Uciekinierzy z Syrii - realna sytuacja w Niemczech

Kategorie: 

http://polpix.sueddeutsche.com/polopoly_fs/1.2348205.1430051376!/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/640x360/image.jpg

Widząc to co wbija się nam do głów w codziennych wiadomościach postanowiłem opisać jak w rzeczywistości wygląda sytuacja w Niemczech, które to skutecznie zaciskają sobie pętle na szyi.

 

Cała operacja jest ewidentnie zaplanowana, uchodźcy są rozlokowywani dosłownie wszędzie po równo, żeby tylko nie dało się zauważyć jak dużo ich tu już jest. Od 4 tygodni bez skutecznie próbuję się doszukać chociaż jednej osoby w wieku powyżej 30 lat, będącej przyjaźnie nastawionej wobec otoczenia w podziekowaniu za "ocalenie przed wojną". Jak to wygląda w rzeczywistości przedstawia poniższy filmik:

Inwazji końca nie widać, w przeciwieństwie do wszędzie pijących najdroższe trunki poszkodowanych uciekinierów, ciągle narzekających na złe jedzenie. Oni nie rozumieją dlaczego nie dostali jeszcze mieszkań?

 

Z akademików wyrzucani są studenci a na ich miejsca upakowywani są uchodźcy, wszelkie nowe inwestycje budowlane wypychane są do maksimum uciekinierami... dlaczego? Bo państwo płaci 20 euro od głowy dziennie, za każdego zakwaterowanego "biednego Syryjczyka". Wystarczy sobie policzyć - prosty rachunek - 10 osób w mieszkaniu daje nam 200 euro dziennie co gwarantuje piękną sumkę 6 000 euro miesięcznie. W dodatku kochane państwo płaci także rachunki... Przy tej polityce każdy kto ma wolne mieszkanie wręcz trzęsie się ze strachu żeby tylko dla niego starczyło uchodźców. Patrzę i się zastanawiam, czy to już trzeba uciekać, czy jeszcze kilka dni?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: babawanga
Portret użytkownika babawanga

Komentarze

Portret użytkownika sky99

http://www.hcfor.pl/news-info

http://www.hcfor.pl/news-informacje-z-kraju-i-ze-wiata/34043-o-rodek-w-lininie-tutaj-jest-pa-stwo-islamskie-bo-tutaj-yj-muzu-manie.html 
Akcja: Sąsiedztwo obozu dla uchodźców w Lininie w gminie Góra Kalwaria.
Bohaterowie: Syryjczycy.

Do internetu trafił film, na którym widać, jak Syryjczycy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii atakują 29-letnią Polkę, która nie chciała ubrać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówią.

– Przeprowadziliśmy już rozmowy z tymi ludźmi. Nie wyolbrzymiajmy tego zajścia .W specyficznej sytuacji tych ludzi łatwiej o konflikty.

Napastnicy tłumaczyli się z „incydentu” w rozbrajająco szczery sposób: „Ta kobieta w sukience dla naszych mężczyzn i dzieci była naga!”.

Zajście z ośrodka przez wielu komentatorów oceniane jest jednoznacznie. To argument w dyskusji o przyjmowaniu uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Prawicowy publicysta Łukasz Warzecha wskazał je jako dowód na tezę, że „agresywny islam” zagraża Polsce. „Pokazani na filmie z ośrodka w Lininie Czeczeni nie są zapewne członkami al-Kaidy ani bojownikami Państwa Islamskiego, ale ich sposób rozumowania jest tym bardziej wstrząsający (…). Tam, gdzie mieszkają muzułmanie, ma być po muzułmańsku. Zasada dostosowania się do reguł gospodarza jest w ich kręgu kulturowym obca”

Postawa islamistów pokazuje jeszcze jedną możliwość – wyjazd w celu podboju innego kraju. W celu zagarnięcia jego terytorium i zniewolenia społeczeństwa. Kto się nie podda ten wróg. Rdzenni mieszkańcy dostrzegając zagrożenie, manifestują oraz zrzeszają się pod antymuzułmańskimi hasłami. Unia Europejska, głucha i ślepa próbuje nakazać krajom członkowskim przyjęcie kolejnej porcji wątpliwych chrześcijan – z pobudek rzekomo humanitarnych.

Polka znajduje się w stanie ciężkim w podwarszawskim szpitalu.

