Uczestnik spotkań Grupy Bilderberg, Emmanuel Macron, prawdopodobnie zostanie nowym prezydentem Francji 

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Wczoraj we Francji odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Czwórka kandydatów miała w sondażach niemal takie samo poparcie około 20 procent. Ostatecznie do drugiej tury przeszli Emmanuel Macron z 23,7 proc i Marine Le Pen 21,5 proc. 

 

 

Po raz pierwszy w historii Francji o drugą kadencję nie ubiegał się aktualny prezydent, Francois Hollande. Pozostanie on już zawsze symbolem polityka, który stał się tak niepopularny w swoim kraju, że nie miał żadnych szans na reelekcję. 

Uważany początkowo za murowanego kandydata na stanowisko prezydenta Francji, były premier tego kraju, Francois Fillon, został pogrzebany serią skandali i oskarżeń o nepotyzm. Mimo to głosowało na niego 19,9 procent wyborców. Szokujaco duże poparcie miał komunista Jean-Luc Melenchon, zwolennik 100 procentowego podatku dla mitycznych najbogatszych, który zebrał aż 19,6 procent poparcia.

 

Co będzie dalej? Najprawdopodobniej prezydentem Francji zostanie Emmanuel Macron. Można to podejrzewać, gdyż francuska lewica pobożna reprezentowana przez Fillona i lewica bezbożna, którą uosabia obecnie Melenchon, zgodnie opowiedziała się za przekazaniem swego poparcia Macronowi.

 

Dzieje się tak zresztą za każdym razem gdy w jakichś wyborach szanse zaczynają mieć kandydaci narodowo socjalistycznej formacji Front Narodowy, która we Francji uważana jest za "prawicę".Tamtejsza klasa polityczna nazywa taką zmowę "kordonem sanitarnym". Jeśli wyborcy ich posluchają i pójdą głosować 7 maja, to wybór Emmanuela Macrona jest przesądzony. Tylko nikczemna frekwencja daje cień szansy Marine Le Pen. 

 

Kim zatem jest prawdopodobny przyszły prezydent Francji? Zgrywający się na antysystemowca Macron to 39 latek, który zrobił podejrzanie szybką karierę polityczną. W istocie jest to przecież protegowany ustępującego w niesławie, Francois Hollande'a ponieważ to on nalegał na to aby został ministrem gospodarki. 

Sam Emmanuel Macron, twierdzi, że jest zwolennikiem globalizmu, Unii Europejskiej. Ciekawe i znamienne jest też to, że w przeszłości pracował dla Rothschildów, a w 2014 roku był jednym z siedmiu Francuzów, którzy wzięli udział w spotkaniu nieformalnego rządu światowego, Grupy Bilderberg. Czy to właśnie wtedy pojawił się scenariusz zakładający operację majacą na celu dokonanie wyboru Macrona? Nie można tego wykluczyć, bo jak wiadomo czasami bardzo dużo musi się zmienić, aby wszystko zostało po staremu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Miejmy nadzieję, że Francuzi

Miejmy nadzieję, że Francuzi pójda po rozum do głowy i nie dadzą się manipulować fanatyczce pokroju LePen. Tacy, jak ona wykorzystują nastroje społeczne do swoich wlasnych celów żerując na naiwności motłochu. W tym wypadku - niechcęci do imigrantów. Nie tędy droga.

Portret użytkownika Angelus

"Wykorzystajmy romantyzm

"Wykorzystajmy romantyzm głupców i dajmy im wiarę w jakieś bóstwo. Najtrafniejsze, jak bedzie ono człowiekiem, którego obwołamy synem boga.

Dla niego zrobią wszystko, co im podpowiemy"

Spisek żydowski III w n.e.

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Codziennie przeglądam tytuły

Codziennie przeglądam tytuły i nigdzie nie widzę info o oskarżeniu i powieszeniu merkel wraz z towarzystwem, nigdzie ne słyszę o wykonanych wyrokach śmierci na agentów sorosa i cia transportujących islamistów, nigdzie nie widzę info o rozstrzelaniu sorosa i współpracowników jego fundacji...
No co jeszcze ci ludzie mają zrobić, żeby organa wsadzające do więzienia ludzi za kradzież batona za kilka groszy, zamykające firmy za nietraktowanie ślimaka jak ryby czy wprowadzające nowe ustawy pozwalające szpiegować każdego w europie, zajęły się jawnymi zdrajcami już odpowiadającymi za setki gwałtów, zamachów i śmierci?

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Akurat do TYCH pierwotnych

Akurat do TYCH pierwotnych budowniczych wieży babel to nic nie mam, a nawet pochwalam: chcieli zjednoczyć ludzi, chcieli mówić wspólnym językiem, ale wtrącił się bogu i wszystko im rozpierdolił (a jak trzeba to to go nichuja widać).
Natomiast te obecne błazny z ue to zwykli podrabiańcy którzy się tylko usiłują podszywać pod dawne legendy.

Portret użytkownika Akamai

Te chore zboki, które rządzą

Te chore zboki, które rządzą światem stawiają dziś na młodość i głupotę. A jeśli ktoś ma dodatkowo jakieś „słabości” czy dewiacje to tym lepiej.

Łatwiej nim wtedy sterować !

Macron podobno świetnie dogaduje się z dziećmi swojej żony. Jedna z jej córek, 30-letnia Tiphaine, ma zostać szarą eminencją w partii En Marche. Założył ją oczywiście nasz "zdolny" kandydat w ubiegłym roku. Partia ta całkowicie neguje konserwatyzm oraz promuje globalizm. Chlubi się też swoim umiłowaniem Unii Europejskiej. 

Unia rządzi Unia radzi, Unia nigdy Cię nie zdradzi... Smile

"Populistce" Marine Le Pen trudno będzie wygrać z tą pacynką syjonstów.

W końcu to oni liczą głosy.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj