UE dopuszcza możliwość wycofania się Węgier z członkostwa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ostatnie działania Węgier stwarzają teoretycznie możliwość wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej.

 

Informuje o tym RBC-Ukraina, powołując się na wypowiedź ministra czeskiego rządu do spraw europejskich Mikulasa Beka, wygłoszoną w wywiadzie dla iROZHLAS.

 

„W UE negocjacje są często trudne i mogą być prowadzone przez wiele krajów. A Węgry moim zdaniem przeszły długą drogę na skraj swego rodzaju przepaści i teraz muszą zdecydować, czy odejść od tej krawędzi, czy zaryzykować i skoczyć, czego konsekwencji nie chcę oceniać ” - powiedział urzędnik.

 

Zaznaczył, że teoretycznie możemy mówić o wyjściu Węgier z UE.

 

Jednocześnie Beck postrzega jako mały pozytywny znak, że Węgry zrezygnowały z żądania usunięcia trzech rosyjskich oligarchów z listy sankcyjnej.

 

Przypomnijmy, że Węgry wcześniej groziły zablokowaniem kontynuacji niektórych części unijnych sankcji wobec Rosji, jeśli trzech oligarchów, a mianowicie Aliszer Usmanow, Piotr Awena i Wiktor Rasznikow, nie zostaną usunięci z listy.

 

Tymczasem Unia Europejska planuje przedłużyć o sześć miesięcy restrykcje wobec Rosjan i rosyjskich organizacji. Dziś lista sankcji obejmuje 1217 osób fizycznych i 108 osób prawnych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

No i EU ma już Węgier dość ! 

No i EU ma już Węgier dość !  Nie chcą Węgry bowiem, jak ten uparty osioł, Sewdupku popełnić jak reszta osłów bydlątek w EU przymusowego i radosnego dobrobytu egystencji oraz obszaru leczniczych drżączek głupoty,innych gorączek debilizmów dowolnych,durnoty powszechnej i chamskiej na rympał bezkarny dywersji ! No, nie chcą Węgry i już !!!! Więc im..... Tymmm...hrrrr a niech ich !!!! Węgrom z nami OSWOJONYMI OSŁAMI z EU nie podrodze ! A kysz ! Węgry niech sobie idą. Ale chwila !  Kto powiedział że EU to zły pomysł ? Wszystko idzie naprawić !  Tych "kierowników EU kierowania" Trzeba się stanowoczo pozbyć i będzie dobrze. Osobiście uważam, że naczelnym kierownikiem EU może zostać Orban. 

Portret użytkownika spokoluz

Jak dlugo pociągnie łunia i

Jak dlugo pociągnie łunia i srato w obecnych ramach :) 

Jaskółki donoszą , że niedługo .

https://legaartis.pl/blog/2022/09/12/posel-do-bundestagu-wagenknecht-wezwal-berlin-do-zakonczenia-wojny-z-moskwa-na-rzecz-dostaw-gazu/

Taki mały zrzut wydarzeń kolców w oczach israusmanii :

1. Chiny - największa gospodarka świata - największy na świcie eksporter towarów i półproduktów.

2. łunia - druga największa gospodarka świata ( jeszcze chyba , że zniosą sankcje a to wymaga rozpadu łunii na ważniejszą i drugorzędną pod okupacją israusmanii  ) i największy importer towarów z Chin i surowców z Rosji ( przed sankcjami )

3. Rosja - największe zasoby  na świecie - największy na świecie eksporter surowców , nośników energii i wielu podstawowych produktów żywnościowych np. pszenica

Te trzy aspekty są kolcami w oczach israusmanii gdyż wyprzedziły isrusmanię technologicznie i gospodarczo i zaczęły stawać się silnymi geopolitycznymi konkurentami. Obecnie tylko 32 państwa ze 195 na świecie nałożyły na siebie sankcje na tanie surowce z Rosji . W takich ramach łunia i srato nie wytrzyma gdyż israusmania nie ma możliwości zaoferować w zamian tego co Chiny i Rosja.

Drogie nośniki energii i surowce ograniczają możliwości produkcyjne w krajach a zwłaszcza zbrojeniowej. Grozi nam użycie niekonwencjonalnych środków przez israusmanię aby utrzymać swoją hegemonię geopolityczną.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika heniek

Polska jest krajem suwerennym

Polska jest krajem suwerennym.
Jeśli Polski rząd wybrany przez Polski naród chce tak robić.
To tak właśnie ma być.
A tobie kacapie j...ny nic do tego.

Inna sprawa, że wybierać rządzących trzeba mądrze. A jak widać można głupio wybrać je..ny PiS co rozp...oli gospodarkę i zantagonizuje naród.

