Tygrys ludojad splądrował wesele w Indiach

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Indiach, w stanie Madhya Pradesh dziki tygrys zaatakował wesele. Wtargniecie wielkiego kota spowodowało powszechną panikę wśród gości i nowożeńców. 

Drapieżnik nagle wyłonił się z krzaków i powoli mijał gości, powodując chaos i panikę. Na szczęście żaden z gości weselnych nie został ranny. W momencie gdy tygrys rozpoczął swój rajd wesele było w pełnym rozkwicie. Nagle goście zaczęli krzyczeć i uciekać.

 

Zamieszanie trwało przez chwilę, aż do momentu gdy zwierzę wróciło z powrotem do lasu. Według doniesień lokalnych mediów, jakiś czas później to zwierzę pojawiło się w stanie Maharashtra, gdzie kot zaatakował kobietę. Poszkodowana przeżyła i została przewieziona do szpitala.

 

Zoolodzy potwierdzają niezwykłe zachowanie tygrysa. Zwykle zwierzęta te trzymają się z dala od obszarów zamieszkanych przez ludzi, a tym razem widziano tygrysy poruszające się dostojnie wzdłuż lokalnej ruchliwej drogi. Hinduskie władze nie lekceważą tych wydarzeń i powołano specjalny siedmioosobowy zespół roboczy, którego celem jest oceny ryzyka jakie wywołują tygrysy dla społeczności lokalnej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Skomentuj