Polka odniosła obrażenia głowy, tułowia oraz dróg rodnych. Znajduje się w stanie ciężkim, ale stabilnym. Lekarze dobrze rokują jej stan zdrowia. Została objęta opieką psychologa policyjnego. Policja próbuje ustalić sprawców dzięki nagraniom z telefonów komórkowych wykonanych przez oprawców. [Ech, „nie wyolbrzymiajmy” tego]

Powód zdarzenia jest bliźniaczo podobny do tego jaki miał miejsce przed 3 miesiącami w tymże ośrodku, kiedy to do internetu trafił film, na którym widać, jak Czeczeńcy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii grożą Ukraińcom i Gruzinom, którzy nie chcą ubierać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówili.

O co wtedy poszło? Nagranie zarejestrowane na terenie ośrodka pokazuje ożywioną dyskusję Czeczeńców (stanowią większość mieszkańców placówki) z Gruzinami i Ukraińcami. Czeczeńscy muzułmanie są oburzeni, że syn jednej z Ukrainek nosi krótkie spodenki. Tak pojawia się ogólny temat ubioru w ośrodku. Czeczeni próbują zmusić pozostałych uchodźców, by ubierali się zgodnie z muzułmańskimi zasadami. Mężczyźni mają zrezygnować z krótkich spodenek, a kobiety muszą porzucić bluzki i spódnice.

Dyskutuje z nimi ukraińska kobieta, która próbuje tłumaczyć, że znajdują się na terenie Unii Europejskiej i tutaj nie można narzucać takich zasad. W reakcji padają wyzwiska i groźby, a w pewnym momencie także stwierdzenie, że „tutaj jest państwo islamskie, bo tutaj żyją muzułmanie”. Na nic wyjaśnienia kobiety, że ona jest prawosławna i nie musi stosować się do islamskich obyczajów. „Tak mieszkać się nie da” – mówi pod koniec filmiku lokatorka ośrodka.

Fragment rozmowy

Czeczeniec: Miejcie szacunek do nas. Walczyliśmy z Rosją 300 lat i teraz nasi bracia walczą po waszej stronie na Ukrainie.
Ukrainka: Nie mamy innych spodenek. Ma w dżinsach chodzić?
Czeczeniec: Tylko nie mów potem, że nie uprzedzaliśmy. Było tu już wielu młodych Ukraińców, szanowali nas.
Ukrainka:Dlaczego mamy wyznawać wartości waszej kultury?
Czeczeniec: Ten koleś w krótkich spodenkach dla nas i naszych kobiet jest nagi. Nasze dzieci to oglądają.
Ukrainka: Nie układa mi się to w głowie. Znajduję się na terytorium UE, a nie w państwie islamskim. A teraz będą mi dyktować, jak mam się ubierać.
Czeczeniec: Tak, można powiedzieć, że tu państwo islamskie. Dlatego, że taka jest nasza mentalność. Tak tu żyjemy.
Ukrainka: Tak się nie da żyć. Jestem w wolnym kraju. Przeszkadzają im krótkie spodenki, a za chwilę będzie im chodzić o palenie, wieprzowinę i mojego psa, by się do nich nie zbliżał.

Rozumiem, że sukienka u kobiet jest niezgodna z zasadami islamu, ale brutalny zbiorowy gwałt z pobiciem już tak?

Portret użytkownika aaa

Coś ci nie wyszła

Coś ci nie wyszła manipulacja, bo na początku zmieniłeś oryginalny wpis zastępując Czeczeńców Syryjczykami, a później zapomniałeś. Gratuluję inteligencji i starań w ukazaniu prawdy o świecie.

Portret użytkownika Rodak

aron Jasnowidz  oraz inżynier

aron Jasnowidz  oraz inżynier  magister  maja  zupełna  rację. Nalzęy  tylko  oczekiwać  kiedy  ta  wojna  sie  zacznie, bo, że  się  zacznie  to  jest  pewne.
Pisze  o  tym  od  kilkunastu dni,a  symptomy  juz  widać jak  arystokracja  i  bankierzy  wynosza  sie  za  granicę, ze  swoja  królowa  brytyjską  również.  Widzxicie  przecież  jak  wszyscy  zgineli z  firmamanetu , żeby nie  rzucac  się  w oczy. Śledźcie  dokąd  się  wynosza, bo  poczatkowo o tym  pisano, a  teraz  jest  cisza.
Niedługo zablokują  wszystkie  konta i  zmusza  tłumy  do  walki miedzy  soba  o przeżycie, bo  to  zapowiadali  już  wiuelokrotnie. Trzeba  tylko  dać  przyczyne  do  takiej  walki  między  przybyszami  i  miejscowymi.

