją głupotą i ignorancją zasłużyli sobie na taki los jak nam szykują? a oni (lewactwo) tylko ludziom w tym pomogli? Ktoś spyta, a kim są ci oni tak naprawdę, kto za tym stoi jako fizyczne osoby bądź osoba? a czy to ważne dzieki komu prezeniesiesz się na łono abrachama? dzięki komu będziesz cierpiał?
Głupota ludzka jest wręcz porażająca. Ostatnio byłem w szoku czytając rózne chełpliwe komentarze chociażby pod artykułem mówiącym o produkcji polskiego ekskluzywnego samochodu, samochód piękny, naprawdę. Tylko, czy któryś z tych durniów (inaczej chyba nie można ich nazwać) zastanowił się chociaż przez sekundę nad tym, że ani on ani inny Polak taki z krwi i kości, z dziada-pradziada, nigdy takiego "polskiego" samochodu nie będzie posdiadał? bo nas na to nie stać?
Czemu o tym wszystkim piszę? Otóż jak wspomniałem wierzę, że są to takie poszczególne puzle całej wielkiej układanki. Przekonań swoich jdnak nie opieram o różne proroctwa, jasnowidztwo, przepowiednie, teorie spiskowe, których pełno na tym portalu, a na zwykłej chłodnej kalkulacji i drobiazgowej obserwacji tego wszystkiego co się ostatnio na świecie wyprawia.
Czy więc powinniśmy się bać? Myślę , że tak i  że dni tego pozornego spokoju i bezpieczeństwa zbliżają się ku końcowi. Europa znowu zapłonie, i myślę, ż tym razem nie tylko Europa. Uważam, że dojdzie do jakiejś prowokacji, dużo więszej i szokującej niż wysadzenie WTC, czy atak na pentagon. Każda więsza wojna się od takiej prowokacji zaczynała. Być może będzie to jakaś detonacja broni jądrowej w jednym z europejskich bądź amerykańskich miast. Na koniec jednak chciałem zwrócić uwagę, że broń jądrowa to nie jest coś co może każdy wyprodukować w domu z zestawu młodego technika, lub sobie ukraść z bazy wojskowej jakiegoś atomowego kraju, o ile sam on mu tej broni nie  dostarczy, bądź nie pozoli mu na taką kradzież. Pamiętajcie o tym.
Nie dawno czytałem na tym portalu o masowej ucieczce żydów z europy, bo rzekomo boją się arabskiego ekstremizmu. Może to nie arabskiego ekstremizmu się boją? może wiedzą o czymś co ma się wydarzyć w europie, pamiętajmy że dziwnym trafem w dniu ataku na WTC także zostali w domach. Przypadek?

Portret użytkownika Akamai

Czemu to wszystko służy ?

Czemu to wszystko służy ? Przecież " władcy świata" nie kryją już swoich planów. Depopulacja i NWO. Jeden Rząd Światowy. Jedna Światowa Armia do pacyfikowania niepokornych rebeliantów. Wynarodowione społeczeństwo multikulti skupione w dużych aglomeracjach. Elektroniczna dystrybucja pieniądza do chipów wszytych pod skórę. Totalna kontrola i inwigilacja. Rok 1984 George'a Orwella. Coś chcesz jeszcze wiedzieć, to pytaj ? Bo jak 10 lat temu o tym mówiłam to ludzie traktowali mnie jakbym z "uma saszła". A to co się teraz dzieje, to realizacja tego planu na naszych oczach.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Arya

Zgadzam się zTobą.  Widzę

Zgadzam się zTobą.  Widzę tylko jeden problem: na kogo głosować? Niektóre działania PiS są dobre, ale nie wszystko mi się podoba. Nie wiemy w co tak na prawdę gra PiS i czy ktoś za nimi nie stoi, ktoś bardzo potężny. Patrzmy politykom na ręce niezależnie od tego jaka partia jest u władzy i reagujmy gdy coś będzie nie tak.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Robaczkowa

  Masz rację Arya, że nie

  Masz rację Arya, że nie wiemy jak sobie poradzi PIS. Ale tak realnie myśląc tylko PIS i PO miały szanse na wygraną, a z dwojga ... wolę zdecydowanie PIS. Zresztą gdyby inni doszli do władzy to też nie mielibyśmy pewności czy woda sodowa im nie ... do głowy.

