Uchodźcy przywieźli do Europy choroby, które dawno uznano za zapomniane

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

U uchodźców z Libii, którzy przybyli do Danii, ujawniono co najmniej dwa przypadki błonicy - zakażenie, które ostatnio rejestrowano w 1998 roku w Skandynawii, podaje informationliberation.com.

 

 

Kurt Fuursted, przedstawiciel Państwowego Instytutu Serologicznego w Danii powiedział, że ta infekcja jest bardzo niebezpieczna dla osób, które nie zostały zaszczepione. Instytut ostrzega, że do kraju wróciła błonica, a ponadto, wśród imigrantów zidentyfikowano nosicieli gruźlicy i malarii.

 

W przeciwieństwie do wielu innych krajów europejskich, w Danii wykonywane są badania przesiewowe dla przyjezdnych w celu rejestracji niebezpiecznych chorób. Zdaniem Fuursteda, ta polityka może się wkrótce zmienić.
„Nie ma wątpliwości, że wraz z uchodźcami przyszły do nas zakażenia, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni. Omawiamy kwestię obowiązkowych badań przesiewowych uchodźców, którzy przyjeżdżają do Danii" – powiedział Fuursteda.
Sofie Lund, minister zdrowia Danii, mówi również o potrzebie prowadzenia badań przesiewowych. Należy również zauważyć, że uchodźcy mogą stać się ofiarami lokalnych infekcji, na które, w przeciwieństwie do rodzimej ludności, nie są zaszczepieni i nie są na nie odporni. Wbrew zaleceniom Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Dania nie szczepi nowo przybyłych uchodźców.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

A propos szczepionek. Pan

A propos szczepionek. Pan Prezydent Andrzej Duda podpisał w zeszłym roku ustawę o poszerzeniu zakresu obowiązkowych szczepień. Zrobił to w pełni świadomie, bo wcześniej spotkał się z proepidemikami, którzy mówili mu o zagrożeniach jakie niosą ze sobą szczepionki. Napisali też do Pana Prezydenta list antyszczepionkowcy ze stowarzyszenia "STOP NOP", prosząc w nim o likwidację obowiązku szczepień i pozostawienie w tym zakresie dowolności. Do zakresu obowiązkowych szczepionek weszła na mocy tej ustawy szczepionka przeciwko HPV. Nigdy nie udowodniono jej skuteczności, a wielu specjalistów wykazało jej szkodliwy wpływ na organizm ludzki. Szczepi się tym "syfem" dziewczynki w wieku 12-16 lat. Polska jest pierwszym krajem na świecie, który wprowadził przymusowe szczepienia przeciwko HPV. Trudno założyć, że Pan Prezydent Duda nie kocha swojej córki i nie chce dla niej jak najlepiej. Trudno też założyć, że nie będzie kochał swoich wnucząt. To wytłumaczcie mi może, proszę, o co tutaj ku*wa chodzi, bo to przekracza zakres moich możliwości percepcyjnych. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Eragon

Bo z prezydenta taki sam

Bo z prezydenta taki sam Polak , jak i z wielu przy korycie.Z dwóch nacji od których roi się w polskojęzycznych "elitach" Polaka się nie zrobi,do tego dochodzi spora grupa volksdeutshów i mamy obraz komu zależy na zniszczeniu Polaków jako narodu 
 

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika keri

Szczepionka przeciw HPV jest

Szczepionka przeciw HPV jest znacznie droższa od innych.
Obowiązek takiej szczepionki to wielki zysk dla firmy farmaceutycznej (ciekawe, która firma ją produkuje).
Wg badań instytutu na Florydzie przeprowadzonych w obu Amerykach, jest ponad 100 typów tego wirusa, większość jest nieszkodliwa i ma go 50% populacji.
Nikt nie robił badań, czy szczepionka przed czymś chroni, natomiast wiadomo z doświadczenia, ze wywołuje raka, paraliż nóg, choroby narządów płciowych i choroby neurologiczne.
Szczepionka ma więc działanie przeciwne do opisywanego przez śmieci biorące łup z jej sprzedaży. Została wycofana z wielu państw (nigdzie nie była obowiązkowa) z powodu strasznych skutków ubocznych.
Jeśli prezydent podpisał ustawę o ludobójstwie i wiedział co podpisuje to może znaczyć, że jest pod podeszwą farmaceutyczną.

Portret użytkownika LUKASZ

Ano pewnie chodzi o to ze

Ano pewnie chodzi o to ze sami nie będą się szczepić tak jak to od dawna robią lekarze.Przymus ma być dla pospulstwa.Bóg czuwa nad nami.Mimo mojej wiedzy córka wszystko neguje i sama pilnuje terminów szczepień.Uważa że jej wiedza na temat szczepień jest bardziej zasadna.Więc modlę się i jak na razie ta ochrona skutkuje.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Wiosną będzie jeszcze

Wiosną będzie jeszcze gorzej!!... Pisałem o tym na dzienniku.pl zanim jeszcze Kaczyńskj o tym powiedział. Po tym wpisie zablokowali mi komentarze do tej pory skur.ysyny. Wymieniłem wszystkie najczęściej występujące choroby - polio, aids (co 3 mieszkaniec Afryki jest zarażony HIV), cholera, syfilis, dżuma, trąd. W Europie będzie panowała zaraza, której historia nie notowała. Pomyślcie co w sobie teraz noszą te zgwałcone europejskie dziewczyny. Myślę, że to wszystko było dokładnie zaplanowane przez ponadrządowe organizacje trzymające całą ludzkość w garści. 66 osób ma na tym świecie więcej pieniędzy niż 3,5 miliarda osób!!! To wszystko musiało kiedyś pęknąć, to już się zaczęło- ludzie zaczęli pojmować, że życie nie polega na tym, żeby zapier.alać na czyjś sukces i bogactwo, a samemu wegetować od pierwszego do pierwszego. Kapitalizm w końcu pęka, ktoś to widzi i miesza, sieje zamęt na świecie - kryzys gospodarczy, kryzys migracyjny, kryzys na Ukrainie (kolejna nieudana przez usa rewolucja), wojny - byle odwrócić uwagę orientujących się o co chodzi ludzi. NWO nadchodzi...

Portret użytkownika keri

1. Nie ma udowodnionego

1. Nie ma udowodnionego związku między HIV a AIDS.
2. Badania na HIV nie stwierdzają, że ktoś ma HIV, tylko że ma pewne przeciwciała, które nie wiadomo co miałyby mieć wspólnego z HIV.
3. Wg Germańskiej Nowej Medycyny nie ma wirusów w roślinach ani zwierzętach tylko w prostszych formach typu algi. Algom wirusy też krzywdy nie robią, rozmnażają się w nich i je opuszczają.

Strony

Skomentuj