Portret użytkownika ebirach

To są przecież jakieś kpiny

To są przecież jakieś kpiny Polska debatuje na tym żeby przyjąć jakieś marne 12000 a tutaj do niemiec jak jest dobry dzień przybywa 40000, w tej chwili podobno się trochę uspokoiło i przybywa tylko 10 tysięcy uchodźców dziennie. Jakieś 800 metrów w prostej linii od mojego domu zrobili z nieużywanego sklepu budowlanego schronisko dla uchodźców i teraz to się powoli zaczyna bać o moją rodzinę jak widzę zdrowych młodych byków poruszających się sprężystym krokiem, obserwujący wszystko dookoła i co chwila spoglądających na swojego nowego iPhona.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

CI co naprawde uciekli przed

CI co naprawde uciekli przed wojną ,będą pracowac tak samo jak robili to u siebie w kraju ,natomiast tym którym powiedziano i dano cel i pieniądze wyznaczono czas i miejsce spotkań i oni spokojnie czekają widząc bierność ludzi z europy a teraz kiedy jeszcze użyto ich pazerności przeciwko nim to nic zdziwnego ze zamachy z września przerzucono na kolejne miesiące tak aby za jednym zamachem przygotować sobie teren ...i to powstaje pytanie PO CO ? lub POD CO ? patrząc na ostanie spotkanie ONZ  i piekną postawe Putina i Rosji ,i wygłupy Obamy i naszego prezydenta który kompletnie nie czyta tego co z nim robią ,dając miejsce obok Obamy tym samym prasa zachwyca się jaki jest ważnym i jak ans szanują w świecie ,my się tym cieszymy jak dzieci nie wiedząc że to zwykłe podporządkowanie sobie kogoś kto ma zaufanie narodu po to aby w momencie rozkazu go wykonał .Łechca nasze ego ,próżność ,poczucie fałszywej dumy ,po to aby przygotować sobie grunt pod granicę Rosji .Trzeba byc slepym aby nie widziec że prezydent stał sie marionetka w rozgrywce USA i uni ze sam nic nie zrobił od kilku miesiecy oprócz lania wody i mówienie tego czego polacy chca usłyszec ,że po wyborze otrzymał telefon od prezydenta usa który okreslił jego zadania i które teraz widzimy ,pisałem post o tym ,o wyborze 
http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/08/prezydent-duda-oszust-czy-wybawiciel.html
teraz kiedy usa nie ukrywa tego że dązy do panowania nad światem i to kompletnym a na przeszkodzie stoi tylko Rosja ,to rozpoczeli swój plan w Europie ,Amerykański żołenirz nie będzie strzelał do europejczyka ,zwłaszcza kiedy tu stacjonował i ma żone europejke ,nie da sie wcisnąć bajki o terrorystach ,broni nukleranej ,zagorżeniu dla usa ,ale można odsunąc tych ludzi i przejąć ich teren tak aby przygotować sobie grunt pod wroga numer 1 czyli rosje ,nie udało sie rozpocząc wojny w tym roku ,wiec szykują sie na nastepny i upadek europy idealnie pokauje to jak okupnat to sprytnie wymyslił i jak Rosja czyta te zmiary i ostrzega ludzi i europe co sie szykuje tylko nikt nie chce jej słuchac ,i Tak mamy żywą broń biologiczna w postaci tych uchodźców którzy zostali zasponsorowani ,wpuszczeni przez rządy unii a raczej to juz rządy dla usa ,wykorzystanie fanatyzmu religijnego z obu stron jako pretekstu do walki ,wykorzystanie chciwości ludzkiej jako kupienie sobie miesjc i zwiększenie ilości uchodźców i lenistwo europejczyków którzy patrzą w rządy jak obraz i ciesza sie że kogos posadzona gdzies przy stole blizej tych co rozdają karty ,że dano mu mówic jako 2 .Skoro bedzie decydował o tym czy polska bedzie istniec czy nie to gdzie ma siedzieć ? jestesmy najblizej rosji ,ukraina juz zniszczyli wiec tam moga wjechac bez porblemów została im europa z zlapeczem surowców i teraz kiedy juz biały europejczyk bedzie przestraszonym dzieckiem chowającym sie za spódnica rządzących islamistów wtedy nastapi atak na Rosje i wtedy ramie w ramie bedą walczyc islamisci i amerykanie ,oczywiscie wymysla jakis piekny pretekst chociazby taki ze obama przejdzie na islam i wtedy ogłosza całkowite zwycięstwo a zniewolony naród ameryki a do tego doświadczony poprzez anomalie pogodowe bedzie szukał drogi wyjścia ze swogo kraju ,i tak plan nwo i upadek wszytkiego co znamy dzieje sie na naszych oczach .Szkoda ze tak łątwo dajemy sie nabrać na ten teatr i nie ma w nas jedności ,a jest jakaś fałśzywa satysfakcja ze marionetka wystapila na przemówieniu i ze coś znaczy w tej rozgrywce .W czasie orzliczeń przyjdzie każdemu z nas zapłacic za to co posiał i jako naród jestesmy daleko od ideału i czujemy sie ponad innymi a nie ptorafimy zrobic tego co ISLANDIA ,WĘGRY ROSJA ,nawet w necie napadamy na tych co mysla inaczej ,piszą inaczej bo nasze zaprogramowane umysły nie nawidza prawdy za to kochaja oszustwo i fałsz ,a skoro fałsz nie moze sie ostać na ziemi to co nas czeka ? wierze w geniusz Stwócy i w ludzI ,widze jak sie budzimy ,zostaje nam tylko nie dac sie nabrac na wybory tylko wymusic na prezydencie aby rnie wybierać z zadnych partii tylko z uczciwych obywateli ,jezeli zaufamy politykom sami doprowadzimy sie do zagłady .
 

