Uciekinierka z KRLD ujawniła straszliwą prawdę o Kim Dzong Unie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Hye-Jon Lim, córka byłego oficera wojskowego w Korei Północnej, powiedziała dziennikarzom, co się naprawdę dzieje w jej ojczyźnie. Dziewczyna powiedziała, że chociaż ludność kraju jest głodna, ich przywódca Kim Jong-un mieszka w luksusie, relacjonuje Mir24.tv.

 

Hi-Yon Lim uciekła z Korei Północnej wraz z matką i bratem, gdy ich ojciec umarł na alkoholizm. Dziewczynka, aby wydostać się z piekła, musiała zapłacić ogromne łapówki koreańskim i chińskim urzędnikom, nie wspominając o innych upokorzeniach i przykrościach.

 

Młoda Koreanka opowiedziała o tym, że Kim Jong-un gromadzi uczniów szkół średnich, zmuszając ich do zajęcia się publicznymi egzekucjami. Hi-Yon Lim na własne oczy widziała, jak nastoletni chłopcy zastrzelili muzyków, którzy oglądali film porno. Powiedziała również, że przywódca Korei Północnej kocha młode dziewczyny o wyglądzie modelek. Ma nawet swój harem. Dziewczęta dla dyktatora są wybierane w całej republice.

 

Zgodnie ze słowami He-Yona Lim, Kim Jong-Un lubi dobrze zjeść. Jego kolacje kosztują dziesiątki tysięcy dolarów, podczas gdy większość zwykłych obywateli jest głodna. Ponadto, znaczna część budżetu przeznaczana jest na propagandę o niezniszczalności i wolności  Korei Północnej, co sugeruje, że reszta świata jest wrogiem. Przywódca KRLD ma wiele luksusowych posiadłości w całym kraju. Ciągle przemieszcza się z jednej do drugiej, bojąc się możliwego ataku szpiegów z Pentagonu lub Korei Południowej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Jan_and_Jan

Propaganda

Propaganda

 

Ruszyła machina propagandowa przed...?

Uśmiercanie wrogów Kima przez psy, mowa nienawiści, itp. nie zbulwersowało wystarczająco wolnych i demokratycznych..? No to, zaczynamy "gotować żabę"...

Następne "petardy": czarna wołga, pedofilia, broń abc, złoty kibel, itd. itp.

Gdyby to było daaaaalej od ruskich, to - gościa by już dawno - nie było. Nie żal mi ścierwa, ale inne ścierwa i ścierwojady są duuuuużo gorsze - w skutkach - niż ten miniaturowy pol pot. 

Przeraża to, że - jak przed "wielką wojną" (czyli WWI) - zbyt wielu zależy na tym, żeby zmieniło się tak wiele, dla tak niewielu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czytając Wasze posty rosnę

Czytając Wasze posty rosnę jak pączek w zaczynie... Wreszcie zwiększa się ilość głosów patrzących na KRLD inaczej i bardziej obiektywnie. Zapewne KIM aniołkiem nie jest, ale z pewnością nie dorównuje zwyrodnieniem innym "władcom" tego świata.

  Smile z wrodzonej... skromności nie wspomnę, iż miałem w tych tematach swój pierwszy początek... Smile

 Pozdrawiam Wszystkich, co myślą samodzielnie i kojarzą fakty ze słowami...

Portret użytkownika TomaszD

Zupełnie jakbym czytał to co

Zupełnie jakbym czytał to co się dzieje na tkz. Zachodzie. 

To ciekawe, że można widzieć w Korei to samo i to krytykować, a nie widzieć tego, że to samo się dzieje u nas. Politycy zarabiają bajkową kasę, to samo bankierzy, którzy są przestępczymi lichwiarzami, muzycy czy sportowcy też zarabiają niewyobrażalne pieniądze i pławią się w luksusach, a dla mas pozostają kredyty hipoteczne, pożyczki na samochody, pożyczki na edukację czy służbę zdrowia. Na przykład w takim wspaniałym, nieskazitelnym USA młody człowiek, który kończy studia ma kredyt hipoteczny do spłacenia, ALE ZWYCZAJNIE NIE MA DOMU. 100 000 dolarów czy 200 000 dolarów do spłacenie na sam początek to oczywiście już norma. A nie daj Boże jak zachorujesz w USA czy masz wypadek i trafisz do szpitala. TO JUŻ NIE WYPŁACISZ SIĘ DO KOŃCA ŻYCIA. Mało kto wie, że w wielu przypadkach można ogłosić bankructwo w USA i jakoś się pozbierać, ALE DŁUGU ZA MEDYCZNE USŁUGI NIGDY CI NIE ANULUJĄ.

Oczywiście na zachodzie politycy i inni z elit mogą pławić się w luksusach gdy zwyczajnie ludzie harują za mierne stawki. Masy głodujących ludzi, bezdomnych, chorych są na zachodzie normą, no ale przecież to nieudacznicy co najwyżej, i to ich wina, że tak się dzieje, prawda?

Skala tej hipokryzji jest porażająca. 

Portret użytkownika lipka

Jak się chce pokazać ciemną

Jak się chce pokazać ciemną stronę kraju to zawsze się coś znajdzie. Gdyby tak chciano pokazać ciemną stronę Usa to wystarczy pokazać bezdomnych śpiących pod kartonami, murzyńskie dzielnice, do których boją się zaglądać nawet policjanci, narkomanów, strzelaniny w szkołach i na ulicach, gwałty, porwania i ciche zabójstwa; można też pokazać wille milionerów ukrytych za wysokimi murami z własną ochroną, limuzyny, bogactwo wystaw i wiele innych. W Korei tych ogromnych różnic nie ma, to zwykły ale biedny kraj ze względu na sankcje, takie same sankcje były wprowadzane u nas w latach '70 a dokładnie po roku 1968. Od tego roku Polska była izolowana coraz bardziej i gdyby nie sojusz państw środkowo-europejskich mielibyśmy Koreę, ale mieliśmy też Z.Radziecki, na który nikt nie mógł się wtedy porwać, dlatego tzw. rewolucja wewnętrzna zrobiła swoje. Rozpadł się Układ Warszawski i skończyły się sankcje ale za ogromną cenę bo zlikwidowaniem rodzimego przemysłu, zadłużeniem, bezrobociem i emigracją milionów Polaków. Lata po '89 roku to demolka państwa, wyprzedaż za grosze majątku narodowego, przez lata niczego nie budowano a pożyczki zaciągane w imieniu państwa były ogromne, żadna afera nie została wyjaśniona, zabójstwa ludzi niewygodnych lub głośno mówiących o złodziejach w białych kołnierzykach, nikt też nie mówi o elitach wyrosłych na złodziejstwie i fałszu, już wszyscy zapomnieli bo postarały się o to odpowiednie media, swoi ludzie, te ... mordy kochane.

 

Portret użytkownika n..

A teraz zupełnie na serio: Un

A teraz zupełnie na serio: Un ma przecieź piękną żonę, ładniejszą niż większość innych  "pierwszych dam", i do tego bardzo skromną, więc czy chciałby ją zdradzać? (podobno przywiązany jest też do koreańskiego "szacunku dla rodziny"?)
A te "zbrodnie na muzykantach" to chyba kolejna ściema...?
Więc najgroźnieksze jest to, że Un na swój bardzo szalony sposób "walczy" o niepodległość swojej ojczyzny, bo sprawy mogą rzeczywiście nagle wymknąć się z pod kontroli, zwłaszcza z winy zestresowanego, omylnego żołnierza i złej oceny sytuacji, lub też nieprzewidzianej usterki sprzętu!
 Po tej niesłychanej eskalacji napięcia widać, że diabeł bardzo chce wykorzystać obecną okazję, by wreszcie unicestwić znienawidzoną przez niego ludzkość!

Strony

Skomentuj