Uchodźcy mają nowy szlak, który przebiega przez Szwajcarię

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Islamscy uchodźcy, wśród których są potencjalni terroryści, chcą za wszelką cenę dostać się do Niemiec. W tym celu poszukują nowych szlaków. Jak się okazuje, jeden z nich przebiega przez Szwajcarię, która nie jest pozytywnie nastawiona do migrantów.

 

Ueli Maurer, reprezentant prawicowej Szwajcarskiej Partii Ludowej w Radzie Związkowej, Minister Finansów oraz dowódca straży granicznej powiedział, że uchodźcy próbują wykorzystać luki w zabezpieczeniach aby nielegalnie przekroczyć granicę. Dzieje się to na przejściach granicznych z Austrią i Niemcami, a przede wszystkim z Włochami.

 

Tylko w czerwcu i lipcu, w południowym kantonie Lugano odnotowano 9,9 tysiąca nielegalnych przekroczeń. Ponad 4,2 tysiąca uchodźców zostało natychmiast zatrzymanych i wydalonych z kraju. W skali całego kraju, statystyki są bardzo niepokojące. Jak podaje Federalna Administracja Celna, w ciągu dwóch miesięcy ponad 22 tysiące migrantów nielegalnie wkroczyło na terytorium Szwajcarii.

 

Maurer powiadomił, że w kantonie Ticino konieczne było zwiększenie liczby strażników granicznych, którzy często zatrzymywali uchodźców w samym środku nocy. W zachodnim kantonie Vaud zarejestrowano ponad 3,1 tysiąca przekroceń. Tereny przygraniczne w pozostałych kantonach są spokojniejsze.

 

Większość migrantów po przekroczeniu szwajcarskiej granicy twierdzi, że chce dotrzeć do Niemiec i Europy Północnej. Brak złożenia wniosku o azyl w Szwajcarii jest równoznaczne z wydaleniem uchodźców do kraju z którego przybyli. Służby zajmują się nie tylko zatrzymywaniem migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, ale także zwalczaniem przemytników, którzy zarabiają na tym spore sumy pieniędzy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Gdyby UE było zbiorem panstw

Gdyby UE było zbiorem panstw chrześcijanskich to by każdemu dorosłemu islamiście kazało wypić 50gram wody święconej, by kazano im ukleknosć przed krzyżem Jezusa Chrystusa i słownie przeczytać wyznanie wiary albo prośbę o nawrócenie na wiarę Chrystusową ! Następnie każdego by się ochrześciło, jak by nie chcieli to by musieli zawracać ! Przecież idą dobrowaolnie po nowe życie, nowe czyli w Chrystusie Jezusie ! A jak chcą wracać do piekła to niech wracają ! Niestety panstwa UE są coraz bardziej pogansko islamskie i działają na niekorzyść cywilizacji chrześcijańskiej !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika brudzio76

To wszystko to jakiś kit

To wszystko to jakiś kit?Szwajcarzy ich nie chcą puszczać,wystarczy spojrzeć na granicę Como-Chiasso jak jest obiecana a 10 km obok jest granica pełna pajęczyn przez którą przejeżdzam bez kontroli do Chiasso i nikt przez nią nie przechodzi.Moim zdaniem ktoś tym kieruje.

Portret użytkownika scR.JKS

masa wqrwionych śniadych

masa wqrwionych śniadych kontra cała reszta. To jest celem. W calais już dawno przekroczono granice absurdu chociażby, każąc obywatelom zmienić miejsce zamieszkania. Wojsko ani drgnie. Na północy Paryża chlew, Na Barbesie (Paryż XVII) ludzie koczują pod wiaduktami metra. Kanalizacja z butelek w połączeniu z 35st. C to doświadczenie ktorego nie życzę nikomu. Mieszkam w aglomeracji paryskiej wiec widzę co sie dzieje na codzień. Jak będzie tak w Polsce lub podobnie, to będzie oznaczać ze przegraliśmy dosłownie wszystko. 

Portret użytkownika syriues

Panstwa Europy i Polnocnej

Panstwa Europy i Polnocnej Ameryki jak i Rosji Azji sa wspolwinni temu co dzieje sie na swiecie.Jest tyle wysp i mozna tych ludzina nich ulokowac,by przetrwali ten czas trudny,bo to wojna

Nie zapraszajmy nikogo,bo nie mamy porzadku ani w polityce ani w religii.To doprowadzi do destabilizacji.Moze niech sie uzbroja wsadza do plecakow to co chca,a my nie bedziemy sprawdzac nikogo

Kto nie przestrzega prawa miedzynarodowego o kontroli uchodzcow?

Moze wpuscmy ludzi z glowica atomowa ,to bedzie to przedstawione jako uchodzcy z namiotem.

 

Portret użytkownika ben

To  suki męskie dziś w

To  suki męskie dziś w ścierwomediach  nawiązao kontakt z dziewczyną z Syrii kóra była w Polsce gdy był papież  i narobiła szumu medialnego by  modlić się za Syrie .Ale dziś powiedziała  coś ciekawego a zarazem  nawiązujacego do  słów których użyłem na początku  mego wywodu a więc brat i ojciec  są w Francji a ona udziela się  w ratowaniu swych pobratyńców w Aleppo . Pytam się gdzie są te  cioty zamiast walczyć o swój kraj   wyjechali do lepszego świata  widać że kobiety mają większe jaja  niźli te parchy męskie. Z drugiej strony nasze ścierwomedia robią dobrą robote  propagandową  a Saros może przelewać następną transze.

Strony

Skomentuj