U ludzi pojawiła się nowa grupa krwi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Japońscy naukowcy informują, że zidentyfikowali osoby z nietypową grupą krwi wśród miejscowej ludności. Co w tym jest niezwykłego?  Nowa grupa otrzymała słowne nazwy: Junior i Langereis zamiast oznaczeń cyfrowych, jak to było wcześniej, tj. I, II, III, IV, podaje News Max.

 

 

Naukowcy uważają, że powstanie nowej grupy może być związane z promieniowaniem po awarii w elektrowni w Fukushime. Dokładna przyczyna powstawania nowych rodzajów krwi nie została jednak ustalona. Natura znowu zaskoczyła badaczy różnymi mutacjami u ludzi.

 

Eksperci tłumaczą teraz, że kilka grup krwi pojawi się w najbliższej przyszłości. Niektórzy specjaliści są pewni, że nastąpi to w ciągu najbliższych piętnastu lat.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika N1KT

Takich noworodków ponoć jest

Takich noworodków ponoć jest masę - i masowo też kroi się je zanim się urodzą : (
Można sobie tylko wyobrazić jak się wszyscy tam boją jak są zastraszeni bo takie Tokyo to praktycznie cała Polska w jednym mieście a na YouTubie i innych video serwisach jest praktycznie ZERO filmów o Fukushimie a powinno być setki dziennie... (mówimy tu o anihilacji ludzi poprzez wyciszenie całkowite prawdy z dokładką kłamstwa w drugą stronę)
Filmów z samego Tokyo o chorobach, o dewastacji organizmów, o umieralności, o skażeniu jak wszędzie wszyscy latają z licznikami geigera i pokazują że jest tragedia bo jest tragedia, nawet w Tokyo. Tylko jeden człowiek pokazuje ale on to w jakiś okrężny sposób zamieszcza przez inny kraj - musi jakoś wysyłać te filmy zakodowane w archiwa i ktoś w innym kraju je zamieszcza.
Sama prawda https://www.youtube.com/user/Birdhairjp/videos
Równie dobrze można by sobie czerwone elektrody tig z thorem wsadzić pod poduszkę i tak sobie codziennie spać, a do tego jak przyjdzie lato to wdychać ten kurz na dworze który staje się wewnętrznym emiterem w organizmie. Nie trzeba wyjaśniać co się dzieje z krwią i organizmem jak to trwa tak już prawie 6 lat... U góry podałem link jak to Chris Busby wspomina o tym co się dzieje z organizmem i właśnie wymienił jedną z przyczyn napromieniowania tymi hot particles'ami - pierwsze co nie równa praca serca - zatrzymanie serca od tego że krew jest już zmutowana tym skażeniem. Człowiek jak je i pije i oddycha od tylu lat takim syfem to nie jest możliwe żeby organizm nie doznał żadnego szoku/zmian.

Co do dzieci to wystarczy wpisać na google grafika Fukushima Baby mutation, vegetable, animal itp. nie podam linka celowo bo to jest zbyt straszne...

Strony

Skomentuj