Ubój rytualny - jak strzelić sobie w kolano pozornie "ratując" bydło

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Ostatnio w naszym kraju rozgorzała dyskusja na temat uboju rytualnego. Zawzięcie wypowiadają się obrońcy zwierząt, celebryci i inni nie mający pojęcia o czym mówią ludzie. Ja sam jestem przeciwnikiem tego sposobu ubijania zwierząt. Niestety nikt nie wspomina, że tak naprawdę zakazując uboju rytualnego nie damy rady uratować nawet jednego zwierzęcia. 

 

Smutna prawda jest taka, że zakaz takiej formy uboju wymusił wywożenie zwierząt z naszego kraju do Niemiec bądź Ukrainy. W tych krajach są one zabijane rytualnie i wysyłane m. in. Turcji. Na tym wszystkim oczywiście tracą Polskie zakłady oraz rolnicy, którzy pośrednio płacą za transport swojego bydła za granice.

 

Przykre jest to, że wszyscy niby obrońcy zwierząt jedyne, co wywalczyli to zwolnienie 7tyś osób oraz bankructwo 800 gospodarstw. Ciekawe jak Ci "obrońcy" podeszli by do sprawy gdyby im obciąć 70% wypłaty, ponieważ dokładnie tyle procent wołowiny wysyłanej z Polski było Halal, czyli dozwolone dla Muzułmanina lub Żyda.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: skoczek_33
Portret użytkownika skoczek_33

Komentarze

Portret użytkownika Adam2

Do osób które tak płaczą że

Do osób które tak płaczą że tyle osób straci jakieś pieniądze - prosta sprawa, może lepiej będzie gdy pójdą w drugą stronę - ot, hodujemy zwierzęta ekologicznie, zabijamy z szacunkiem, spokojem i przy dźwiękach Mozarta. Gwarantuję, że lepiej na tym wyjdą, rynek na to też jest. I co, można? Można, trzeba tylko pomyślec.
Poza tym - wielka debata o 7 tys ludzi. 2,5 mln najpierw wywalili na emigrację na zmywak lub jako służących, a teraz niby wielkie przejmowanie się.
Ja się cieszę, że ta ustawa nie przeszła. oczywiście, kto chce - nadal będzie tak robił. Ale skoro na tej planecie, zeby zyć trzeba przetwarzać jakąś energię i komuś ją zabrać (nawet jeżeli to rośliny, bo przecież weganie też coś jedzą, a rośliny też pewnie czują) to chociaż można to robić z pełnym szacunkiem dla tych bytów, które się dla nas poświęciły żebyśmy mogli żyć o jeden dzien dłużej.
Kto chce - niech sobie sam zaciąga dług karmiczny na cierpieniu. TYM BARDZIEJ jeżeli tłumaczy się "religią".
To jest słowiańska Polska, i odwiecznym aczkolwiek zapomnianym prawem jest szacunek dla przyrody, a nie jakiś pustynny kraik gdzie żyją tylko jaszczurki!

Portret użytkownika ksmamona

Nie widzę możliwości

Nie widzę możliwości podcinania żywcem gardła nożem krowie spętanej na tzw. wózku. Wszystkie zwierzęta są dla ludzi ale trochę świadomości nie zaszkodzi. Jeśli żydzi chcą w ten sposób mordować krowy to niech sami to robią!!! ale..........tu pojiawia się ale ,żydzi sami tego nie chcą robić i wolą zapłacić komuś za taki czyn.......................... Dawno temu wymyślono pistolet pneumatyczny który to zabijał zwierzę strzałem w głowę ,krew jeszcze krążyła więc można było uciąć jej tę głowę i nie cierpiała ,znów "ale" żydzi twierdzą ,że tradycja im tego zabrania??? Proszę pomyśleć ,zastanowić sie i wyciągnąć nioski.

Portret użytkownika polyp

Całe ględzenie o rytualnym

Całe ględzenie o rytualnym uboju jest zwykła przykrywką mediów (rządu) przed cieplejszymi sprawami np. OFE i emerytury na które nie ma kasy. 
Wszyscy aktywiści, politycy i inni krzykacze którzy są przeciw temu procederowi i jednocześnie zakąszają w przerwie kotletem to HIPOKRYCI.
W tzw. normalnych "humanitarnych" rzeźniach corocznie zarzynane są miliony zwierząt,
To wszystko dzieje się w kraju przygniecionym tępą katolicka wiarą której główni opiekunowie powołując się na słowa Jezusa głoszą ... ''Zaprawdę powiadam wam, czegokolwiek nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, i mnie nie uczyniliście'' ogrom cierpienia zwierząt powodowany zachłannnością i głupotą ludzką jest gigantyczny, a jednak nie zamyka się rzeźni ani nie zakazuje się zabijania zwierzaków w takich warunkach.
link do filmu o amerykańskim aktywiście walczącym o prawa zwierząt.
miłego dnia.

Portret użytkownika fdsgfsgfs

Skończcie w końcu z tymi

Skończcie w końcu z tymi pieniędzmi!! Pieniądze można zarobić na 1000 innych sposobów, a rządza pieniądza jest główną przyczyną zepsucia świata.
Barbarzyństwo jest barbarzyństwem, te wszystkie "czyste" nacje jak żydzi czy islam chcą mieć czyste ręce i zrzucają taki nieludzki ubój właśnie tym "podludziom", których tak poniżają. To my się babrzemy w krwi, nie oni.
Bardzo dobrze że to nie przeszło. To byłby pieniądz w krwi umazany.
 
W ogóle powinniśmy przestać z masowym chowem i ubojem zwierząt. Was wszystkich nałogowych mięsożerców zapraszam do tych masowych wytwórni - popatrzcie na ten smród, na warunki w jakim są przetzrymywane, a na koniec asystujcie w uboju. Odechce się wam mięsa na grube miesiące.
Zwierzęta powinny być chowane w małych gospodarstwach wiejskich - gdzie się o nie dba, daje im się normalne jedzenie. Sama kupuję tylko kury ze wsi - to jest zupełnie inne mięso, aromatyczne, ciemniejszego koloru, a kości są twarde jak skała a nie miękkie tak że można je rozgryźć. Taką kurę gotuje się też minimum 2 godziny. I takie mięso nie zacznie nagle śmierdzieć nawet gdy je zostawicie w cieple przez kilka godzin! To jest coś ZUPEŁNIE innego niż to masowe ścierwo serwowane w sklepach. W sklepach dostaniecie ładnie przyprawioną padlinę, nie mięso.
Zresztą, mięso ze sklepów to sama chemia - przestańcie jeść mięso na miesiąc albo kupujcie tylko mięso ze wsi, a zobaczycie kolosalną zmianę w samopoczuciu - mniej syfów na twarzy, więcej energii, ciało zwarte, fałdy tłuszczu zmiejszone. Myślicie że te wszystkie nastrzykiwania fosforanami nic nam nie robią? To wlaśnie od tego tyjemy, od niczego innego (zaburzona gospodarka mineralna i wodna)

Strony

Skomentuj