Tysiące prawników z całego świata przygotowuje globalny pozew przeciw twórcom pandemii COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Internet

Rządy na całym świecie odebrały ludziom wolność, pozbawiły możliwości zarabiania, a największe korporacje poczuły się tak pewnie, że nie boją się już interwencji państw. Pora więc odbić piłeczkę i oskarżyć wszystkich, którzy wykorzystali i wykorzystują pandemię COVID-19 do własnych celów, sprzecznych z interesem całej ludzkości. Trop prowadzi do… Davos.

Symbolem rozpoczynającej się batalii prawnej jest Reiner Fuellmich. Nie jest to osoba przypadkowa; to doświadczony prawnik, któremu udało się wygrać proces z koncernem Volkswagen, w sprawie sfałszowanych katalizatorów. Pokonał też adwokatów Deutsche Banku i udowodnił jego przestępcze działania. Teraz ma zamiar ścigać osoby „odpowiedzialne za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos.”

Oto treść komunikatu Fuellmicha z 15.02.2021 dotyczącego komisji w sprawie COVID-19:

Przesłuchania około 100 naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, które odbyły się od 10.07.2020 r. Przez berlińską komisję śledczą w sprawie Covid-19, wykazano dotychczas z prawdopodobieństwem bliskim pewności, że skandal Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym. Chodziło raczej o umocnienie nielegalnej władzy (nielegalnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanej „kliki z Davos” poprzez transfer majątku ludzi na jej członków, niszczącej między innymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. mogłyby w ten sposób zawłaszczyć swój udział w rynku i bogactwa.

Mówi się o tym, że będzie to „drugi trybunał w Norymberdze” i ludzie zamieszani w sprawę pandemii, będą sądzeni jak hitlerowcy.

Podobne działania podejmują m.in. Angelo Giorgianni, który sądził mafię sycylijską  oraz Robert F. Kennedy, który wygrał już niegdyś z amerykańskim rządem sprawę dot. monitorowania bezpieczeństwa szczepień. W Polsce natomiast działania podejmuje Parlamentarny Zespół ds. Naruszeń i Nadużyć Prawa w związku z COVID-19.

Według Reinera Fuellmicha, wszyscy, którzy aktywnie uczestniczą w „skandalu COVID-19”, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane manipulacjami i sfałszowanymi protokołami testów.

Jeśli jednak proces ma być faktycznie mocną odpowiedzią społeczeństwa wobec władz, to trzeba postawić w stan oskarżenia wszystkich przywódców państw oraz właścicieli i szefów największych korporacji, podtrzymujących główną narrację na temat pandemii i tym samym biorących udział w przestępstwie. Jeżeli trop wiedzie do Davos, to stamtąd prowadzi nas do praktycznie wszystkich najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Miejmy nadzieję, że nie będzie to tylko prawnicza „pokazówka”, ale bardzo poważna inicjatywa mająca na celu walkę o prawdę i sprawiedliwość.

Źródło:

https://nczas.com/2021/03/05/szykuje-sie-druga-norymberga-pozew-przeciw-odpowiedzialnym-za-skandal-covidowy/

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Ten głośny proces "das auto"

Ten głośny proces "das auto" nie dotyczył sfałszowanych katalizatorów bo tym akurat nic nie brakowało lecz oprogramowania (!) sterującego silnikami diesla VW , które podczas testów badających skład spalin zaniżało parametry silnika pozwalając mu zmieścić się w euro-normach ale już po wyjeździe na drogę (plac fabryczny) program przywracał pierwotne parametry by silniki były mocne i szybkie ! To tyle tytułem sprostowania .. 

A co do tematu głównego , to czym innym jest wygranie sprawy przeciw jakiejś firmie motoryzacyjnej a zupełnie innym "kalibrem" jest walka z całym światem politycznym. I gdyby ktokolwiek (spiskowa szajka) się takiego pozwu obawiał to zapewne ów prawnik miałby wkrótce "nieszczęśliwy" wypadek ...

Portret użytkownika jestem ruda

taka sytuacja... 50% moich

taka sytuacja... 50% moich naprawde wartosciowych wnoszacych cos postow/odpowiedzi itp. nie jest tu publikowana, admin kasuje, to co tu wolno kurwa pisac a co nie? wy tez tak macie? co tu sie k... dzieje? 

Portret użytkownika Rochel57

Też tak miałem. Nawet

Też tak miałem. Nawet zalogować się było nie sposób na konkretnych tematycznie stronach. Wyrejestrowałem się i jakiś czas pisałem jakby z zewnątrz. Niestety, już się tak nie daje, bo system jeszcze mnie ma i pokazuje mi, że miejsce jest zajęte przeze mnie samego. Ot, taka logistyczna ciekawostka. Wiele tych niby wolnościowych portali cenzuruje. To samo NCz. Jak np wkleję linka ze ZnZ - oni nie drukują. Kto w końcu w tej jeszcze Polsce przekazuje społeczeństwu prawdę ? Tu na żydów - wykasują, tam na islam - wykasują. Polska degrengolada i jakby sami agenci.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Quark

Magister a czy ty oprócz

Magister a czy ty oprócz wojen , demonów , diabłów , złych duchów i mocy , umiesz dostrzec jeszcze coś pozytywnego czy tylko mrówki , węże i pająki kosmate ? Ten Natanek w płaszczu krzyżowym też nie działa na Twoją korzyść.                                                A jak sprawy modlitw ? Któraś została już pozytywnie rozpatrzona ? Są jakieś efekty ... poza bólem głowy ?

Strony

Skomentuj