Tysiące martwych ptaków spadło z nieba na wyspie Bali

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Urzędnicy z PUPR na Bali nie mogą wytłumaczyć śmierci tysiąca ptaków w Karangasem na wyspie Bali. Ptaki prawdopodobnie udusiły się w chmurze dymu i gazu w związku z erupcją wulkanu Agung.

 

Władze Indonezji są zaskoczone nagłą śmiercią tysięcy ptaków we wschodniej części wyspy Bali. Urzędnicy nie potrafią wyjaśnić, dlaczego ptaki spadają z nieba. Istnieje prawdopodobieństwo, że są to ofiary zaburzeń wulkanicznych i sejsmicznych.

„Nadal nie wiadomo na pewno, czy przyczyną nieszczęścia jest wulkaniczna erupcja, czy też nie. Jesteśmy daleko od Gunung Agung. Trujące gazy występują w emisjach wulkanicznych. Może rzeczywiście to wysokie stężenie siarki i dwutlenku węgla w powietrzu prowadzi do apokaliptycznej ekstynkcji masy ptaków. Winowajcą mogą być kwaśne deszcze” – powiedział jeden z urzędników.

Dziesiątki tysięcy ludzi ewakuowano z okolic wulkanu Agung. W jego okolicy odnotowano setki trzęsień ziemi w ciągu jednego dnia. Wulkan na Bali może wybuchnąć w dowolnym momencie, jeśli sejsmiczne zakłócenia nie ustaną.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Aktywność wulkaniczna +

Aktywność wulkaniczna + aktywność słoneczna + aktywność ''elektryczna'' (Niskie fale radiowe LF.) pochodzenia ludzkiego + aktywność chemiczna. Są tacy co powiedzą że to wina tylko Fukushimy. Wątpię w to. Dlaczego? Jeden czynnik to za mało by nastąpiły tego typu zmiany. Moim zdaniem czynników destruktywnych jest kilka jednocześnie. Reasumując; czarne oko saurona umieszczone w odbycie mega diabła patrzy teraz na Bali - czyli wysepkę zamieszkałą przez ostatnich dotychczas niezgwałconych przez szatana potomków Ariów-Słowian. Tak tak, tam się mówi w sanskrycie, a to przecież proto-język w skali planetarnej, czyli 1 najstarszy znany język (z którego wszystkie inne się wywodzą) właśnie tylko tam jest w użyciu na Bali. Po sanskrycie 2 jest staro-ruski, a trzeci ...

Skomentuj