Można też super głupio i wybrać putlera co doprowadzi do śmierci puki co 50 kilokacapow, strat materialnych, politycznych, spolecznych oraz kompletnego braku zaufania na arenie międzynarodowej wasze słowo jest gówno warte na pokolenia.
A mogliście wybrać Garri Kasparowa.
Obraz Rosji byłby zupełnie inny.
Ale wybraliście "szacunok".
To się kacapy jeb..cie i zdy...chajcie jak psy którymi jesteście.

A my Polacy docelowo ze złodziejskim pisem poradzimy sobie sami.

Co do Ukrainy.
Dzielnie chłopaki walczą - co ?
Dziękuję im, że my nie musimy.
Będę ich wspierał ile mogę.
Jeśli trzeba, nie będę protestował żeby kupować od nich drożej węgiel.
Kupię ciepłą kurtkę, grzańca i będę w tv oglądał jak wam , kacapy je..ne, Ukry spuszczają wp..dol.
Kto wie może parę taktycznych atomówek im zostało.
I będą spokojnie mogli wejść na terytorium matuszki raSSiji i bez atomowego strachu puknąć matuszkę w kakao. I parę kacapskich szmat również.
I to wszystko za 10% usmańskiego rocznego budżetu obronnego. BUHAHA.

Ku..wa pis i putler to za dużo.

Portret użytkownika ​euklides

Kupię ciepłą kurtkę, grzańca

Kupię ciepłą kurtkę, grzańca i będę w tv oglądał jak wam , kacapy je..ne, Ukry spuszczają wp..dol.

Ale tego, że sam dostaniesz od Ukrów wp...l jeszcze nie przewidziałeś. Po wypaleniu się ofensywy "zachodniej" będzie jak zwykle, pro-rosyjskie siły przejmą Ukrainę i podziękują ci za twój debilizm.

Portret użytkownika ​euklides

Polska jest krajem suwerennym

Polska jest krajem suwerennym.
Jeśli Polski rząd wybrany przez Polski naród chce tak robić.
To tak właśnie ma być.
A tobie kacapie j...ny nic do tego.

Problem heniek w tym, że ja jako Polak jestem zmuszany płacić na tą degrendoladę, więc albo sam jesteś kacapem, który chce mi zaszkodzić albo idiotą... Od dawna powtarzam - niech pisowcy będą rządzeni przez pisowców, ale wara im od tych, którzy nie chcą buta ich patologicznej, chazarskiej władzy. To co praktują to zwykły bandytyzm i terroryzowanie bliźniego.

Portret użytkownika KittySlayer

"informuje o tym

"informuje o tym parchobanderlandia" - no fajnie zdecydowanie wiarygodne żródło, już dawno powinni odstrzelić to żydowskie scierwo rządzące banderlandią.

Węgry gdyby nawet wystąpiły, to nie występują z U.E a żydounii opanowanej przez pasożytów z krajów członkowskich, nie wątpię, że żydowskoukraińskie parchy z żydolandiPL nie wystąpią z tej tzw unii i jeszce na dokladkę europejskiej - chaaaa

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika inzynier magister

"Antykościół oficjalnie głosi

"Antykościół oficjalnie głosi że planeta jest przeludniona, że trzeba zrobić (zieloną) depopulację, miejsce do życia dla garstki, oczywiście najbogatszych, czyli dla pato-elit NWO. To jest wprost wyjęte przejęte od SS-manów, bo Lebensraum (z niem. przestrzeń życiowa) wmawiała Niemcom to samo. Teoria niemieckiej loży ufonautycznej Lebensraum, jako alternatywa dla wyżywienia narodu poprzez handel światowy, została zarysowana przez opętańca Hitlera w jego (niepublikowanej za życia) drugiej, mniej znanej księdze z 1928 r., Das zweite Buch. Znajduje się tam również jej uzasadnienie, właściwie jest ona podwaliną pod dzisiejszy „Nowy Lebensraum NWO”, który od niedawna stosuje zastrzyki z „cyklonu C-19”!" 

se przeczytajcie, jest też o Orbanie i satanistach z eurokołchozu !!!

http://argonauta.pl/ks-natanek-oglosil-ze-polska-umarla-duchowo-kazanie-z-dnia-11-09-2022/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

Jak obstawiacie - ile

Jak obstawiacie - ile miesięcy eu i srato wytrzyma w obecnych ramach ?

Już bardzo dobrze widać jak unia ciągnie kasę ze wsząd nie płacąc to co się zgodnie z prawem należy krajom tzw. drugorzędnej uni. A ełro i dular idą cały czas w dół w stosunku do innych walut świata - nie opierajcie się na wskaźnikach w złotówkach.

Kasa jest potrzebna tej właściwej uni i właśiwym krajom srato na zbrojenia bo surowce i energia jest droga - to bedą najdroższe zbrojenia w historii świata a do tego ludzie będą przy tym zapier..ać zgodnie z teorią krzywoustego.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj