UE nadal planuje przymusową relokację do Europy Wschodniej cześci napływających wciąż mas islamistów 

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wydawało się, że pomysł przymusowej relokacji islamskich nielegalnych imigrantów do krajów członkowskich Unii Europejskiej został porzucony. Jednak pojawiły się sugestie, że idea tak zwanych kwot uchodźców do przymusowego przesiedlenia wcale nie została zapomniana. Komisja Europejska nadal planuje koordynację rozprowadzania islamskiej "armii inwazyjnej" w poszczególnych krajach, nawet bez ich zgody. 

 

 

Tak zwani "uchodźcy" ruszyli na Europę szczególnie po zaproszeniu przez Kanclerz Angelę Merkel, która swój krok uzasadniała chrześcijańską empatią dla ofiar wojny w Syrii. Szybko okazało się, że w drogę do Niemiec i innych socjalistycznych rajów w Europie, wybiera się wiele milionów młodych Islamistów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Stały ich napływ przez Morze Śródziemne to nic w porównaniu do naporu na granice Unii Europejskiej, który wywarła Turcja, wypuszczając wielkie fale wędrujących ludzi. 

 

Niemcy przyjęły ponad milion takich książąt orientu, większość bez dokumentów, albo z kilkoma, co umożliwia łatwe wyłudzenia zasiłków. Większość przybyszów to wyznawcy islamu, religii której prorok Mahomet nakazywał wyznawcom oszukiwanie niewiernych, stosowanie podstępu, zajmowanie terytorium podbijanego ludu, płodzenie dzieci, a ostatecznie zagarnięcie danego terytorium tak jak bywało już wielokrotnie w historii świata. 

 

Teraz gdy zaczęły wybuchać bomby. Fanatyczni islamiści wysadzają się w centrach europejskich miast. Niemcy zgodnie z przewidywaniami, stają się zakładnikiem nachodzców. Dochodzi do licznych napaści i nie znanych tam dotychczas na taką skalę zamachów terrorystycznych. 

Paweł Kukiz twierdzi, że Niemcy chcą nam wysłać niezweryfikowanych uchodźców - foto: 123rf.com

Przez nieodpowiedzialne decyzje władz, Niemcy, Francja, Holandia, Szwecja stały się ofiarami islamizacji. Grecja i Włochy cierpią z powodu ciagłego napływu nowych przybyszów z Orientu. Są oni grupowani do obozów, ale coś trzeba z nimi zrobić. Jak twierdzi poseł Paweł Kukiz, lider formacji politycznej Kukiz15, Niemcy naciskają na Komisję Europejską aby powrócić do planu przymusowej relokacji islamskich nielegalnych imigrantów do krajów takich jak Polska, Czechy, Węgry, Rumunia. Miałoby się to odbywać z rozdzielnika, ustalonego już wcześniej przez rząd PO pod kierownictwem Ewy Kopacz. 

 

Chyba każdy rozumie, że gdyby w Polsce rządziła nadal Platforma Obywatelska, to dawno już na polecenie Niemiec, zostalibyśmy obdarowani setkami tysięcy Islamistów z którymi mają problem. Teraz mają nam zostać przysłani, w większości przypadków młodzi mężczyźni w wieku poborowym, z których identyfikacją Niemcy sobie nie poradzili. 

Pozbycie się takich problematycznych "uchodźców" jest kwestią niemieckiego bezpieczeństwa. Polskiego zresztą też, bo skoro ich przyjmiemy to o ile nie otoczymy ośrodków dla uchodźców kordonem wojskowym, to można się spodziewać podobnych przypadków jak w Niemczech, gdzie śniadzi mężczyźni, co i rusz biegają za miejscowymi z siekierami i maczetami. 

 

Komisja Europejska już teraz straszy nasz kraj, że jeśli nie przyjmiemy uzgodnionych 12 tysięcy uchodźców, będziemy płacić 250 tysięcy euro kary za każdego odesłanego. Czyli aby nie przyjąć ich wszystkich Polska będzie musiała zapłacić 3 miliardy euro. A przecież to dopiero początek, bo nadciąga islamska nawałnica i bogobojny islamista, turecki prezydent Recep Erdogan już zapowiedział zalanie Europy kolejnymi milionami tak zwanych "uchodźców". Istnieje obawa, że wypuści ich już wkrótce stosując ich jako środek do islamizacji oraz korzyści politycznych związanych z szantażem w postaci "bomby demograficznej" .

Z łatwością można sobie wyobrazić, że jeśli Polska się ugnie i przyjmie uchodźców zadeklarowanych przez rząd Ewy Kopacz, to będzie to tylko jeden z wielu zaplanowanych transportów. Przywódcy Europy Zachodniej nie pozostawiają złudzeń, albo będziemy robić to co chcą, albo nie będzie dla nas żadnych funduszy unijnych. W ten sposób szantażowani przez Erdogana eurokraci sami stają się szantażystami domagającymi się od krajów ze wschodu kontynentu,  tych samych działań, które w ich krajach przyniosły liczne zamachy terrorystyczne i upadek bezpieczeństwa publicznego. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jeremiasz

Zgodnie z polską racją stanu

Zgodnie z polską racją stanu rząd powinien ogłosić natychmiastowe wyjście z UE. Bez referendum. Jeśli większość Polaków jest omamiona propagandą, rządzący muszą być mądrzejsi. Wszak w wielu kwestiach różne rządy podejmują decyzje wbrew opinii społeczeństwa. W kwestii racji stanu powinni więc szczególnie.

Portret użytkownika lommo

Dopóki Polska jest w UE to KE

Dopóki Polska jest w UE to KE nie odpuści zobowiązań i będą chcieli wcisnąć tych uchodzców i pewnie jeszcze więcej. Polexitu na razie póki UE się jeszcze na dobre nie zaczęła rozpadać też nie będzie bo 3/4 społeczeństwa jest za członkowstem PL w UE z racji jakiś raczej urojonych korzyści. Budżet PL mimo pewnych sukcesów w ściąganiu VAT i tak jest niezwykle napięty, więc kasy na karę się nie wyskrobie. Tak że przydział nachodzców i tak czy siak trafi di Polski i w sumie z punktu widzenia ogólnoekonomicznego dla społeczeństwa to tacy emigranci socjalni mogą przynieść nieocenione korzyści. Jak Polacy zobaczą że nachodzcą MUSI dostać socjal +/- 1000 euro na rodzinę plus opłacone mieszkanie socjalne, to wtedy wku....ie wśród pracujących w Polsce osiągnie apogeum i każdy pracujący za śmieszne grosze powie basta, nie tak się nie będziemy bawić, i już wcale nie będzie durniów do tyrki za drobne. Ukropki nie uratują ani budżetu Polski, ani ZUS-u ani rynku pracy, bo oni biorą łatwe lekkie prace i po pierwsze z rzadka są zatrudnieni na prawdziwym legalu. I w ogólnym rozrachunku pazerne firmy będą musiały chcąc nie chcąc po zaaplikowaniu do Polski kolorowych nierobów znacznie podkręcić wynagrodzenia.

Portret użytkownika Kimbur

Przecież to oczywiste, że

Przecież to oczywiste, że plan wdrożony i merkelowcy nie spoczną póki się nie dokona. Pragną zniszczyć wszystkie kraje narodowe unijne, więc tym bardziej niepokorną Polskę. A tu, w naszym pięknym kraju, mamy czeredę potworów wspierających merkelowców: od tuska poprzez wałęsę i kwaśniewskiego, po komorowskiego i schetynę.

Niestety jest też w Polsce rzesza otumanionych, popierająca partię oszustów, która chciała i chce na nas armię nachodźców sprowadzić. I to jest bardzo niebezpieczne bo jawi się jako V kolumna!

Nawet w komentarzach na tutejszym forum zaczyna się pojawiać wielu, którym nachodźcy są wyjątkowo bliscy.
Nas, 4-tej prędkości obywateli unijnych, już skolonizowano gospodarczo, handlowo i medialnie - teraz wg KE przychodzi czas na rozsadzenie spójności narodu za pomocą islamistów. Jeśli braknie odważnych polityków polskiej racji stanu to wkrótce przepadniemy bez ratunku. Makrela już nas ma w przełyku!!!

