Uchodźcy z Niemiec terroryzują mieszkańców przygranicznych miejscowości w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Strefa Schengen, która do niedawna wydawała nam się cywilizacyjnym osiągnięciem, jest obecnie głównym zagrożeniem dla Europy. Wszystko to za sprawą Niemiec, które zainicjowały wielką migrację murzynów i Arabów, którzy zachęceni przez kanclerz Angelę Merkel, przybywają milionami po obiecane pieniądze i mieszkania. Na skutek tego zachodnia Europa została zalana migrantami, a statystyki przestępstw przez nich popełnianych wystrzeliły w górę. Doskwiera to już także mieszkańcom pogranicza Polski i Niemiec.

Gdy Niemcy połapali się, że w zachodnich landach powstaje coraz większy bałagan, zaczęli przekierowywać swoich "gości" z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, na swoją wschodnią granicę. Ze względu na to, że granice między Polską i Niemcami pozostają otwarte, tak zwani "uchodźcy" często przechodzą na stronę polską stanowiąc takie samo zagrożenie, jak w Niemczech. Często zaczepiają kobiety, które czują z tego powodu dyskomfort i czują się zagrożone.

Zachowanie niemieckich imigrantów jest szczególnie dolegliwe w Słubicach, gdzie wsławili się oni już licznymi przestępstwami. Na potęgę kradną w sklepach, biorąc co popadnie. Ponieważ poruszają się w grupach, często terroryzują właścicieli sklepów, którzy ich zachowanie określają jako agresywne i prowokacyjne, czując się przy tym zupełnie bezkarni. Mieszkańcy Słubic są tak sterroryzowani, że wędkarze obawiają się samotnie chodzić nad Odrę na ryby, ponieważ mogą się stać łatwiejszym celem dla islamskich imigrantów. Gdy do rozmaitych incydentów zostaje wezwana polska policja, imigranci ulatniają się przechodząc na stronę niemiecką, gdzie rzeczywiście właściwie nic im za to nie grozi. Dopiero rozbudowany monitoring i podwojenie patroli policji spowodował, że ostatnio pod tym względem sytuacja nieco się poprawiła, ale obecność islamskich imigrantów tak blisko ich granicznego miasta i tak powoduje odczucie pogorszenia się bezpieczeństwa.

Wymiana populacji w Europie z chrześcijańskiej na islamską, którą na nowy poziom wspięli Niemcy, skutkuje zatem nie tylko obniżeniem bezpieczeństwa obywateli krajów takich jak Francja, Niemcy, czy Wielka Brytania, ale wpływa też na inne kraje, które nie miały kolonialnej przeszłości, jak na przykład Polska, czy Węgry. Konstruktorzy nowego ładu w Unii Europejskiej postrzegają jednak jako nieprawidłowość brak mniejszości muzułmańskiej w naszych krajach i planują przymusowe umieszczenie w Europie Wschodniej skupisk islamskich osadników o roszczeniowych postawach, którzy zupełnie nie ukrywają tego, że ich celem jest uczynienie z Europy islamskiego kontynentu z państwami wyznającymi prawa szariatu.

 

Nie ma wątpliwości, że pomagający z jakiegoś powodu w przymusowej islamizacji naszego kontynentu władcy UE, nie spoczną dopóki nie znajdą jakiegoś sposobu na podzielenie się z nami swoim problemem z islamistami. Przypadek Słubic jak w soczewce pokazuje, że obawy przed islamizacją Polski są uzasadnione i jest to dowód na to czego można się spodziewać w normalnym codziennym życiu, gdy unijni decydenci wspomagani przez liczną grupę polskojęzycznych polityków - tak zwanej opozycji, znajdą wreszcie sposób na implantację islamskiej diaspory również w Polsce.

Czas na działanie ze strony Polski jest właśnie teraz i nie ma lepszego sposobu na rozwiązanie problemu jak mądra polityka imigracyjna, która powinna się objawiać wyjściem ze strefy Schengen, budową ogrodzenia na granicy z Niemcami na wzór Węgier i ich granicy z Serbią, a w ostateczności należy rozważyć wyjście z Unii Europejskiej, która wyewoluowała w kierunku politycznego "potwora". Im szybciej to pojmiemy tym lepiej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Arriverr

Jestem mieszkancem Słubic.

Jestem mieszkancem Słubic. Czytam ten portal od ponad dwóch lat i nie zamierzam przestać. Poglądy tutaj przedstawiane i opinie w artykulach sa bliskie moim pogladom i przekonaniom, jednakze informacje zawarte w tym artykule spowodowaly ze musialem zabrac glos i skomentować ww tekst. Mieszkam prawie 30 lat w Słubicach. W czasie gdy imigranci zostali osiedleni we Frankfurcie czuc bylo w mieście pewne napiecie. Zycie toczylo sie dalej mimo widocznego zwiększenia patroli policji i SG. Gdy te patrole zostaly zredukowane do liczby pierwotnej nic niebezpiecznego sie nie wydarzylo. Napiecia spoleczne byly, jednak spowodowane sytuacjami ktore działy sie w dalszych czesciach zachodniej europy. Co prawda sporadycznie mozna zobaczyc na ulicy grupkę dwoch trzech imigrantow ale nieprzyjemnych sytuacji z nimi nie uswiadczylem i o takich nie słyszałem. Mimo ze pojawialy sie plotki nawet o gwaltach doniesienia te okazywaly sie nieprawda. Dodam jeszcze ze praktycznie co  drugi dzień udaje sie na silownie do frankfurtu i przejeżdżam obok budynku w ktorym imigranci zostali osadzeni. Prawda bród i hałas ale agresywnych zachowan brak. Powiem szczerze ze jesli wszyscy imigranci zachowywali by sie jak Ci z frankfurtu nic groźnego by nam nie grozilo. Mam nadzieję ze sie nie myle i nie jest to cisza przed burza. Moze trafilismy na imigrantow w ktorych nie m osob o radykalnych poglądach a moze wszystko jest idealnie tuszowane i wyciszane? Tego niestety nie wiem. Mi osobiście nie podoba się ich obecność tutaj tak blisko mojego domu. Jednak jestem człowiekiem myślącym i po swoich obserwacjach i doświadczeniach musze przyznać że napiecie spoleczne w mieście spada. 

Pozdrawiam

Chwała Wielkiej Polsce!!! 

Portret użytkownika debaucher

Nie wiem,dlaczego tak go

Nie wiem,dlaczego tak go minusujecie.Skoro facet mieszka w Słubicach,to wie co jest grane.
Pomyślcie tylko,jaka byłaby granda,gdyby faktycznie jacyś habibi zgwałciliby Polkę,albo okradli,czy pobili Polaka.Teraz jest taki czas,że wiadomości się roznoszą i żaden frajerski TVN tego nie przykryje.
Chociaż,z drugiej strony,może lepiej dmuchać na zimne i robić larmo,zanim coś się wydarzy...
W każdym razie pozdro dla ziomali z przygranicznych miejscowości nad Odrą!
Ja mam lepiej,bo obserwuję niekontrolowany wzrost liczby Ukraińców...Ale oni nie są tacy jak muzule,prawda?
(woj. śląskie).

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Medium

W czasie gdy imigranci

W czasie gdy imigranci zostali osiedleni we Frankfurcie czuc bylo w mieście pewne napiecie. Zycie toczylo sie dalej mimo widocznego zwiększenia patroli policji i SG.

Pamiętasz, kiedy to miało miejsce? Dawno?

Strony

Skomentuj