UE planuje wysłać do Polski część imigrantów z którymi nie poradziła sobie socjalistyczna Szwecja

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kryzys z napływem islamistów do Europy obnaża prawdziwe oblicze UE. Do coraz większej ilości Polaków zaczyna docierać, że mityczna Unia nie jest wcale dobrym wujkiem łaskawie obdarzającym nas prezentami, tylko raczej złą macochą, która chętnie pogrąży nas w imię ratowania swoich interesów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że włodarze UE planują relokować do Polski kolejne tysiące islamistów i ponoć nie mamy w tej sprawie nic do gadania.

 

Jak twierdzi polski dziennik Rzeczpospolita, Bruksela szykuje specjalną decyzje na mocy której dojdzie do przymusowego przesiedlenia 23 tysięcy tak zwanych uchodźców ze Szwecji do innych krajów UE. Jeśli będą obowiązywały procentowe kwoty podziału zaakceptowane przez poprzedni rząd PO, to do naszego kraju przesiedlonych zostanie około 2 tysięcy dodatkowych islamistów, z którymi nie radziła sobie zalana muzułmanami, niegdyś chrześcijańska Szwecja.

 

Przypomnijmy, że byliśmy zapewniani przez poprzednią premier Ewę Kopacz, że nie będzie stałego mechanizmu podziału islamistów. Okazuje się to kłamstwem i Komisja Europejska uznała, że zgoda krajów członkowskich na podział uchodźców dotyczy również kolejnych przypadków podziału żądnych zasiłków grup "poborowych Państwa Islamskiego".

 

Można się spodziewać, że nowe kraje członkowskie UE takie jak Czechy, Węgry, Rumunia i Słowacja, znowu nie zgodzą się na ingerowanie w skład narodowościowy w ich krajach. Być może dołączy do nich tez Polska, która na szczęście nie jest już ubezwłasnowolnioną przystawką Niemiec jak jeszcze kilka miesięcy temu.

 

Aby jakoś przełamać ten opór eurokraci z Brukseli grożą obcięciem unijnych dotacji i wyrzuceniem ze strefy Schengen. Przypomnijmy, że te mityczne pieniądze z Brukseli to w większości odzyskana przez nas własna składka członkowska, co okupione jest monstrualnym zadłużeniem, niewliczanym do ogólnego bilansu zysków i strat.

 

Z kolei w obecnej sytuacji wyjście ze strefy Schengen wydaje się najlepszym z możliwych pomysłów więc straszenie Polaków w ten sposób jest po prostu zabawne. Aby chronić nasz kraj od islamskiej nawałnicy powinniśmy tak jak Węgrzy czy Austriacy, budować zasieki na granicach i przyjąć do wiadomości, że swobodne podróżowanie po kontynencie skończyło się wraz z tym gdy kanclerz Angela Merkel zaprosiła na nasz kontynent każdego chętnego na zasiłek.

 

Gdy okazało się, że niektórzy z uchodźców kradną, gwałcą i zaczynają detonować na sobie pasy Szahida, nagle okazało się, że Europa koniecznie chce podzielić się "ubogaceniem kulturowym", nie znosząc jakiegokolwiek sprzeciwu. Opad woal kłamstwa i nagle okazało się, że Unia Europejska nie jest niczym dobrym, a wręcz przeciwnie przynależność do tej podejrzanej organizacji uczyniła z nas znowu kraj podległy i niesuwerenny, o którego losie kiedyś decydowano w Moskwie, a obecnie w Brukseli.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika janprester

Kto jeszcze słucha tej

Kto jeszcze słucha tej obłudnej ,,platformy obywatelskiej '',która reprezentuje naszych obywateli -prawdziwych POLAKÓW ! Popatrzcie na tę nową partię ,,nowoczesna''  jacy to zjadliwi młodzi ż.......... mówiący pięknie po polsku ale krwi polskiej - ..0.. Patrzcie jak wściekle walczą o swoje ,, racje'' nie o rację narodu Polskiego.  Popatrzcie na tego pana ,,Pertu'' z ,,nowoczesnej'' on mi kogoś przypomina z 21.III.1933r. któż to taki ???.         Tyle w tej POLSCE  za ,,PO "  afer,przekrętów finansowych,oszustw,sprzedarzy mienia narodowego za grosze, niesprawiedliwych wyroków za które nikt nie odpowiada,  utajonych morderstw dziennikarzy,publicystów,wojskowych,finansistów,posłówi innych ludzi niewygodnych  byłej u rządów Platformie.  Nie dziwię się ,że głośno między sobą mówili ,,Polska istnieje teoretycznie ''.           Lecz oto ludzie się budzą i złodzieje,kłamcy,oszuści i malwersanci czują się zaniepokojeni bo mieli TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY w swoich rękach a oto on wymyka się im z rąk i teraz wielkie ,,aj waj '' ratuj Petru bo giniemy- może być wielka bieda. Oni gotowi są upomnieć się i powyciągać nasze ciemne sprawy i ,,gieszefty '' na dziesiątki i setki milionów zł i euro.                                     Odnośnie muzółmanów zaproszonych przez Niemcy do UE to niech sobie siedzą w tych Niemcach,Francji,Belgi,Szwecji,Finladii.Nadwyżkę niech skierują do IZRAELA bo tam dobrobyt jest bardzo wysoki a ze trzy miliony do USA bo to kraj demokracji i wolności dający przykład całemu światu -bo tam jest ich raj jak obiecał im   WIELKI  ALLACH  amen.
                                                                                                                         janprester
 
 
 

Schizy, agresje i ataki paranoidalne drako (=kangura) pozostawiam bez komentarza.