Portret użytkownika Ufoson

Tak właśnie zaprojektowano

Tak właśnie zaprojektowano ten system, abyś wolał/a jedną ze stron. Obie służą jednak tym samym interesom. Wszelkie pomniejsze spory i "różnice" światopoglądowe, które dzielą obie strony - to tylko teatr dla ludzi.

Portret użytkownika Robaczkowa

   G-lo !   Jasne, że

   G-lo !
  Jasne, że wszystko jest zaplanowane. To widać, słychać i czuć.
 Ale dlaczego miałabym czuć się winna, za tę sytuację. Piszesz, że źle wybraliśmy nową władzę. Ja początkowo chciałam zagłosować na Kowalskiego albo Brauna, chciałam radykalnych zmian, odwrotu od tej dziwnej ,,europejskiej poddańczości" do polskości. Tylko zdawałam sobie sprawę, że taki głos byłby głosem zmarnowanym, bo mało ludzi myśli tak jak ja. Zagłosowałam na PIS, bo tylko duże partie miały realną szansę na wygraną. I nie żałuję. Jak na razie jestem miło zaskoczona, bo PIS działa bardziej radykalnie niż się spodziewałam. Za co mam mieć do siebie pretensję?
  Piszesz, że powinniśmy się bać, bo Żydzi uciekają z Europy.
 To nie jest prawda. Płotki uciekają, rekiny przyjeżdżają. Prześledziłam co robią Rotszyldowie. Przed I Wojną Światową mieli swoje banki we wszystkich największych miastach w Europie. Przed wybuchem I WŚ  pozamykali oddziały tych banków, przenieśli swój kapitał gdzie indziej. Pozostała tylko ich mennica na terenie Anglii, która działała między innymi dla rodziny królewskiej. I co, czy to może być przypadek? Nic nie stracili. Pod koniec XX wieku znowu poprzenosili kapitał w sporej części do Europy. Znowu działają na swoich dawnych śmieciach we Frankfurcie  i w innych największych miastach europejskich. Nawet w Polsce mają swój bank tylko się odpowiednio nazywa, bo tu nazwisko tej rodziny nie byłoby dobrą reklamą. Czyli na razie nie ma się czego obawiać. Ale zawsze można obserwować. Co innego teraz łatwiej obracać gotówką niż dawniej więc trudniej śledzić przepływ pieniądza. W końcu jest wirtualny, ale mimo to  ... 

Portret użytkownika Akamai

Tak, to prawda.

Tak, to prawda. Rotshchildowie mają też bank w Polsce. No, nie cały może, ale go kontrolują. I oczywiście, że pod inną nazwą. To Narodowy Bank Polski. A teraz ciekawostka. Uwaga ! W 2014 r. wynik finansowy NBP podobnie jak w 2013 r. wyniósł zero. Nieźle co?  Bank, który ma prawo do emisji pieniądza, pożycza go bankom komercyjnym, a nawet MFW, na procent. ma wynik finansowy 0. Przecież ja bym takiego Prezesa na zbity pysk wyrzucił. Mam na myśli "prof." Belkę. A tu co ? Nic. Okularki. Mądra mina. I nic. A dlaczego ?  Bo tak zwana "inżynieria finansowa" zapewnia zyski udziałowcom. Drenuje się je w inny sposób. A czy ktoś kontroluje NBP ? Tak. Rotshchildowie
Link do strony ze Sprawozdaniem Finansowym NBP.
http://www.nbp.pl/statystyka/rachunkowosc/Sprawozdanie_finansowe_NBP_2014.pdf 

 

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj