Tysiące Chińczyków zgromadziło się w górach gdzie usłyszano „ryk smoka”

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Tysiące mieszkańców Chin zmierza w kierunku prowincji Guizhou aby usłyszeć tajemnicze stworzenie, które ich zdaniem wydaje przerażające dźwięki przypominające ryk smoka.  

 

„Warczenie smoka” pochodzi z góry Xuishui, położonej w południowo - zachodniej części prowincji. Ludzie niezależnie stworzyli oddziały i kierowali się w góry. Lokalne władze chciały nawet ustanowić zapory na drodze, aby blokować tłumy krewkich ochotników. Urzędnicy szukali także pomocy ekspertów, aby uspokoić obywateli.

 

Według wersji zoologów, takie przerażające dźwięki może wydawać przepiórka żółtoogoniasta (Turnix tanki). To prawda, że eksperci nie potrafią wyjaśnić, jak krzyki tego małego ptaka mogą rozprzestrzeniać się na duże odległości. Ponadto na podstawie naocznych świadków ryk jest trochę inny niż zaśpiew przepiórnika żółtonogiego. Stworzenie wielkości wróbla śpiewa tylko w okresie godowym, a dźwięk rozciąga się na maksymalnie sto metrów.

Wiele osób całe życie żyło u podnóża góry Xuyshui, więc prawdopodobnie wie, jakie dźwięki wydaje  Turnix tanki. Najwyraźniej w górach pojawiła się tajemnicza bestia, o której nikt wcześniej nie słyszał. Tymczasem policja walczy z organizatorami oddziałów myśliwskich. Zatrzymała już czterech mieszkańców za rozpowszechnianie w Internecie plotek na temat głośno zachowującego się i groźnego smoka. Jeśli władze powiedziały, że jakiś „wróbel” wydaje przenikliwy dźwięk, to tak ma być i tak jest.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Mijają lata ,wieki całe -

Mijają lata ,wieki całe - technologia i wiedza zgromadzona przez ludzkość jest coraz lepsza ,większa i tylko jedno wciąż się nie zmienia - psychika ludzka , która mentalnie nadal jest prymitywna i pełna zabobonów . Wystarczyło ,że ktoś usłyszał jakieś tam nie wyjaśnione odgłosy a już wyobraźnia tłumu zrobiła swoje .. i pochwycili widły oraz pochodnie by przepędzić "smoka".

Portret użytkownika Nietędydroga2020

Zło nie myśli, zło nie ma

Zło nie myśli, zło nie ma formy. Zło oddziałuje na ludzi jak rezonans im większa podatność czlowieka tym większe skrzywienie w tym świecie. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że równowaga - yin-yang - została zachwiana?

Dobro analogicznie oddziałuje w drugą stronę.

Czy tego chcesz czy nie czytelniku wszystko rozgrywa się w sferze mentalnej...

Portret użytkownika ArturK

Moim zdanie to podgatowka do

Moim zdanie to podgatowka do "inwazji UFO", która nastąpi pewnie gdzieś za kilka miesięcy i jak covit-19 zacznie się w Chinach, bo tam najkrócej jest wszystko trzymane i gdyby coś poszło nie tak najłatwiej można to ukryć, skorygować i potem dopiero robić rollout na resztę świata. Stresują ludzi jakimiś rykami i nikt nie wie co to i skąd to, dobre żarty.

Portret użytkownika 3plabc

Smok to Szatan według

Smok to Szatan według chrześcijańskich wierzeń. Czyżby Szatan się w Chinach zagnieździł? W sumie komunizm, który jest karykaturą "Królestwa Bożego" tylko Szatan mógł wymyślić, a totalitaryzm w Chińskiej Republice Ludowej trzyma się świetnie! Zresztą zła system polityczny nie obchodzi, jak jakiś system staje się skompromitowany to zło przywdziewa nową maskę!

Portret użytkownika nauta

Wiesz co to "pierwsza córa

Wiesz co to "pierwsza córa Kościoła"? To Francja, w której komunizm został wynaleziony. Kto wyeksportował Lenina do Rosji? Czasem nie potomkowie Rycerzy Najświętszej Marii Panny przy Domu Niemieckim? Ale czy tylko Niemcy go finansowali? Czasem nie maczała w tym największa i najdoskonalsza demokracja świata - USA? A w "najbardziej katolickim kraju" - polin, przypadkiem też nie panował ten twój "komunizm" i to przez całkiem długi czas? A smok był u Chińczyków bardzo ważnym symbolem, na długo przed chrześcijaństwem a może i Judaizmem, "genialny analityku".

Portret użytkownika ba

Dopisze ,  gdyby istniało

Dopisze ,  gdyby istniało życie po śmierci to tylko okna otwierać isie przenosić do lepszego świata , bo po co tu sie męczyć gdzie wojny , choroby , starośc i śmeirć , a co Biblia mówi  juz  co działo sie w raju , co powiedził Bóg do Adama i Ewy

Rodzaju 2:16 Jehowa Bóg dał też człowiekowi taki nakaz: „Możesz jeść do syta owoce ze wszystkich drzew ogrodu+17 Tylko owoców z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo w dniu, w którym z niego zjesz, z całą pewnością umrzesz”+.

Co powiedział wąż (Szatan Diabeł) do ludzi

Rodzaju 3:Ale o drzewie, które jest w środku ogrodu+, Bóg powiedział: ‚Nie wolno wam jeść jego owoców ani nawet go dotykać, bo w przeciwnym razie umrzecie’”. Wtedy wąż odezwał się do kobiety: „Z całą pewnością nie umrzecie+.

To komu wierzysz?  Bogu czy temu wężowi (Szatanowi Diabłu) kto potrafi zdefiniować hasło umrzeć, to wie ze umrzeć  jest przeciwieństwem  życia, a kto stawia znak równości między tymi hasłami to  nic nie rozumie  , bo postepuje nielogicznie

Portret użytkownika Od ba odp. jest taka :

Piszesz "nic nie robią w

Piszesz "nic nie robią w Królestwi Bożym " a co na to Biblia :

Izajasza 65:21 Pobudują domy i będą w nich mieszkać+,

zasadzą winnice i będą jeść ich owoce+.

22 Nie będą budować po to, żeby ktoś inny tam zamieszkał,

ani sadzić po to, żeby ktoś inny jadł.

Dni mojego ludu będą jak dni drzewa+

i moi wybrani będą w pełni korzystać z tego, co zrobią swoimi rękami.

23 Nie będą się trudzić* na darmo+

ani rodzić dzieci, które by cierpiały,

bo oni i ich potomkowie

są ludem* błogosławionych przez Jehowę+.

24 Zanim zawołają, ja im odpowiem.

Kiedy jeszcze będą mówić, ja ich wysłucham.

25 Wilk i baranek będą się paść razem,

lew będzie jadł słomę tak jak byk+,

a wąż będzie się żywił prochem.

Nie będą wyrządzać szkody ani zła na całej mojej świętej górze”+ — mówi Jehowa.

 

Jeszcze nie słyszałem aby ktoś zbudował dom i nie miał odcisków na dłoniach

 

2 Tesaloniczn 3:10 W rzeczywistości gdy u was byliśmy, nakazywaliśmy wam: „Kto nie chce pracować, niech też nie je”

 

11 Tymczasem słyszymy, że niektórzy wśród was postępują nieporządnie+ — wcale nie pracują i mieszają się w nie swoje sprawy+

Strony

Skomentuj