Portret użytkownika Wlodi

Ale poje...y pomysl durnia z

Ale poje...y pomysl durnia z pod budki z piwem. Pochwalcie sie "spektakularnymi" sukcesami jak juz zaczniecie swa agitacje. Ciekawe ilu z tych "milionow" co wyjechala za pieniedzmi do anglii irlandii itp sie podpisze, ilu z tych ktorzy prowadza miedzynarodowe biznesy, studiuja, podrozuja, sa szczesliwi. Czekam na wyniki. Banda narodowcow z popapranymi lbami. Spieprzac jak sie nie podoba.

Portret użytkownika keri

Chcemy wyjść z UE, bo nie

Chcemy wyjść z UE, bo
nie chcemy przymusowych najeźdźców,
nie chcemy dopłacać do UE, która marnuje nasze składki i robi łaskę, że część mam oddaje, o ile się zadłużymy w bankach. Do tego szantażuje nas, że nic nam nie odda.

Schizy, agresje i ataki paranoidalne drako (=kangura) pozostawiam bez komentarza.

Portret użytkownika Rodak

Szwecja chętnie  przyjmowała

Szwecja chętnie  przyjmowała  uchodźców  islamskich, nwet  samolopty po nich wysyłała, więc  niech ich trzyma  u  siebie, niech król szwedzki przyjmioe ich na garnuszek, a  nam ich nie  wciska, bo my ich nie potrzebujemy.

Portret użytkownika gostek1

po pierwsze: Polska to nie

po pierwsze: Polska to nie jest śmietnik Europy ani niewolniczy kraj, żeby jakies obce kraje pozbywały się tu swoich islamistów! po drugie: Polska eksportuje młodych ludzi po studiach a ma przyjmować tych analfabetów po to tylko żeby płacic im zasiłki i budować meczety? niedoczekanie wasze! albo zaczniemy sami rzadzić we własnym kraju i oczekujemy by rząd się temu przeciwstawił, albo nas nie będzie co jest raczej zgodne z oczekiwaniami Niemców i innych.

Portret użytkownika FOL

Jak narazie ja bym pozyczał

Jak narazie ja bym pozyczał od UE jak najwiecej kasy, okłamywał bym ją. Za pożyczona kasę kupował bym złoto duuuużo złota setki ton. Oczywiście bezczelnie bym tej kazy nie oddał. Składke wpłacił bym tylko 40 % ( bo tak).  "zachód" to trup gnijacy a wiadomo od trupa można sie zarazić jadem trupim, takk więc generalnie walic zachód.
 
PS- ci wszyscy fanatycy PO i "demokracji", zróbcie sobie takie małe ćwiczenie na wyobrażnię : co było by gdy by 25.10.2015 wygrało PO-PSL-SLD i Bronisław. Serio ja wam nie bluzgam tyllko prsze o wnioski.

Portret użytkownika inzynier magister

Możliwe że tzw. ustawa 10

Możliwe że tzw. ustawa 10 66-6 o "bratniej pomocy" sojóza eurokołchozniczego jest przygotowana na wkroczenie do polski wojsk niemieckich unii szwabskiej !
"Liczący na jakąś formę powtórki z Majdanu opozycyjni politycy i dziennikarze niejednokrotnie podkreślają z nadzieją (pewnością?), że rządy PiS-u nie będą długie. Znany publicysta "Gazety Wyborczej" Wojciech Maziarski pisząc o tym, ile potrwają rządy PiS w Polsce twierdzi, że "o ile nie posypie się Unia Europejska i duch autorytaryzmu nie weźmie góry na całym kontynencie - raczej krótko". Do owego skrócenia władzy przyczynić się mają "wolne media" (sic!), "organizacje społeczne", a ostatecznie także opór Brukseli. Dziennikarz wyjaśnia przy okazji powód, dla którego Polska znalazła się w UE. "Jeśli zaś partia Jarosława Kaczyńskiego będzie próbowała zniszczyć niezależne media, organizacje pozarządowe czy inne instytucje społeczeństwa obywatelskiego oraz opozycję polityczną w parlamencie - niechybnie nadzieje się nie tylko na opór społeczeństwa, ale i na kontrę Brukseli" – stwierdza.
 
Czy Unia zdecyduje się na ingerencję w polską politykę? Niewykluczone, gdyż analogiczną sytuację widzieliśmy przed laty w Austrii, gdy w skład rządu weszła prawicowa partia Jörga Haidera – podobnie jak PiS sceptyczna m.in. wobec unijnej polityce multi-kulti. Unia Europejska zastosowała wówczas sankcje wobec tego kraju, a 14 krajów zamroziło stosunki na okres 8 miesięcy. W przypadku rządów PiS reakcja może być odpowiednio ostrzejsza
http://www.pch24.pl/majdan-nad-wisla--czyli-obrona-demokracji-zaostrza-sie,39869,i.html#ixzz3toV4hIJ3
Trzeba silnej modlitwy duchowej różańca Maryji i Miłosierdzia Boskiego Jezusa za Polaków i rząd !
Oficjalny powodem planowanej dyskusji obcych państw o Polsce jest „zagrożenie dla demokracji” w kraju pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Nieoficjalnie państwa zachodnie są zainteresowane czy przyjmiemy nielegalnych imigrantów.: http://www.pch24.pl/politycy-po-jednak-nie-popieraja-niemieckich-pomyslow-debaty-o-demokracji-w-polsce,39870,i.html#ixzz3toZXW12q

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj