Uczony pracujący dla globalistów z WEF, chce dokonać 5 zmian genetycznych u ludzi, by ochronić ziemski klimat

Kategorie: 

Źródło:123rf.com

Ekipa Klausa Schwaba od kilka lat zaskakuje swoją inwencją twórczą w kontekście proponowanych zmian na świecie. Pandemia COVID-19 tylko ten proces nasiliła. Tym razem jednak, to nie Schwab będzie bohaterem artykułu, a niejaki dr Matthew Liao…

Liao jest bioetykiem z Uniwersytetu Nowojorskiego. Twierdzi, że człowiek tak bardzo zmienił klimat, że potrzebne są zdecydowanie bardziej radykalne działania naprawcze. Konkretniej, chodzi mu o to, aby dokonać zmian w kodzie genetycznym wszystkich ludzi, bo tylko to może gwarantować sukces w ochronie Ziemi.

dr Matthew Liao

 

Liao proponuje 5 modyfikacji genetycznych:

Kocie oczy u ludzi:

To ma być sposób na pozbycie się u ludzi potrzeby używania oświetlenia. Koty widzą około siedem razy lepiej niż my w nocy. Może to więc radykalnie wpłynąć na nasze zużycie energii.

Zwiększenie poziomu empatii:

Liao proponuje, aby cała ludzkość zażywała pigułki, które pomagają odczuwać większą empatię dla reszty mieszkańców świata. Ma to pozwolić na to, byśmy na przykład tworzyli mniej odpadów w trosce o innych mieszkańców planety.

Zmniejszenie przeciętnych rozmiarów ludzi:

Według Liao mniejsi ludzie zużywają mniej zasobów. Może to mieć wielki wpływ na rynek produkcji żywności, pojazdów, budownictwo i energetykę.

Podrasowanie ludzkiej inteligencji:

Liao uważa, że ludzie lepiej wykształceni mają mniej dzieci. Jak wiadomo przeludnienie, to jedno z największych wyzwań dla naszej cywilizacji, więc zmniejszenie skali prokreacji, może pomóc w ochronie ziemskiego klimatu bardziej niż inne działania.

Wywołanie u ludzi genetycznej alergii na mięso:

Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i metanu, a zatem znaczące zredukowanie globalnego ocieplenia, jest możliwe, jeśli przestaniemy hodować tyle bydła, które potem zjadamy. Liao proponuje pigułkę, której połknięcie spowoduje, że poczujemy się źle za każdym razem, gdy zechcemy spożyć czerwone mięso. Taka reakcja organizmu powinna zniechęcić ludzi i uczynić ich zdecydowanie bardziej roślinożernymi. Nie wszyscy będą w stanie przejść na wegetarianizm bez farmakologicznego wspomagania. Jeśli jednak wszyscy przestaniemy jeść mięso, możemy zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o 63 procent.

Jak Wam podobają się pomysły pana Liao?

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika r.abin

Facet jest za mało oczytany,

Facet jest za mało oczytany, bo pominął najważniejszą modyfikację. Zmodyfilować skórę,, wprowadzając do niej - chlorofil. Pozwoliłoby to na (przynajmniej częściowe)- zrezygnowanie z pokarmu. Nasi potomkowie byliby,- małymi, zielonymi ludzikami, z dużą głową i wielkimi, żółtymi oczami. Skąd ja to znam? 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Poglądy tego naukowca są

Poglądy tego naukowca są niebezpieczne dla otoczenia. Czy on nie widzi, że część ludzi w wyniku szczepień  przestała być ludźmi, tylko stała genetycznie zmodyfikowanymi hybrydami i androidami sterowanymi przez stojących wyżej w hierarchii? Chyba, że chce iść jeszcze dalej.

Portret użytkownika Rochel57

No właśnie. Przy minetce

No właśnie. Przy minetce Kobiecie nie będzie podwiewać, no i nie trzeba będzie świecić nawet latareczki - do dla tych, które się wstydzą Wink A jak rzucisz spojrzenie, to kobite z butów wyrwiesz. Gra wstępna zaś ulegnie głębokiej ewolucji, a cały sens transformacji. Noo, to będzie się działo. 

Portret użytkownika Kwazar

XXI wiek ! Który z nich,

XXI wiek ! Który z nich, pisarzy Science Fiction ubiegłego wieku, by to pomyślał, że takimi tematami będą się zajmować współcześni "naukowcy"?  "5 zmian genetycznych"  Tylko ?  To ma być ta dzisiejsza "nauka" i jej żałośni SZRLATANI niby naukowcami zwani ? Jak tu zrobić żeby innych wykończyć ? Po co tak daleko szukać i kombinować z genami ? Nadal doskonale się w tych problemach sprawdza III WŚ i borń ABC !

Strony

Skomentuj