Uderzenie pioruna w Kalifornii wywołało powstanie dziwnego pierścienia z dymu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dwa dni temu w Santa Clara w stanie Kalifornia, doszło do dziwnego zjawiska. Zostało ono zarejestrowane przypadkiem, podczas filmowania nadchodzącej burzy. Na dokumentującym zdarzenie nagraniu słychać grom, a po chwili w niebo unosi się czarny dym, który ułożył się w idealny okrąg i odleciał.

 

Zbierało się na burzę i anonimowy świadek, kobieta, zaczęła filmować jej nadejście. W pewnym momencie doszło do wyładowania atmosferycznego. Uderzenie pioruna miało miejsce na terenie stadionu Levi w Santa Clara w Kalifornii.

 

Zabrzmiało to jak piorun, a potem pojawił się słup czarnego dymu, który uformował się w pierścień. Co zaskakujące formacja ta była bardzo trwała jak na okoliczności pogodowe i czarny krąg majestatycznie oddalił się.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj