Uczniowie brytyjskiej szkoły odwiedzili meczet, uczyli się islamskich modlitw

Kategorie: 

Źródło: www.sxc.hu
Islamizacja Wielkiej Brytanii postępuje, mimo że nie słyszymy tego ani od brytyjskiego rządu, ani od polskojęzycznych mediów. Według oficjalnej wersji, w Europie panuje islamofobia, dlatego nauka tej religii rzekomo pomoże zrozumieć, że nasze obawy są zupełnie bezpodstawne.

 

Do brytyjskich szkół uczęszczają również Muzułmanie, co prowadzi do zderzenia się dwóch zupełnie innych kultur. Zdarzały się już przypadki nazwania młodych uczniów szkół podstawowych rasistami tylko dlatego, że ktoś nie chciał siedzieć w jednej ławce z Muzułmaninem. W Wielkiej Brytanii usilnie stara się wmówić, że to zderzenie zupełnie odmiennych kultur nie doprowadzi do niczego złego, wręcz zaznacza się iż powinniśmy być tolerancyjni.

 

Tymczasem jaka jest rzeczywistość? Z jednej strony nazywa się nas rasistami, gdy obawiamy się dosłownego najazdu Muzułmanów, którzy narzucają między innymi Wielkiej Brytanii swoje własne prawa. Z drugiej zaś strony niejednokrotnie pojawiały się raporty ostrzegające przed Muzułmanami, którzy wyjeżdżali z Europy na wojnę religijną, przykładowo do Syrii, a teraz powracają na nasz kontynent z nabytym doświadczeniem.

 

Każdy wie o jakie doświadczenie chodzi. Według tych raportów, ataki terrorystyczne mogą nastąpić właśnie ze strony tych doświadczonych, wyszkolonych na wojnie Muzułmanów, między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji czy Szkocji. Trudno odpowiedzieć na pytanie dlaczego więc uspokaja się ludzi, że islamofobia jest bezpodstawna, że nie grozi nam najazd Muzułmanów, skoro raporty wskazują na coś zupełnie innego. Prawda jednak jest taka, że to uspokajanie implementowane jest na siłę.

 

Jak pisaliśmy w zeszłym roku na łamach portalu, Ministerstwo Edukacji Wielkiej Brytanii wprowadziło obowiązkową naukę historii islamu, zarówno w szkołach podstawowych jak i w średnich. Nauka islamu będzie miała miejsce już od tego roku. Ponadto, uczniowie szkoły podstawowej Copthorne mieli niedawno "wycieczkę" do meczetu w ramach edukacji wielokulturowej.

 

Dzieci były tam nauczane islamu i recytowania modlitw w języku arabskim oraz opowiadano im w jaki sposób modlą się Muzułmanie. Strona JihadWatch.org zaznacza jednak, że w szkolnym planie lekcyjnym nie ma miejsca dla wizyty kościoła, synagogi czy hinduskiej świątyni. Ta rzekoma "edukacja wielokulturowości" dotyczy więc jedynie islamu. W ten sposób wpaja się już od najmłodszych lat, że islam to same dobro oraz wręcz zachęca się młodych brytyjczyków do przyjęcia tej religii. Jest to jednak tylko jeden z wielu przykładów, w których próbuje się walczyć z "bezpodstawną islamofobią".

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika bb26

Wszystko to polega na tym, ze

Wszystko to polega na tym, ze wyznawcy Islamu daja soba w bardzo prosty sposob manipulowac, nie zadaja pytan, i slepo wierza ze wszystko co robia to robi bog i nie maja z tego powodu zadnych wyrzutow a wrecz sa z siebie dumni ( o ile wgl. przezyja), szanuja swoich przywodcow i nigdy sie im nie sprzeciwiaja, klucz do nowego porzadku, czesc ludzi powybija sie w imie dobrej sprawy. A zostana posuszni i wierni. Ktorzy stworza jedna religie, jedno panstwo i jeden bezwzgledny porzadek swiata wykluczajacy ludzi majacych wlasny rozum i wlasne zdanie.

Portret użytkownika bb26

Wszystko to polega na tym, ze

Wszystko to polega na tym, ze wyznawcy Islamu daja soba w bardzo prosty sposob manipulowac, nie zadaja pytan, i slepo wierza ze wszystko co robia to robi bog i nie maja z tego powodu zadnych wyrzutow a wrecz sa z siebie dumni ( o ile wgl. przezyja), szanuja swoich przywodcow i nigdy sie im nie sprzeciwiaja, klucz do nowego porzadku, czesc ludzi powybija sie w imie dobrej sprawy. A zostana posuszni i wierni. Ktorzy stworza jedna religie, jedno panstwo i jeden bezwzgledny porzadek swiata wykluczajacy ludzi majacych wlasny rozum i wlasne zdanie.

Portret użytkownika jj

wydaje mi sie ze swiatowe

wydaje mi sie ze swiatowe elity wybraly islam na koncowa faze, trwa niszczenie chrzescijanstwa, bo jest za "luzne", ciezko by bylo wezwac moherowe beretki zeby poszli wyzynac innych. a w iszlamie to nie bedzie trudne, sa krocie popaprancow chetnych do wysadzenia sie w powietrze ku chwale alalala. 
to jest rowniez doskonale narzedzie do kontynuowania najstarszej taktyki swiata: dziel i rzadz, gdy ludzie beda sie nawzajem zabijac w imie tej bajki czy tamtej bajki religijnej, ci madrzejsi zagarna resztke tego, czego jeszcze nie udalo im sie ukrasc lub kupic.
jedno co dziala na korzysc polakow-na zielonej wyspie nie ma zycia za darmoche (chyba ze jestes pieprzonym politasem), nie ma za darmo chaty, szmalu po pachy, zapomogi na 14 dzieci, itd. te nieroby po prostu pozdychaja tu, albo zaczna sie kradzieze i gangi. ale tu widze naszych chlopakow-z szalikami i bez, lysych i innych z duza dawka testosteronu jak robia porzadek z iszlamami. wiec spokojna, w polsce nie bedzie szariatu, nie znikna swinki ze sklepu a kobitki dalej beda nas raczyc swoimi urokami.
a jak jakiemus iszlamowi przyjdzie do glowy obrazic polke na ulicy bo ma za krotka spodnice- to moze sie okazac ze musi sie zapisac do dentysty NFZ bo nie bedzie mial czym gryzc baraniny, a kolejka dluga....pare lat moze mu zejsc bez uzebienia:):)out

Portret użytkownika jj

kochajmy wszystkich,

kochajmy wszystkich, przytulajmy drzewa itp. jasne ze super by bylo gdyby mozna tak tylko madrymi slowami sprawic zeby ktos z wscieklizna w oczach nagle sie opanowal. niestety ta metoda nie ma zastosowania w przypadku fanatykow relgijnych.
p.s
ci ktorzy dzisiaj sa krotsi o glowe pewnie tez mieli nadzieje ze przemowia do rozsadku brodatemu debilowi z nozem w jednej rece i koranem w drugiej. potem  ponadczasowo stracili  glowe.
out

Portret użytkownika Lucifer

  http://www.smog.pl/txt_gfx_

 
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/42869/kwas_za_nieposluszenstwo_kobiety_w_islamie/

I kilka cytatów na koniec z tfu koranu:
8:17 To nie wy ich zabijaliście, lecz Bóg ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzuciłeś, lecz to Bóg rzucił; aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym, pochodzącym od Niego.
4:34 Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. (...). I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu.
2:223 Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie.

Portret użytkownika nel35

Poprawność polityczna zgubi

Poprawność polityczna zgubi Europę. Tymczasem powinna obowiązywać prosta zasada: Chcecie swobód, mieszkając w Europie, zapewnijcie swobodę innowiercom w krajach islamskich. Od pewnego czasu nieproszeni goście dyktują wszystkim swoje warunki i z niezrozumiałych powodów wszyscy im ustępują. W Warszawie myślą już o trzecim meczecie (w Wilanowie działa, na Ochocie rozgrzebany, w dzielnicy Włochy-w planach)...Pani Hania chce chyba każdej dzielnicy podarować maczecik.

Portret użytkownika witamina c

Trzeba podłożyć "świnie",

Trzeba podłożyć "świnie", dosłownie. Jeśli pochowano gdzieś świnię tam nie może stać meczet. Trzeba zakopać świnię i powiadomić budowniczych meczetu. Koniec kropka. Sami się spakują i po budowie, będą szukali nowego miejsca to nowa świnka i tak do skutku. Po 10 świni wybudują meczet u siebie, tam skąd przyjechali
 

Portret użytkownika OMEN

Taa... Ciekawe, czy ten

Taa... Ciekawe, czy ten żekomy antyislamizm ma być ptzeciwwagą dla żekomego europejskiego ANTYSEMITYZMU. O ile żydzi w Europie są od średniowiecza, to fala zalewu islamskiego jest 30-40 letnia.

Portret użytkownika budda

moja religia to odrzucenie

moja religia to odrzucenie wszystkich paradygmatow i pseudo namacalnch archiwuw, me religion is love, mysl samodzielnie, chrzanie islamistow, zydow, katolikow, protestantow i wszystkich innych ktorych religia polega na utrzymaniu iluzji, odrebnienia od calosci, one family big love

Strony

Skomentuj