U wybrzeży Tajlandii awarii uległ tankowiec Kanthicha

Kategorie: 

http://www.phuketgazette.net

07 października 2012 około 08:30 czasu lokalnego wybuchł pożar na zbiornikowcu Kanthicha w odległości 2 kilometrów od portu Ao Makham, Phuket u wybrzeży Tajlandii. Ze względu na nadmierne zadymienie, załoga nie była w stanie poradzić sobie z ogniem.

 

 

Przyczyną pożaru było uszkodzenie instalacji elektrycznej zbiornikowca. W akcji gaśniczej użyto helikopterów i łodzi. Nikt nie został ranny, ale istniała realna groźba katastrofy ekologicznej. Pożar na statku opanowano ok. godz. 11:00. Tankowiec Kanthicha, zbudowany w 1981 roku, pływa pod banderą Tajlandii. Właścicielem jednostki jest Ayudhya Public Co. 

 

Ocena: 

0
Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Kotenina

Re: 460 Bandytów... Coż..

Re: 460 Bandytów...Coż.. nikt nie zginął, nie doszło do katastrofy, mało sensacji.Ludzie płaczą, że chłam  informacyjny wszędzie, a tak po prawdzie każdy dostaje to, czego oczekuje.Ostatnio ktoś z "tefałen" odpowiadał na zarzut - dlaczego puszczają takie sztuczne, seksistowskie i mało edukacyjne programy, że nie mają honoru i kształtują źle polską młodzież.I człowiek ten odpowiedział prosto i prawdziwie - puszczają to, na co mają popyt, to - czego oczekują widzowie.Tak samo i tutaj, największą atrakcją są artykuły o chemtrails, końcu świata, potencjalnym zagrożeniu atomówką.Jest taka stronka, która przedstawia jedynie pozytywne wiadomości ze świata. Myślicie, że jak wiele ma odsłon i komentarzy ? ;)  

Wolność polega na tym, że ludzie nie boją się śmierci. Ani w ogóle niczego.

Skomentuj