Udaremniono kolejny zamach terrorystyczny w Paryżu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze francuskie potwierdziły, że odnaleziona pod katedrą Notre Dame furgonetka z butlami gazowymi, miała być wykorzystana w planowanym zamachu terrorystycznym. Na szczęście został on udaremniony a policyjna obława dotarła do zamieszanych w jego przygotowanie.

 

Wczoraj wieczorem w Boussy-Saint-Antoine pod Paryżem doszło do operacji antyterrorystycznej, w wyniku której zatrzymano trzy kobiety w wieku 19,23 i 39 lat. Jedna z nich rzuciła się z nożem na policjanta i została postrzelona.

 

Paryż przestaje być już bezpiecznym miejscem i praktycznie każdego dnia może tam dojść do zamachu terrorystycznego. Jednak ludzie nauczyli się już z tym żyć, a gdy jest się w tym mieście, atmosfera grozy nie jest odczuwalna.

Mimo to zagrożenie ze strony islamskich ekstremistów jest cały czas realne. Któregoś dnia znowu usłyszymy o strzelaniu z AK47 i o masowej rzezi. Trudno aby było inaczej skoro ze względu na zakaz posiadania broni, jedynymi uzbrojonymi są terroryści, którzy dzięki temu mogą łatwiej mordować nieuzbrojone społeczeństwo.

Francuski problem polega na tym, że za przemoc i terroryzm nie odpowiadają tylko nadesłani przez ISIS "uchodźcy". To tak zwani "młodzi Francuzi", czyli zradykalizowanie młodzi Arabowie i Afrykanie, którzy urodzili się już we Francji. Reprezentują oni taki sam poziom jak "uchodźcy" ubogacający kulturowo Niemcy, a zwłaszcza niemieckie kobiety.

Nie widać na horyzoncie szans na to, aby mogło być lepiej w zakresie bezpieczeństwa. Jednak panoszący się terroryzm jest też korzystny dla rządzących, bo wzbudza strach i zachęca do oddania swobód obywatelskich kosztem złudzenia bezpieczeństwa. Powoduje to, że władza może łatwiej wprowadzić totalną kontrolę. Taką, jaką po 11 września urządzili Amerykanie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Occult Initiation

Takie zamachy i inne takie

Takie zamachy i inne takie stają się coraz częstsze! Każdy kto nie jest zaślepiony polityczą poprawnością dochodzi do wniosku, że wszystko zmierza ku pewnemu przesileniu. To wojna dwóch cywilizacji. Naszej, oświeconej (w miarę oświeconej, hahaha), i barbarzyńskiej (islam, azja). David Duke o tym mówił, polecam jego nagrania:

https://youtu.be/Z-pHmAyacno

I jeszcze czym islam jest i dlaczego oficjalne przekaziory są skrajnie nierzetelne:

"W artykule The Independent pod tytułem Question of Honor, na temat przestępczości związanej z seksem w środowiskach muzułmańskich, przytoczone zostały dane policji brytyjskiej, według których prawie 17 000 kobiet każdego roku staje się ofiarami agresji związanej z honorem, włącznie z morderstwami. Jak mówią szefowie  policji, liczba przymusowych małżeństw również jest bardzo duża, a oficjalne statystyki to tylko wierzchołek góry lodowej."
https://jarek-kefir.org/2016/03/30/dla-doroslych-18-czym-jest-islam-i-dlaczego-chce-podbic-ziemie/

Portret użytkownika Kolovrat

A niby kto te jaja utnie?! Co

A niby kto te jaja utnie?! Co, Polacy? ..proszę cię. Niech  wreszcie upadnie ten mit, który mówi o tym, że "młodzi Polacy nie pozwolą na to i tamto". Gówno prawda. Nic nie zrobimy, ani my ani nikt inny a już na bank nie kibice tudzież "pseudokibice". To mit i to już teraz widać. Brudady łącznie z ukraińską dziczą panoszą się jak chcą i gdzie chcą. W autobusach ani myślą o ustąpieniu miejsca kobiecie czy staruszkom. W barach najgłośniej słychać ukraińców.. i nikt! dosłownie nikt nawet nie piśnie by uciszyć motłoch. Dalej.. wczoraj piękny obrazek około godziny 2:30 na Woli przy Zawiszy. Zatrzymuje się BMW, na środku wąskiej drogi, otwierają się drzwi kierowcy. Kierowca jest "wschodniej urody"-ciapaty innymi słowy. Suchy pajac napieprzony tak, że prawie wypadł po otwarciu drzwim Wywalił takiego bełta na środku drogi, że poezja. Na siedzeniu obok, jakaś biała szmata "podkręciła" muzykę tak, że na drugim osiedlu pewnie było słychać. On się wytoczył z auta, wziął ręczniczki kuchenne, wytarł tapicerkę i ryj i wszystkie te ręczniczki wypieprzył w tego bełta na drodze. Za nim i przed nim stało 3 samochody i czekały.. ch*j wie na co a on? Nawet się nimi nie przejął. Blokowi chłopaczki przechodzili chodnikiem obok tego i co? I nic. Ciapaty wtoczył się do auta i sobie odjechał ..mało tego, auta przed nim musiały wycofać, bo nie zmieściliby się bo brudas jechał środkiem.

Proszę panie.. oto nasz sprzeciw. Brudas zrobił bajzel tak jak w swojej krowiej lepiance i pojechał jak gdyby nigdy nic. Moja Kobieta nawet powstrzymała mnie żebym nie schodził na dół do niego.

Portret użytkownika Zenek :)

I tym sposobem kolejny zamach

I tym sposobem kolejny zamach biblijnego gestapo, z uwagi na uciążliwość gapiów i nękanie przez nich policję "by ruszyła dupę", nie doszedł do celu. Teraz czekać wycia "poinformowanych gebbelsów" o "zanikającej demokracji" w Paryżu związanej z tym zdażeniem.

Portret użytkownika ACHILES

Zabrakło mi w powyższym

Zabrakło mi w powyższym NIUSIE informacji o tym, że w związku z tym zagrożeniem Paryskie służby porządkowe dały całkowitego ciała, gdyż zaniepokojeni LUDZIE, którzy to sami wystraszyli się tym samochodem, jako że stał, na zakazie i był, bez numerów rejestracyjnych poinformowali władze o tym fakcie, a te ich olały i dopiero po ponad godzinie, ktoś tam ze służb porządkowych przybył i odkrył, że to faktycznie stanowi realne zagrożenie. 

Jak się potem tłumaczyli policyjni spece, winą za to obarczyli przemęczenie Paryskich służb porządkowych i mnogość podobnych do tego alarmów Paryżan, czyli pospolicie mówiąc wkradła się do nich RUTYNA I ZOBOJĘTNIENIE.  Co w bardzo złym świetle stawia poczucie bezpieczeństwa Paryżan i turystów odwiedzających Francuską stolicę. 

Skomentuj