Turecka straż graniczna strzela do uchodźców, którzy uciekają z Syrii przed wojną

Kategorie: 

Źródło: Flickr/IHH Humanitarian Relief Foundation/CC BY-NC-ND 2.0

Turcja, radykalne państwo z Bliskiego Wschodu które może przystąpić do Unii Europejskiej, zabija syryjskich uchodźców uciekających przed wojną. Jeśli Ankara faktycznie zostanie uznana za jedną z europejskich stolic, nasz kontynent będzie poważnie zagrożony.

 

Jak się okazuje, w przeciągu ostatnich czterech miesięcy służby miały zastrzelić 16 migrantów, w tym trójkę dzieci, podczas próby przekroczenia granicy. Ostatni taki incydent miał miejsce 5 marca - straż graniczna zastrzeliła dwie osoby w Guvveci na zachodnim odcinku granicy.

 

Jeden z przemytników miał powiedzieć dla dziennika The Times, że uchodźcy wciąż uciekają z Syrii do Turcji ale ryzykują utratą życia. Według niego, liczba zabitych syryjskich migrantów może być większa, ponieważ ciała zastrzelonych osób są z powrotem zabierane na terytorium Syrii. Natomiast rannych zabiera się do tureckich szpitali i dopiero wtedy mogą zostać na terenie kraju.

Wielu zadaje pytanie, czy Turcja naprawdę powinna należeć do Unii Europejskiej? Zgodnie z osiągniętym porozumieniem, kraje członkowskie i tak będą musiały przyjmować kolejnych uchodźców. Islamska inwazja trwa w najlepsze, a tymczasem UE już w czerwcu ma znieść wizy dla Turcji. Wtedy nielegalna migracja stanie się po prostu legalną migracją i niczym więcej.

 

 

Źródło: http://www.ibtimes.co.uk/turkish-border-police-shooting-refugees-dead-they-flee-syria-1552342

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Przyjęcie Turcji do UE jest

Przyjęcie Turcji do UE jest pieczcią multi-kulti wynarodowienia narodów Europy.
I taki a nie inny jest cel.
 Przybywający do Europy maja w dupie tradycje i zwyczaje europejskich narodów i będą dążyć do ustanowienia swoich na drodze prawnej, która w tym celu będzie dla nich wybrukowana.
 Europejskie narody już toną a tego topielca nie uratuje żadne sztuczne oddychanie.
 Zniszczyć żydostwo jest jedynym ratunkiem dla narodów Europy, bo nikt inny, tylko oni są autorem tego imigracyjnego armagedonu.

Portret użytkownika N1KT

To prawda co piszesz ale

To prawda co piszesz ale wszystko to dzieje się z jednego powodu.
Takiego że w jedzeniu i wodzie i powietrzu jest to co się codziennie dokłada od 2011.03.12 z Japonii.
www.corium.cba.pl można tam zobaczyć ile syfu rakotworczego zjadasz i pijesz, a każdy jeden Bq (bekarel) jest w stanie zrobić raka w organizmie...
Teraz wszyscy (rządy) robią wszystko żeby wojna była i to już jest dla mnie jasne od dawna, niektóre ludzie nigdy się nie dowiedzą nawet dlaczego musieli zginąć i co było prawdziwym powodem wywołania tego piekła... To mieszanie kultur i religi jest tylko sprzątaniem pod dywan nadchodzącej fali raka jaka będzie lub już zaczyna mieć miejsce - kto pracuje w szpitalach itp. miejscach widzi co się dzieje...

Portret użytkownika Mayezon Manoyezowycz

My Polacy sami nie wiemy

My Polacy sami nie wiemy czego chcemy, jak kozojebcy migrują do jewropy to źle jak kozojebcę ubije jakiś otomański skur.ysyn to też źle . nie lubimy Turcji , Rosji , Upadliny i Usraela oraz Merkellandu a jak już lubimy to się stajemy bezkrytycznymi -filami, prawda jest jedna że to my zwykli prawi ludzie jesteśmy ofiarami wyzysku i przemocy w każdym kraju na świecie bo rządy nie pracują i nigdy nie będą pracowały dla zwykłego zjadacza chleba , dla nas odgrywają teatrzyk sterujący emocjami według zasady Divide Et Impera (Dziel i Rządź) , mając nas bezmózgie bydło. Więc spójżmy na tych zabijanych ludzi z odrobiną empatii i wskażmy prawdziwego wroga - Mafię pod chazarskim nadzorem rządzącą całym światem!

Portret użytkownika Medium

Moim zdaniem to raczej

Moim zdaniem to raczej pokonani sprzymierzeńcy Państwa Islamskiego szukają schronienia w Turcji, tam gdzie ich szkolono zapewne, a nie jacyś tam zwykli uchodźcy. Dopiero do ich łepetyn dotarło, że niebezpiecznie jest walczyć po niewłaściwej stronie i że polityka może się zmienić, jak to właśnie się stało.
 

Portret użytkownika 44

może Rosja pokrzyzuje plany i

może Rosja pokrzyzuje plany i tukrków i unii jewropejskiej.... do czerwca
yankesi zażądzili już ewakuację rodzin wojskowych i dyplomatów z kozolandu erdogana
Putin, ostatnia nadzieja białych
 
ps
to dobrze że strzelają, tak się robi wobec masowego i nielegalnego przekraczania granicy.... a my zaoszczędzimy 

Portret użytkownika asp

A jaki inaczej pinować

A jaki inaczej pinować granic, skoro nielegalni migranci, nie reagują na nic innego jak rozwiązania siłowe. Jestem przeciwny Turcji w UE bo to nie Europa, ale tutaj nie ma co psioczyć, bo czasem trzeba stanowczo.

Portret użytkownika achiles

I z tym rzeżnikiem erdoganem,

I z tym rzeżnikiem erdoganem, który wydał rozkaz strzelania do uchodźców wojennych spotyka się dzisiaj Nasz Prezydent w szatanach zjednoczonych, tak jak się też spotyka z rzeźnikiem patroszenko i tak jak się już spotkał z " guru zła mocy, na świecie, od rotszyldów i sorosów ", niejakim brzezińskim w tajemnicy, nazywając to spotkanie, całkowicie PRYWATNYM. Czy wy wiecie w co Nasz Kraj i Naród jest wkręcany ich brudnymi łapskami i czy zdajecie sobie sprawę, jaki LOS JEST POLAKOM SZYKOWANY I CO BĘDĄ O NAS MÓWILI WOLNI I SAMODZIELNIE MYŚLĄCY LUDZIE, NA CAŁYM ŚWIECIE, KTÓRY TO SIĘ JUŻ PRZEBUDZIŁ Z LETARGU LEWACKIEGO MENDIALNEGO??? O ZGROZO !!! kto Nam zechce dać schronienie u siebie, kiedy zacznie się to co jest nam szykowane, przez zła moce ? 
p.s tu nie będzie odniesienia, do powiedzenia, że : POLAK MĄDRY, PO SZKODZIE . 

Portret użytkownika eszet33

achilles, dałem Ci wprawdzie

achilles, dałem Ci wprawdzie plusa za Twoje (chyba) patriotyczne nastawienie, ale z zawartością wypowiedzi się w zasadzie nie zgadzam. Uważam, że rola PAD polega właśnie na prowadzeniu rozmów ze wszystkimi. Dla poznania odmiennych opinii, rozpoznania sytuacji, zbadania szans i możliwości. W celu szukania konstruktywnych rozwiązań - aktualnych i potencjalnych problemów. Rozmawiać zawsze trzeba, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji dotyczącej losu wielu ludzi. Inna sprawa, że owa decyzja powinna korelować z dobrem Narodu. A z tym to już różnie bywa...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A ja się z Tobą nie

A ja się z Tobą nie zgadzam... Wpierw rozmawia się z przyjaciółmi a potem z wrogami... A z tego wynika, że nasz rząd za przyjaciół wziął wrogów Polaków do rozmów...
 Wprawdzie to Turcja nie uznała rozbiorów Polski, ale te czasy przyjaznej Polsce Turcji bezpowrotnie minęły..
Taka przyszła mi refleksja... dlaczego Polska nie została zaatakowana jeszcze ani razu przez terrorystów?? Czyż Polska, to już żydopolonia? I swoich chroni??
 W końcu w Polsce jest ponad 8 mln żydów i kryptożydów...

Skomentuj