Uchodźcy z Afryki pobili Polaka i przez kilka godzin gwałcili jego żonę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj nad ranem we włoskim kurorcie Rimini rozegrał się dramat. Grupka młodzieńców określanych przez politycznie poprawne media "imigrantami z Afryki Północnej" napadła parę Polaków spacerujących po plaży. Mężczyznę dotkliwie pobili, a jego żonę wielokrotnie zgwałcili.

Zwyrodnialcy zaatakowali nad ranem, kiedy polska para czekała na wschód słońca. Niestety okazało się, że Rimini we Włoszech,  z powodu napływu nielegalnych islamskich imigrantów, stało się miejscem równie bezpiecznym, co brazylijskie fawele. Nauczeni do normalnych zachowań Europejczycy boleśnie zderzają się z nową islamską rzeczywistością, która zapanowała na zachodzie Europy.

 

Jednym z filarów jest nauczana w islamie jest nauka o pozycji kobiety. Wizerunek kobiety opisany w Koranie określa jej status jako istoty gorszej od mężczyzny oraz jako jego własność. Oznacza to, że islam zakłada odrzucenie praw kobiet jako istot ludzkich. Dla napastników z Rimini 26 letnia Polka była rzeczą i tak została potraktowana.

 

W systemie wartości tych zwyrodnialców, została odebrana właścicielowi więc się z nią zabawili tak jakby nadal byli w Afryce. Zresztą gdyby we Włoszech panowało prawo szariatu, pewnie gwałcicieli by uniewinniono, a ofierze nakazano małżeństwo z jednym z nich, albo by ją ukamienowano za cudzołóstwo. Taka jest właśnie ta podbijająca nas islamska cywilizacja.

Chciałoby się zakrzyknąć - Lewico!! Gdzie twoja operetkowa Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej? Czyżby dotyczyła tylko białych? Czy wystarczy być islamistą aby być z niej wyłączonym? Jeśli tak to czego chcecie dla europejskich kobiet i dlaczego dyskryminujecie białych. Czy jesteście lewaczki anty-białymi rasistami?

 

Trzeba jawnie potępiać zwyrodnialców białych, jak tych z Łodzi którzy więźili i gwałcili kobietę aż doprowadzili do jej śmierci, oraz śniadych Arabów, którzy zawlekli do Europy swoją islamską pseudokulturę gwałtu. Obrzydliwy zbiorowy gwałt w Rimini jest po prostu jednym z wielu, których dopuszczają się pseudo-uchodźcy. Wstrząsnęło to przynajmniej polską i włoską opinią publiczną. Sprawą zainteresowała się też polska prokuratura. Przekonamy się jak pomocni będą Włosi i czy nie utonęli w powodzi politycznej poprawności.

 

Trzeba przyznać, że ostatnio Włochy robią co mogą, aby przerwać jakoś trwającą islamską inwazję. Mają już nawet pewne sukcesy. Udało im się w znaczący sposób zmniejszyć napływ kolejnych ludzi pustyni w wieku poborowym, którzy na zaproszenie bezrefleksyjnego lewactwa zmierzają do Europy, aby ją podbić. Dokonano tego patrolując przymusowo okręty organizacji pozarządowych, które uprawiały regularny przemyt ludzi pod płaszczykiem rzekomej dla nich empatii. Skłoniono również do działania władze libijskie, które nakazały strzelanie do przemytników. Wszystko to spowodowało przeniesienie naporu chętnych na pieniądze bez pracy oferowane w Europie, na Hiszpanię i Grecję.

Jednak dla Włoch prawdopodobnie jest już za późno. Libia jest za blisko Włoch, co spowodowało, że inwazja islamska na ten kraj nabrała nieprawdopodobnego tempa. Licząc od 2012 do 2017, ilość obcokrajowców mieszkających na terytorium Włoch,  wzrosła o 25 procent. Jednak gdy porównamy rok 2002 do 2017 okazuje się, że ilość cudzoziemców mieszkających we Włoszech wzrosła o 270 procent. Może to oznaczać demograficzną zmianę trendu prowadzącą do nieuniknionej wymiany populacji.

 

Znienawidzony przez lewą stronę lider Ligi Północnej, Matteo Salvini, zaproponował ostatnio, aby w obliczu braku innych możliwości, każdego imigranta z Afryki i Bliskiego Wschodu, który dopuści się we Włoszech gwałtu, po prosto chemicznie kastrować. To jednak raczej objaw włoskiej bezradności i zapewne na gadaniu się skończy. Włosi powoli zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo w ich kraju nie poprawi się w najbliższym czasie. Zamach terrorystyczny jest tylko kwestią czasu. Włoskie służby zastanawiają się nad tym co zrobić, aby zapewnić chociaż minimum bezpieczeństwa, ale przy takiej skali problemu i ilości potencjalnych podejrzanych do obserwacji, zapanowanie nad tymi afrykańskimi "gośćmi" z innej "kultury" wydaje się nieosiągalne. W związku z tym przydałoby się skreślić Włochy ze swojej listy celów wakacyjnych wyjazdów.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)Komentarze

Portret użytkownika keri

4 bestie nie wiedzieć czemu

4 bestie nie wiedzieć czemu zwane ludźmi po gwałcie wrzucili półprzytomną Polkę do wody, lecz udało jej się doczołgać do brzegu.

Po co takie coś żyje na Ziemi? Trzeba to odnaleźć, zgwałcić gałęzią, odciąć genitalia i wrzucić do wody. Komuś byłoby szkoda?

Portret użytkownika MINOTAUR

Moje kochane niunki i niunie.

Moje kochane niunki i niunie. Na takie info powracam do refrenu bez sterylizacji wara od Europy. Musimy jako pierwszy narod nazucic tym bestiom zeby sterylizowali przed przybyciem do Polski.

Jest tez swiatelko w tunelu. Naukowcy odkryli jak kontrolowac psychomotoryke myszy to moze w przyszlosci bedziemy mogli kontrolowac psychomotoryke tych zwierzati nie trzeba bedzie ich kastrowac. Jestem przerazony tym co bedzie. Wczoraj zatrulem sie gazem w pld wsch Anglii. Chlorin to jest silny srode chemiczny. Uwazajcie na siebie dzieci i do roboty!!!

Portret użytkownika Eva11

tak wielu by chcialo aby

tak wielu by chcialo aby czlowiek zapomnial o naturze ...

zapomnial co to leczenie ziolami ...co to naturalne lecznicze soki z owocow lesnych ...

co to warzywa z dzialki ....wszystko skazone tylko to z marketow nie ! o matko....

co ty jadasz czlowieku ? importujesz zywnosc z marsa ?

przeciez wszystko jest skazone ? jak zyjesz wtedy wiec .....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika CzarnyOlo

W pieczarkarniach itp.

W pieczarkarniach itp. stosowane są filtry
HEPA. Weź tylko pod uwagę jego zdolności magazynowania pyłów. Czyli żywotność. No i spadek ciśnienia na nim. Jeżeli jest HEPA to wcześniej musi być F9 a przed nim F5 a na samym początku G3. I teraz spadki ciśnienia na każdym (suma poszczegolnych) i dobierz człowieku wentylator. Wykombinuj jak je wymieniać i kiedy. I dopiero po tych wszystkich filtrach dajesz węgiel aktywny. A on to dopiero daje spadki ciśnienia. Ziarenko węgla aktywnego ma w sobie od zarypania małych dziurek. I te dziurki mają dziurki. Itd. I w te dziurki łapią się zanieczyszczenia. Gazowe. O rozmiarach molekuł. I taki zestaw ochroni Was drodzy koledzy przed efektami wybuchu bomby atomowej. Ale tylko przed napromieniowanymi czasteczkami stałymi.

źródło Boungler.pl

Tylko zestaw tej klasy odflltruje radionuklidy z powietrza.

Nie jestem pewien czy taka konfiguracja występuje obecnie jako norma chyba raczej nie bardzo.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM

Admin po pierwsze to skad

Admin po pierwsze to skad wiesz ze to byli wyznawcy islamu???

Po drugie Kobieta w Islamie ma takie same prawa jak mezczyzna, mylisz pojecia z plemiennymi tradycjami...  tutaj np. mozesz poczytac sobie : http://www.islam-sunna.pl/prawa-kobiet-w-islamie/

Po trzecie z prawem szariatu za ten czyn byli by oni rozstzelani wszyscy! Bo wedlug prawa szariatu za gwalt jest kara smierci!  

 Takze sorry ale wypisujesz kompletne bzdury... 

Portret użytkownika CzarnyOlo

Nie chciało mi się szukać to

Nie chciało mi się szukać to z wiki

 

Negatywne przesłanie

Koran podkreśla różnice między płciami, wyraźnie określając kobiety jako gorsze od mężczyzn:

  • Mężczyzna pod każdym względem przewyższa kobietę: ...niewiasty postępować powinny ze wszelką, przystojnością, a mężowie tak samo z niemi, ale mężowie mają stopień wyżej nad niewiastami (2:228).
  • Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną: Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie? (43:17).
  • Kobieta nie jest zdolna do samodzielnego życia bez pomocy mężczyzny: Mężczyźni mają pierwszeństwo nad kobietami, ponieważ Bóg dał im wyższość nad niemi i wyposaża je przez mężczyzn (4:38).
  • Kobieta musi być posłuszna mężczyźnie i może być zmuszona do tego biciem, jeśli inne środki okażą się niewystarczające: Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być ochroną od złego z niemi obchodzenia się (4:34). We współczesnych tłumaczeniach Koranu słowo „bić” jest tłumaczone jako „odsuwać się (od nich)”.
  • Kobiety muszą zakrywać ciała, a według niektórych interpretacji także twarze (jednak w samym Koranie nie ma dosłownego nakazu zakrywania twarzy ani włosów): Powiedz wierzącym kobietom, żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i strzegły swojej czystości; i żeby pokazywały jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i żeby narzucały zasłony na piersi, i pokazywały swoje ozdoby jedynie swoim mężom lub ojcom, albo ojcom swoich mężów, albo swoim synom lub synom swoich mężów, albo swoim braciom, albo synom braci, lub synom swoich sióstr; lub ich żonom, lub tym, którymi zawładnęły ich prawice; albo swoim służącym spośród mężczyzn, którzy nie są owładnięci pożądaniem cielesnym; albo też chłopcom, którzy nie poznali nagości kobiet (24:31).
  • Muzułmanka nie może poślubić „niewiernego”, podczas gdy muzułmanin może pojąć za żonę żydówkę, chrześcijankę lub czcicielkę ognia (2:221).
  • Mężczyzna może (poza okresem menstruacji i okołoporodowym) zawsze wymagać od żony współżycia seksualnego:Wasze żony są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie (2:223).
  • Kobieta dziedziczy znacznie mniej majątku, niż mężczyzna: Bóg ci zaleca; abyś podzielając majątek swój między swe dzieci, synom dwa razy tyle dawał, co dajesz córkom(4:12).
  • Kobieta ma przed sądami mniej praw, niż mężczyzna: Niech wezmą dwóch ludzi za świadków, albo w niedostatku jednego lub dwie niewiasty, wybrane według waszej woli; jeżeli by jedna z nich pomyliła się przez zapomnienie, druga jej przypomni prawdę(2:282).

Zapamiętajcie. Ten który daje ci system religijny jest twoim największym wrogiem.

Czy to islam czy to kato czy. Czy to bau tal coś tam czyt mgr.inż. To wszystko ten sam syf inaczej pakowany. 

 

 

Strony

Skomentuj