Portret użytkownika wsciekła

biadolicie a nic nie

biadolicie a nic nie robicie,dzieci ...
wypowiedzcie posłuszeństwo państwu ,załózcie swoja tzw milicje , zakupcie broń od legalnych koncesjonowanych  handlarzy broni i zacznijcie bronic ojczyzne 
nikt wam w tym nie pomoże ..a dlaczego? proste jak drut ..nasza armia stoi pod zachodnimi granicami ...ale nie po to by nas chronic ,ale tych zachodnich przed tymi co beda szli z naszego kierunku..
szykuje sie tragedia jakiej nie ogarniemy..wojsko ,policja , straz graniczna ,obwarowana jest setkami przepisów uniemozliwiajacymi szybka reakcje..zanim ktos wyda rozkaz ,bedzie po ptakach
po drugie za mało jest ludzi i sprzetu ..dane o jakich sie mówi sa przerośniete ,w wiekszosci tych co sa na etatach to kler zakonnice i pracownicy cywilni , pod bronia zostaje niewielu ,a ci co teraz jeszcze służa za chwile odejda  na emeryture lub z braku perspektyw...
co nam pozostaje w tym przypadku? dobra saperka i biała flaga .
oj młodziezy ...tyle wzniosłych haseł ..i wielka wydmuszka...
pogaduszki o pogodzie wychodza wam lepiej...

Portret użytkownika inzynier magister

już niedługo się zacznie

już niedługo się zacznie islamska wojna domowa w Europie w wyniku której tak jak w przepowiedni zaatakują Rzym strzelbami i łukami ! Na razie w USA robią nagonkę na chrześcijan !  Dziewięć osób nie żyje a siedem zostało rannych – to tragiczny bilans polowania na chrześcijan urządzonego przez 26-letniego Amerykanina na kampusie jednego z tamtejszych college’ów. O religijnej motywacji napastnika piszą lokalne media, media centralne w USA informacji na ten temat nie precyzują.Do zdarzenia doszło na terenie college’u w Roseburgu w stanie Oregon w północno-zachodniej części USA. Sprawca masakry zginął od policyjnej kuli.Według lokalnych mediów przed oddaniem strzałów napastnik pytał ofiary o wyznanie i strzelał tylko do chrześcijan. Media centralne nie potwierdzają tej informacji, piszą jedynie, że „napastnik kazał najpierw swym ofiarom położyć się na podłodze, a następnie podnieść się. Gdy to uczynili, zapytał się o ich religie i zaczął strzelać na oślep”. http://www.pch24.pl/masakra-na-terenie-amerykanskiego-collegeu--napastnik-strzelal-tylko-do-chrzescijan-,38524,i.html#ixzz3nOfjJosW

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika gaźnik

Sytuacja była nie do

Sytuacja była nie do powstrzymania już 10 lat temu. Obecnie już nic nie można zrobić. Zgniła europa zachodnia przypomina sławnych i bogatych tego świata, których nic już nie cieszy i chcą odejść, podczas gdy skromny szary człowiek chciałby dalej żyć i cieszyć się z każdego poranka. Wielu mądrych ludzi ostrzegało, że homo-zgniła-psudotolerancja doprowadzi do rychłego końca ale nikt ich nie słuchał. Tak musiało się stać, chociaż nie sądziłem, że unicestwienie nastąpi tak szybko, brutalnie i perwersyjnie. 

Strony

Skomentuj