Turcja zamyka rosyjskim okrętom dostęp do Morza Czarnego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Turcja zablokowała wejście rosyjskich okrętów wojennych na Morze Czarne. Czy Prezydent Turcji, Recep Erdogan, stanął przeciwko Putinowi?

Turcja poinformowała, że zamyka dostęp do swoich cieśnin dla Rosji. Innymi słowy Turcja zamknęła swoje wody, czyli cieśniny Bosfor i Dardanele, dla rosyjskiej marynarki wojennej, która mogłaby zmierzać w region wojny z Ukrainą, aby wesprzeć rosyjską armię. 

 

Nie jest do końca jasne czy Turcja zamyka Morze Czarne dla rosyjskich okrętów z powodu napaści Rosji na Ukrainę, ale prezydent Zełenski podziękował za ten gest Erdoganowi.

 

Turecki wojskowy samolot transportowy Airbus 400 lądował wczoraj na lotnisku w Rzeszowie. W ostatnich dniach niemal codziennie było widać na flightradar24 loty tureckich transportowców na Ukrainę. To znak, że Turcja jest ewidentnie zaangażowana w pomoc wojskową Ukrainie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kot732

Zełenski to właśnie jeden z

Zełenski to właśnie jeden z tych narkomanów, o których mówił Putin - w zależności od tego czy diler dojedzie, to pierdoli ze swojhego oficjalnego profilu takie właśnie głupoity. Dardanele oczywiście nie są zamknięte dla Rosji. 

A poza tym uważam, że NATO, UE i USA muszą zostać zniszczone.

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Jedna rzecz szczególnie

Jedna rzecz szczególnie rzuciła mi się w oczy. Hitlerowska hitleria pisała, że na Wyspie Węży wszyscy bohatersko zginęli. Później napisali w hitlerii, że wyspa została odbita przez upadlińców. W kolejnym artykule napisali, że na Wyspie Węży chyba nie wszyscy zginęli. Czy ktokolwiek widzi w tym jakiś sens? Ci debile już tak bredzą, że nawet nie przejmują się potencjalnymi reakcjami myślących ludzi.

Portret użytkownika Endymion

To jest przekaz do Szczepanów

To jest przekaz do Szczepanów, czyli debili. Myślących umieszczą w obozach FEMA.. kolejny etap..

P.S.

ciekawostka, od rana ZnZ nie działały, Neon24 nie działa nadal... już testują odcięcie nas od informacji/wymiany poglądów.

KUPUJ BROŃ I JEDZENIE

 

 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika axell69

Bo to takie  Owsiaki  tych 

Bo to takie  Owsiaki  tych  czasów - wciskać   kłamstwa  w głowę  i  kazać sobie za te płacić . W  każdym razie  , nadal sądzą że są   bezpieczni  skoro trzymają z  ciemną  stroną ale czas  rozliczenia  nadchodzi dużymi  krokami   i nie będzie  miejsca na  nawrócenie -  biblia   jednak  najebała   niektórym w  świńskich łbach do tego stopnia  ....co  widać i słychać . Na  pejsie  99 % polsko języcznych   zakryło twarze   banderowską  onucą  czyli  TV  uczy  TV każe  TV  nigdy cię nie zdradzi    do końca świata i jeden  dzień  dłużej ale prawda  zostaje  nie zmienna i nigdy  nie  umiera 

Portret użytkownika wodzu

Nie jest do końca jasne czy

Nie jest do końca jasne czy Turcja zamyka Morze Czarne dla rosyjskich okrętów z powodu napaści Rosji na Ukrainę, ale prezydent Zełenski podziękował za ten gest Erdoganowi , Ja dziękuje ZnZ za wpłatę na moje konto 1000 zł , co prawda kasy jeszcze nie mam ? ale mam nadzieję ze pomożecie w moim chronicznym braku gotówki :P

Portret użytkownika Shshhssh

Turki boją się o

Turki boją się o Konstantynopol. Już kiedyś został obiecany Rosjanom ale żydzi stworzyły komunizm, bolszewików i banderowskie świnie. Najwięksi wrogowie Słowian to żydy

Strony

Skomentuj