Uczeni współpracują z firmą ubezpieczeniową aby stworzyć program, który obliczy datę śmierci pacjentów

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

W Wielkiej Brytanii rozpoczęto prace nad specjalnym projektem, który pozwoli przewidzieć długość życia pacjentów, biorąc pod uwagę choroby, ich stan zdrowia oraz prowadzony styl życia. Specjalny algorytm ma przynieść praktyczne, medyczne i finansowe korzyści.

 

Zaangażowani we wspomniany projekt są naukowcy z University of East Anglia i Norwich Medical School oraz eksperci z grupy ubezpieczeniowej Aviva. Prace mają potrwać 4 lata. Ostatecznym celem jest stworzenie programu komputerowego, który oszacuje datę śmierci danego pacjenta. Uczeni będą korzystać z ogromnych ilości danych medycznych aby przewidzieć długość życia pacjentów oraz czas trwania chorób.

 

Według profesor Elena Kulinskaya, program pozwoli zidentyfikować i określić główne czynniki wpływające na śmiertelność i długowieczność. Badacze chcą przede wszystkim zrozumieć jak choroby przewlekłe i ich leczenie wpływa na długość życia ludzi.

 

Dzięki temu projektowi, firmy ubezpieczeniowe będą mogły zdobyć możliwie jak najwięcej informacji o danym pacjencie, który dowie się ile w przybliżeniu pozostało mu życia i będzie mógł zaplanować wydatki oraz przejście na emeryturę. Z kolei lekarze będą wiedzieć jakie leki i kiedy należy przepisać pacjentom.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/trwaja-prace-nad-algorytmem-ktory-obliczy-przyblizona-date-smierci-pacjentow

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika MiterMan

prosze Pana wedlug naszego

prosze Pana wedlug naszego systemu umrze pan za 10dni prosze w tym czasie nie pic alkoholu ani nie brac narkotykow gdyz w umowie ktora pan z nami podpisal, na x stronie czcionka kupy meszki jest napisane ze po panskiej smierci panskie sprawne organy zostana przekazane inny czekajacym juz na nie pacjentom... oczywiscie dla Pana wygody poinformowalismy juz Pański Bank aby nie zezwalal na dokonywanie zakup produktow wymienionych w naszej umowie.... Zyczymy milego dnia

Portret użytkownika OLI

W SZPITALCH NA SALACH CHORYCH

W SZPITALCH NA SALACH CHORYCH BĘDZIE NAPIS - ŻYCZYMY NASZYM KOCHANYM PACJENTOM NAGŁEJ I MIŁEJ ŚMIERCI./// KTO UMRZE W CIĄGU3-CH DNI RODZINA DOSTANIE NAGRODE A ZA KAŻDY NASTEPNY DZIEŃ ŻYCIA RODZINA BĘDZIE OBCIĄŻONA WYSOKIMI KOSZAMI .////

Portret użytkownika black.serpent

Korzyść, korzyść, po stokroć

Korzyść, korzyść, po stokroć kurwa korzyść. Nic się dzisiaj nie liczy tylko ta jebana korzyść. Niech wreszcie szlag trafi tę przegnitą cywilizację i oby to (nie)ludzkie, skurwysyńskie robactwo już nigdy się nie odrodziło na żadnej planecie.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Z Masońskich tajnych pism

Z Masońskich tajnych pism które czasem czytuję wynika, że gdy pasożyty zniszczą i wyeksploatują doszczętnie planetę, która aktualnie znajduje się w strefie życiodajnej danego układu planetarnego który okupują - czyli obecnie Ziemię - to przeniosą się na księżyc, który jest pustym w środku gigantycznym  tankowcem na zasoby i stabilizatorem magnetycznym dla planety więziennej. Tam przeczekają wielki kosmiczny rozpierdol (gdy Słońce rodzi nową 1) po którym nastąpi to co już było kiedyś w przeszłości - trup Ziemi 3 zajmie miejsce Marsa 4 a pasożyty wyjdą z hibernacji i wylądują na nowej życiodajnej Wenus 3, która wejdzie wtedy w miejsce Ziemi, po tym Mars jako już zupełnie wyeksploatowany wrak zostanie zlikwidowany poprzez rozerwanie na asteroidy. Nawet nie liczcie, że coś pasożydom się stanie, księżyc wielki strażnik czuwa i pilnuje więzienia jakim jest Ziemia. Ten kosmiczny dramat jest totalnym  zaprzeczeniem realnego rozwoju. Ludzie po nauce w gęstości 3 Ziemi, powinni podnieść wibrację do Serca czyli 4 – zamiast tego te demony uśmiercą 3 i nie ma już nic żywego w czasie gdy powinno przechodzić na 4 poziom rozwoju. Celowe rozwalanie 5 blokuje dostawy czystej krystalicznej świadomości potrzebnej do reakcji z gazowymi  gigantami poziomu 6 i 7 a jest to robione w celu zatrzymania procesu powstania układu podwójnego czyli Słońca nr 2 kształtującego już dużo bardziej zaawansowaną świadomość.
To tyle – taki drobny telegraficzny skrót z księgi, która ma ponad 600 stron i jest nieprawdopodobnie mętna i alegoryczna po to by niewtajemniczeni nie rozumieli kompletnie co tam jest napisane. 

Portret użytkownika tubylec

A jak ktoś pożyje dłużej niż

A jak ktoś pożyje dłużej niż mu wyliczyli to powiedzą mu że czas zdychać bo dalsze życie jest nielegalne .. z kolei gdy pożyje krócej to rodzina będzie musiała zapłacić odszkodowanie firmom farmaceutycznym bo przecież te nie zdążyły sprzedać klientowi leków i mają z tego tytułu straty.

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Czy poniosłem stratę umierając?

Portret użytkownika MiamiVibe

Czyli układanie życia

Czyli układanie życia człowiekowi na podstawie wyliczenia programu komputerowego, pod płaszczykiem dobra dla niego Smile Coś jak bydło na rzeź, karmimy cię i rośniesz przez określony czas a potem pod ostrze... przy okazji zarobek dla ubezpieczalni i farmaceutyki Smile

Portret użytkownika dd

Nic nowego. Takie programy

Nic nowego. Takie programy istnieją od dawna - całość oparta na rachunku prawdopodobieństwa. Statystyka - oczywiście nie da się przewidzieć śmierci pojedyńczej osoby z dokładnoscią nawet do miesięcy. Natomiast dla statystyków znaczenie ma wielkość grupy - a ubezpeiczyciele posiadają statystyki dla setek tysięcy osób jak nie dla wielu milionów. Żadna firma nie ubezpiecza na zasadzie losowej - z czegoś utrzymać się musi.

Strony

Skomentuj