UE planuje wysłać do Polski część imigrantów z którymi nie poradziła sobie socjalistyczna Szwecja

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kryzys z napływem islamistów do Europy obnaża prawdziwe oblicze UE. Do coraz większej ilości Polaków zaczyna docierać, że mityczna Unia nie jest wcale dobrym wujkiem łaskawie obdarzającym nas prezentami, tylko raczej złą macochą, która chętnie pogrąży nas w imię ratowania swoich interesów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że włodarze UE planują relokować do Polski kolejne tysiące islamistów i ponoć nie mamy w tej sprawie nic do gadania.

 

Jak twierdzi polski dziennik Rzeczpospolita, Bruksela szykuje specjalną decyzje na mocy której dojdzie do przymusowego przesiedlenia 23 tysięcy tak zwanych uchodźców ze Szwecji do innych krajów UE. Jeśli będą obowiązywały procentowe kwoty podziału zaakceptowane przez poprzedni rząd PO, to do naszego kraju przesiedlonych zostanie około 2 tysięcy dodatkowych islamistów, z którymi nie radziła sobie zalana muzułmanami, niegdyś chrześcijańska Szwecja.

 

Przypomnijmy, że byliśmy zapewniani przez poprzednią premier Ewę Kopacz, że nie będzie stałego mechanizmu podziału islamistów. Okazuje się to kłamstwem i Komisja Europejska uznała, że zgoda krajów członkowskich na podział uchodźców dotyczy również kolejnych przypadków podziału żądnych zasiłków grup "poborowych Państwa Islamskiego".

 

Można się spodziewać, że nowe kraje członkowskie UE takie jak Czechy, Węgry, Rumunia i Słowacja, znowu nie zgodzą się na ingerowanie w skład narodowościowy w ich krajach. Być może dołączy do nich tez Polska, która na szczęście nie jest już ubezwłasnowolnioną przystawką Niemiec jak jeszcze kilka miesięcy temu.

 

Aby jakoś przełamać ten opór eurokraci z Brukseli grożą obcięciem unijnych dotacji i wyrzuceniem ze strefy Schengen. Przypomnijmy, że te mityczne pieniądze z Brukseli to w większości odzyskana przez nas własna składka członkowska, co okupione jest monstrualnym zadłużeniem, niewliczanym do ogólnego bilansu zysków i strat.

 

Z kolei w obecnej sytuacji wyjście ze strefy Schengen wydaje się najlepszym z możliwych pomysłów więc straszenie Polaków w ten sposób jest po prostu zabawne. Aby chronić nasz kraj od islamskiej nawałnicy powinniśmy tak jak Węgrzy czy Austriacy, budować zasieki na granicach i przyjąć do wiadomości, że swobodne podróżowanie po kontynencie skończyło się wraz z tym gdy kanclerz Angela Merkel zaprosiła na nasz kontynent każdego chętnego na zasiłek.

 

Gdy okazało się, że niektórzy z uchodźców kradną, gwałcą i zaczynają detonować na sobie pasy Szahida, nagle okazało się, że Europa koniecznie chce podzielić się "ubogaceniem kulturowym", nie znosząc jakiegokolwiek sprzeciwu. Opad woal kłamstwa i nagle okazało się, że Unia Europejska nie jest niczym dobrym, a wręcz przeciwnie przynależność do tej podejrzanej organizacji uczyniła z nas znowu kraj podległy i niesuwerenny, o którego losie kiedyś decydowano w Moskwie, a obecnie w Brukseli.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika janprester

Kto jeszcze słucha tej

Kto jeszcze słucha tej obłudnej ,,platformy obywatelskiej '',która reprezentuje naszych obywateli -prawdziwych POLAKÓW ! Popatrzcie na tę nową partię ,,nowoczesna''  jacy to zjadliwi młodzi ż.......... mówiący pięknie po polsku ale krwi polskiej - ..0.. Patrzcie jak wściekle walczą o swoje ,, racje'' nie o rację narodu Polskiego.  Popatrzcie na tego pana ,,Pertu'' z ,,nowoczesnej'' on mi kogoś przypomina z 21.III.1933r. któż to taki ???.         Tyle w tej POLSCE  za ,,PO "  afer,przekrętów finansowych,oszustw,sprzedarzy mienia narodowego za grosze, niesprawiedliwych wyroków za które nikt nie odpowiada,  utajonych morderstw dziennikarzy,publicystów,wojskowych,finansistów,posłówi innych ludzi niewygodnych  byłej u rządów Platformie.  Nie dziwię się ,że głośno między sobą mówili ,,Polska istnieje teoretycznie ''.           Lecz oto ludzie się budzą i złodzieje,kłamcy,oszuści i malwersanci czują się zaniepokojeni bo mieli TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY w swoich rękach a oto on wymyka się im z rąk i teraz wielkie ,,aj waj '' ratuj Petru bo giniemy- może być wielka bieda. Oni gotowi są upomnieć się i powyciągać nasze ciemne sprawy i ,,gieszefty '' na dziesiątki i setki milionów zł i euro.                                     Odnośnie muzółmanów zaproszonych przez Niemcy do UE to niech sobie siedzą w tych Niemcach,Francji,Belgi,Szwecji,Finladii.Nadwyżkę niech skierują do IZRAELA bo tam dobrobyt jest bardzo wysoki a ze trzy miliony do USA bo to kraj demokracji i wolności dający przykład całemu światu -bo tam jest ich raj jak obiecał im   WIELKI  ALLACH  amen.
                                                                                                                         janprester
 
 
 

Portret użytkownika Wlodi

Ale poje...y pomysl durnia z

Ale poje...y pomysl durnia z pod budki z piwem. Pochwalcie sie "spektakularnymi" sukcesami jak juz zaczniecie swa agitacje. Ciekawe ilu z tych "milionow" co wyjechala za pieniedzmi do anglii irlandii itp sie podpisze, ilu z tych ktorzy prowadza miedzynarodowe biznesy, studiuja, podrozuja, sa szczesliwi. Czekam na wyniki. Banda narodowcow z popapranymi lbami. Spieprzac jak sie nie podoba.

Strony

Skomentuj