Portret użytkownika staryczłowiekimoże

W takim trwałem położeniu aż

W takim trwałem położeniu aż do pewnego dnia. Siedziałem właśnie i rozmyślałem nad tym, co pocznę, gdy skończy mi się woda i zapas jedzenia, gdy wtem odsunięto głaz z wejścia do studni i padła na ziemię smuga światła. Zadałem sobie w duchu pytanie: „Co to może znaczyć?” I wtedy nad otworem studni stanęli ludzie i spuścili w głąb zwłoki mężczyzny, a z nimi razem żywą kobietę, która płakała i rozpaczała nad sobą. Za nią spuścili duży zapas żywności i wody. Patrzyłem na tę niewiastę, sam przez nią nie będąc widziany, a tamci ludzie na górze przywalili tymczasem głazem otwór jaskini i według zwyczaju poszli sobie swoją drogą. Wtedy wstałem, ująłem w dłoń piszczel po jakimś zmarłym człowieku i podszedłszy do kobiety, uderzyłem ją w sam środek głowy. Upadła na ziemię i straciła przytomność, a ja 183 uderzyłem ją po raz drugi, a potem trzeci, aż wyzionęła ducha. I zabrałem jej chleb i wszystko, co z sobą miała, i ujrzałem na niej wiele ozdób, strojnych sukien, naszyjników, klejnotów i drogocennych kamieni. Zabrałem jej wodę i żywność i z powrotem spocząłem na miejscu, które sobie przysposobiłem do spania na skraju pieczary. Spożywałem to jadło po troszeczce, tyle tylko, aby z sił nie opaść, aby mi nie zabrakło pożywienia i abym nie umarł z głodu i pragnienia

Portret użytkownika staryczłowiekimoże

Wąż ów był ogromnie

Wąż ów był ogromnie przestraszony, gdy wtem ujrzał go pewien człowiek i spytał: «Co się z tobą dzieje, wężu?» Odrzekł wąż: «Uciekłem od zaklinacza, a on mnie szuka. Jeżeli uratujesz mnie przed nim i skryjesz u siebie, dam ci na pewno wspaniałą nagrodę i wyświadczę ci wiele dobrego!» Wziął go więc ów człowiek skuszony zapłatą i marząc o nagrodzie włożył węża do swej torby. A kiedy zaklinacz przeszedł już koło nich i oddalił się, idąc swoją drogą, i minęło niebezpieczeństwo dla węża, rzekł do niego człowiek: «Gdzie jest moja nagroda? Uratowałem cię wszak przed tym, czego się bałeś i od czego pragnąłeś uciec!» Wąż odparł: «Powiedz mi, w którą z kończyn mam cię ukąsić? Wiedz bowiem, że my, węże, nie znamy większej nagrody niż ta.» To rzekłszy ukąsił owego człowieka, tak że ów zmarł.

Portret użytkownika staryczłowiekimoże

Bądź przebiegły w czasach,

Bądź przebiegły w czasach, gdy czyha zagłada, Bowiem ludzie są jak lwów drapieżnych stada. Oszustwa strumienie niechaj bystro płyną, By nie zbrakło wody twego życia młynom. Zbieraj owoc wszelki dla rozkoszy swojej, Gdy go zbraknie, trawa głód twój zaspokoi.

Portret użytkownika kolo21

A teraz jest 20milionów.Ukrów

A teraz jest 20milionów.Ukrów na wrzucili oficjalnie 1,5 miliona, nie oficjalnie 3miliony.I chcą granice z upadliną otworzyć dla każdego ukra i Gruzina.Ukry są specjalistami w częściowym odcinaniu głowy-(podrzynania gardła), a islamiści w całkowitym odcinaniu głów.

kolo21

Portret użytkownika Sokrates

Niech Niemcy sobie ich

Niech Niemcy sobie ich przyjmują ale od mojego kraju wara. Islamiści szanują tylko silniejszych i gardzących smiercią. Na szczeblu stosunków międzyludzkich dnia codziennego jesteśmy owcami do strzyżenia i generalnie są to ludzie którzy przynoszą nam cywilizację obłędu.

Strony

Skomentuj