Uchodźcy z Afryki pobili Polaka i przez kilka godzin gwałcili jego żonę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj nad ranem we włoskim kurorcie Rimini rozegrał się dramat. Grupka młodzieńców określanych przez politycznie poprawne media "imigrantami z Afryki Północnej" napadła parę Polaków spacerujących po plaży. Mężczyznę dotkliwie pobili, a jego żonę wielokrotnie zgwałcili.

Zwyrodnialcy zaatakowali nad ranem, kiedy polska para czekała na wschód słońca. Niestety okazało się, że Rimini we Włoszech,  z powodu napływu nielegalnych islamskich imigrantów, stało się miejscem równie bezpiecznym, co brazylijskie fawele. Nauczeni do normalnych zachowań Europejczycy boleśnie zderzają się z nową islamską rzeczywistością, która zapanowała na zachodzie Europy.

 

Jednym z filarów jest nauczana w islamie jest nauka o pozycji kobiety. Wizerunek kobiety opisany w Koranie określa jej status jako istoty gorszej od mężczyzny oraz jako jego własność. Oznacza to, że islam zakłada odrzucenie praw kobiet jako istot ludzkich. Dla napastników z Rimini 26 letnia Polka była rzeczą i tak została potraktowana.

 

W systemie wartości tych zwyrodnialców, została odebrana właścicielowi więc się z nią zabawili tak jakby nadal byli w Afryce. Zresztą gdyby we Włoszech panowało prawo szariatu, pewnie gwałcicieli by uniewinniono, a ofierze nakazano małżeństwo z jednym z nich, albo by ją ukamienowano za cudzołóstwo. Taka jest właśnie ta podbijająca nas islamska cywilizacja.

Chciałoby się zakrzyknąć - Lewico!! Gdzie twoja operetkowa Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej? Czyżby dotyczyła tylko białych? Czy wystarczy być islamistą aby być z niej wyłączonym? Jeśli tak to czego chcecie dla europejskich kobiet i dlaczego dyskryminujecie białych. Czy jesteście lewaczki anty-białymi rasistami?

 

Trzeba jawnie potępiać zwyrodnialców białych, jak tych z Łodzi którzy więźili i gwałcili kobietę aż doprowadzili do jej śmierci, oraz śniadych Arabów, którzy zawlekli do Europy swoją islamską pseudokulturę gwałtu. Obrzydliwy zbiorowy gwałt w Rimini jest po prostu jednym z wielu, których dopuszczają się pseudo-uchodźcy. Wstrząsnęło to przynajmniej polską i włoską opinią publiczną. Sprawą zainteresowała się też polska prokuratura. Przekonamy się jak pomocni będą Włosi i czy nie utonęli w powodzi politycznej poprawności.

 

Trzeba przyznać, że ostatnio Włochy robią co mogą, aby przerwać jakoś trwającą islamską inwazję. Mają już nawet pewne sukcesy. Udało im się w znaczący sposób zmniejszyć napływ kolejnych ludzi pustyni w wieku poborowym, którzy na zaproszenie bezrefleksyjnego lewactwa zmierzają do Europy, aby ją podbić. Dokonano tego patrolując przymusowo okręty organizacji pozarządowych, które uprawiały regularny przemyt ludzi pod płaszczykiem rzekomej dla nich empatii. Skłoniono również do działania władze libijskie, które nakazały strzelanie do przemytników. Wszystko to spowodowało przeniesienie naporu chętnych na pieniądze bez pracy oferowane w Europie, na Hiszpanię i Grecję.

Jednak dla Włoch prawdopodobnie jest już za późno. Libia jest za blisko Włoch, co spowodowało, że inwazja islamska na ten kraj nabrała nieprawdopodobnego tempa. Licząc od 2012 do 2017, ilość obcokrajowców mieszkających na terytorium Włoch,  wzrosła o 25 procent. Jednak gdy porównamy rok 2002 do 2017 okazuje się, że ilość cudzoziemców mieszkających we Włoszech wzrosła o 270 procent. Może to oznaczać demograficzną zmianę trendu prowadzącą do nieuniknionej wymiany populacji.

 

Znienawidzony przez lewą stronę lider Ligi Północnej, Matteo Salvini, zaproponował ostatnio, aby w obliczu braku innych możliwości, każdego imigranta z Afryki i Bliskiego Wschodu, który dopuści się we Włoszech gwałtu, po prosto chemicznie kastrować. To jednak raczej objaw włoskiej bezradności i zapewne na gadaniu się skończy. Włosi powoli zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo w ich kraju nie poprawi się w najbliższym czasie. Zamach terrorystyczny jest tylko kwestią czasu. Włoskie służby zastanawiają się nad tym co zrobić, aby zapewnić chociaż minimum bezpieczeństwa, ale przy takiej skali problemu i ilości potencjalnych podejrzanych do obserwacji, zapanowanie nad tymi afrykańskimi "gośćmi" z innej "kultury" wydaje się nieosiągalne. W związku z tym przydałoby się skreślić Włochy ze swojej listy celów wakacyjnych wyjazdów.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MINOTAUR

Moje kochane niunki i niunie.

Moje kochane niunki i niunie. Na takie info powracam do refrenu bez sterylizacji wara od Europy. Musimy jako pierwszy narod nazucic tym bestiom zeby sterylizowali przed przybyciem do Polski.

Jest tez swiatelko w tunelu. Naukowcy odkryli jak kontrolowac psychomotoryke myszy to moze w przyszlosci bedziemy mogli kontrolowac psychomotoryke tych zwierzati nie trzeba bedzie ich kastrowac. Jestem przerazony tym co bedzie. Wczoraj zatrulem sie gazem w pld wsch Anglii. Chlorin to jest silny srode chemiczny. Uwazajcie na siebie dzieci i do roboty!!!

Portret użytkownika Eva11

tak wielu by chcialo aby

tak wielu by chcialo aby czlowiek zapomnial o naturze ...

zapomnial co to leczenie ziolami ...co to naturalne lecznicze soki z owocow lesnych ...

co to warzywa z dzialki ....wszystko skazone tylko to z marketow nie ! o matko....

co ty jadasz czlowieku ? importujesz zywnosc z marsa ?

przeciez wszystko jest skazone ? jak zyjesz wtedy wiec .....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika CzarnyOlo

W pieczarkarniach itp.

W pieczarkarniach itp. stosowane są filtry
HEPA. Weź tylko pod uwagę jego zdolności magazynowania pyłów. Czyli żywotność. No i spadek ciśnienia na nim. Jeżeli jest HEPA to wcześniej musi być F9 a przed nim F5 a na samym początku G3. I teraz spadki ciśnienia na każdym (suma poszczegolnych) i dobierz człowieku wentylator. Wykombinuj jak je wymieniać i kiedy. I dopiero po tych wszystkich filtrach dajesz węgiel aktywny. A on to dopiero daje spadki ciśnienia. Ziarenko węgla aktywnego ma w sobie od zarypania małych dziurek. I te dziurki mają dziurki. Itd. I w te dziurki łapią się zanieczyszczenia. Gazowe. O rozmiarach molekuł. I taki zestaw ochroni Was drodzy koledzy przed efektami wybuchu bomby atomowej. Ale tylko przed napromieniowanymi czasteczkami stałymi.

źródło Boungler.pl

Tylko zestaw tej klasy odflltruje radionuklidy z powietrza.

Nie jestem pewien czy taka konfiguracja występuje obecnie jako norma chyba raczej nie bardzo.

Strony

Skomentuj