Turcja zaczyna aplikować piątą dawkę szczepionki COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Turcja zaczęła podawać piątą dawkę szczepionki COVID-19 pewnym grupom ludzi, donosi Daily Sabah, powołując się na oświadczenie władz ds. zdrowia.

 

Departament Zdrowia poinformował w ostatnim dniu zeszłego roku, że osoby, które otrzymały dwie dawki szczepionki Sinovac i dwie dawki szczepionki Pfizer, mogą umawiać się na piątą dawkę, jak miną trzy miesiące od wstrzyknięcia czwartej dawki preparatu.

 

Piątą dawkę można było wybrać między chińską szczepionką Sinovac, lekiem Pfizer lub opracowaną w Turcji szczepionką Turkovac. Szczepienia szczepionką turecką rozpoczęły się w zeszłym tygodniu po uzyskaniu zgody władz kraju.

 

Eksperci mają nadzieję, że opracowana w kraju szczepionka wyeliminuje wahania szczepień w kraju. Ponad 83% osób w wieku powyżej 18 lat otrzymało dwie dawki szczepionki COVID-19, a 91,6% otrzymało jedną dawkę. Według ministerstwa liczba szczepionek wprowadzonych w kraju przekroczyła 1,3 mln dawek.

 

Pomimo wysokiego poziomu szczepień populacji średnie tempo wzrostu nowych zarażonych osób wynosi 37 tys. osób dziennie. Sugeruje to, że szczepionki nie chronią przed zakażeniem koronawirusem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Według ministerstwa liczba

Według ministerstwa liczba szczepionek wprowadzonych w kraju przekroczyła 1,3 mln dawek.

Tak talin, matematyczna liczba - trudna liczba. Turcja ma tylko 84 miliony ludzi, więc jeśli przy pomocy 1.3 miliona dawek zaszczepili ~90% populacji to gratulacje.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Szczepienia szczepionką

Szczepienia szczepionką turecką rozpoczęły się w zeszłym tygodniu po uzyskaniu zgody władz kraju.

No to dobrze, że władze kraju zgodziły się na wstrzykiwanie czegoś w ciała obywateli. Może wydadzą też zgodę na pałowanie obywateli, gwałcenie obywatelek i palenie domostw. Bez dobrowolnej zgody ani rusz.

Portret użytkownika SlawomirF

Oni już sami się pogubił w

Oni już sami się pogubili w tym co robią. 5 dawek? I na tym nie koniec oczywiście. Obłęd. I to niby autorytety medyczne zalecają kolejne dawki. Najlepsze i tak są presstytutki z TV. Nie zadają niewygodnych pytań rządzącym, traktując to co powie władza jako prawdę objawioną, namawiając ludzi do szczepień.

Portret użytkownika inzynier magister

tajne organizacje ordo ab

tajne organizacje szczepionkowe ordo ab chao są tajne bo oni się ukrywają bo wiedzą że robią zło i są terrorystami ! tajne bractwa są niemorlane, bo są Wielką Nierządnicą i wyznają tajemnicę bo mają wypsane na czołach tajemnica ! ilu polskojęzycznych polityków należy do nowego hitleryzmu NWO ?! szok ! musimy się bronić przed złem iluminatów szatana Duchem Świętym i modlitwami katolickimi Chrystusa miłosiernego i Maryi Dziewicy !

SZATAŃSKI POMIOT NWO SKASOWAŁ TO NAGRANIE! - FRANCISZKANIN OSTRZEGA PRZED ŚMIERCIONKAMI !

https://www.bitchute.com/video/s90IJha1fWGL/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rumcajs

Jeśli miałbym wybierać to czy

Jeśli miałbym wybierać to czy to, to wybrał bym ten cyjanopan super glue, niż te żydoskie specyfiki śmierci. Od cyjanopanu to przynajmniej rękę by odcieli, bo by natychmiast zakrzepł w jednym miejscu - może by wydłubali całość skalpelem i uratowali by rękę, a po tych preparatch mengelowskich z aidsem grafenem białkiem kolczastym i tym żywym czymś z mackami które pokazał Franc Zalewski i Carie Maddej nie ma już szans żadnych - nawet od jednego dziabnięcia. 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj