Twitter: Donald Trump stracił na zawsze prawo do konta

Kategorie: 

Źródło: Internet

Szefowie Twittera postanowili dożywotnio „zbanować” Donalda Trumpa za rzekome wywołanie zamieszek na Kapitolu 6 stycznia, w wyniku których zginęło 5 osób. Co to oznacza?

Ned Segal, szef Twittera ds. finansowych, na antenie CNBC zapowiedział, że decyzją kierownictwa firmy, Trump już nigdy nie opublikuje niczego na tej platformie. Zdaniem serwisu powody są „najcięższego kalibru”.

 

Permanentny zakaz aktywności dla Donalda Trumpa ma „charakter prewencyjny”. Twitter pokazuje w ten sposób, że nikt nie jest bezpieczny i podobne konsekwencje mogą spotkać każdego użytkownika, bez względu na to czy jest prezydentem, miliarderem czy zwykłym człowiekiem.

 

Trump nie odzyska możliwości publikowania swoich treści, nawet jeśli w 2024 roku, zdecyduje się na walkę o powrót do Białego Domu. Decyzja Twittera jest bezprecedensowa. Zwolennicy Joe Bidena oraz Demokratów liczą na to, że podobną blokadę zastosują Facebook, Instagram czy TikTok.

 

Oznacza to, że każda forma buntu przeciwko coraz bardziej irracjonalnym decyzjom Bidena, każda próba walki z establishmentem polityczno-biznesowym, będzie karana odcięciem dostępu do opinii publicznej, dzięki której możliwe jest budowanie jakiegokolwiek kapitału społecznego. Teraz nawet jeśli ktoś będzie miał rację i dowody, ale nie będzie sprzyjał administracji „śpiącego Joe”, zostanie odesłany w internetowy niebyt.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Zn

Jaki on biedny.... wydaje się

Jaki on biedny.... wydaje się że mógł skończyć jak Kennedy. ,,Dziwne- tajemnicze- przerażające historie prezydentów- którzy chcieli wrócić do parytetu złota"     https://www.youtube.com/watch?v=g-HngFZwy84      Były takie sugestie, nawet na tym "medium niezależnym". Czemu tak nie skończył?. Bo, prawdopodobnie, jest częścią planu mającego wywołać wśród normalnych ludzi frustrację która doprowadzi do zapowiadanej rewolucji przez tzw. "podróżników w czasie" (też tu chyba o tym było). To całkiem możliwe patrząc na to co sataniści-masoni, z premedytacją, uczynili ze Stanów (nie utożsamiam się z poglądami vlogera. Chodzi tylko o przedstawienie obrazu jaki on pokazuje):  LOS ANGELES (USA) - Miasto bezdomnych... #13   https://www.youtube.com/watch?v=P1EsxzIDm5g

Portret użytkownika baca

no kurde taki mały, biedny

no kurde taki mały, biedny jak mysz austriacki malarz akwarelista nie dał się zabanować a taki duży miliarder dał...????
to chyba dlatego bo ten mały wydał ponadczasową ksiązkę a ten duży jakieś "wielkopomne" tweety he he he
o rany jaka to mega ustawka z tą ostatnią nadzieją idiotów - donaldem tramp

 

Portret użytkownika dd

Wolność słowa, z tym, że

Wolność słowa, z tym, że tylko tego słusznego. Brawo Amerykany - Polska już doświadczyła takich dobrodziejstw i dlatego pewnie będzie jednym z najdłużej opierających się głupocie krajów. Oczywiście dużo pozostaje w rękach rządzących ale to Polacy decydują o tym to tam ma siedzieć (przynajmniej w teorii).

Portret użytkownika inzynier magister

z szatańskim pomiotem NWO

z szatańskim pomiotem NWO trzeba walczyć modlitwą katolicką do Ducha Świętego, ale i do miłosierdzia Jezusa Chrystusa, oraz do Maryi Dziewicy bo pomiot lucyfera NWO boi się mocy Chrystusa która idzie z modlitw katolickich ! dlatego chcą palić katolickie kościoły !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika alien891

p. magister

p. magister
walcz sobie pan modlitwa wierz pan w boga maryje jezósa sierotke gabrysie proroka izajasza w co pan tam chcesz i daj ci p. agnostyczny Boże zeby nikt ci nie bronil

biczuj sie gosciu nie cudzoloz spowiadaj sie gosciu dawaj pieniadze na kosciul umartwiaj sie sluchaj rydzyka zajadaj rydze glos kazania jesli beda cie sluchac a jesli nie to tez se gadaj
co tam tylko chcesz co jest zgodne z prawem

ale nie zmuszaj do tego innych

a wy goscie z upr, konfederacji i wszelkiego rodzaju milosnikow prywatnej wlasnosci
twitter jest firma prywatna jesli kogos nie chca to maja prawo

a wy meskie ci...y zaplakane
placzcie

Strony

Skomentuj