Tysiące martwych ptaków w Kalifornii. Eksperci twierdzą, że to ptasia cholera

Kategorie: 

Źródło: CDFW

Tysiące ptaków wodnych zmarło w wyniku epidemii ptasiej cholery na południowym brzegu Salton Sea w Kalifornii. Tego typu epidemie występują rokrocznie w wyniku migracji.

8 stycznia Kalifornijski Departament Rybołówstwa i Przyrody (CDFW) zaczął otrzymywać doniesienia o setkach martwych ptaków na południowym krańcu Salton Sea. CDFW zbadało to wydarzenie i odkryło ponad tysiąc ciał ptaków skupionych wokół Zatoki Bruchard. Ofiary to głównie sterniczki jamajskie, płaskonosy zwyczajne, szczudłaki oraz mewy.

 

Większość zwłok spalono, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby, jednak kilka próbek zostało wysłanych do laboratorium w celu ustalenia przyczyny śmierci. Próbki wykazały obecność wirusa cholery.

Ptasia cholera jest chorobą zakaźną wywoływaną przez bakterię Pasteurella multocida. Epidemie występują corocznie podczas zimy w Kalifornii i mogą spowodować śmierć tysięcy ptaków. Najbardziej zagrożone jest ptactwo wodne.

 

Ptasia cholera może również przenieść się na króliki i myszy. Nie uważa się jej jednak za chorobę wysokiego ryzyka dla ludzi. Personel CDFW planuje kontynuowanie obserwacji ptaków w okolicy Salton Sea w ciągu następnych kilku tygodni.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Chemtrails. Codziennie

Chemtrails. Codziennie zanieczyszczają niebo, jak tylko jest niebieściutkie, żebyśmy nie łapali energii słonecznej, bo wtedy moglibyśmy przejrzeć w głowach i zbuntować się. Rozpylają cząstki, które później po zastosowaniu 5g, niszczą życie, powodują zwarcia prądu w ciele.. Ci, którzy przeżyli pożary w Paradise, mówią, że kilka dni przed wybuchem ognia, samoloty z chemtrails latały jak opętane, kilkakrotnie częściej, niż zwykle i wszystko było pokryte pyłem, który później reagował z laserami. Jak to wygląda po tej próbnej apokalipsie, można obejrzeć na yt. Domy, które zostały zamienione w pył zaraz obok zielonych drzew, czy plastikowych kubłów na śmieci ledwo nadtopionych. Pożary zaczynające się od środka, od metalowych elementów w drewnie, gwoździ, ludzie spaleni żywcem w samochodach w korku, żadnego ostrzeżenia w tv, czy w telefonie, z fb się dowiadywali, że trzeba wiać, wodę wyłączono, by strażacy nie mogli gasić.. szukającym info polecam serie paradise lost na yt, tylko uprzedzam, ciśnienie skacze!

Kto ostatnio widział niebieskie niebo z barankami??? Ciągłe mleko. A jak jest kawałeczek niebieskiego, to już są samoloty ze smugami i za chwile nieba i energii brak. Promienie słoneczne sprawiają, że DNA się naprawia....

Skomentuj