Turcja zablokowała dostęp do Youtube z powodu wycieku nagrania o planach inwazji na Syrię

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
W tureckim rządzie doszło do kolejnego, głośnego skandalu. Pod koniec marca w serwisie Youtube pojawiło się nagranie ze spotkania władz na wysokim szczeblu, które omawiały zastosowanie pretekstu dla inwazji na północne tereny Syrii.

 

Co prawda autentyczność nagrania nie została potwierdzona, jednak władze Turcji w pewien sposób same przyznały, że omawiana kwestia inwazji na Syrię rzeczywiście miała miejsce. Premier kraju Recep Tayyip Erdoğan powiedział, że sam wyciek był czynem "nikczemnym" a serwis Youtube został zablokowany tuż po wydarzeniu.

 

W nagraniu o którym mowa, władze wysokiego szczebla rozmawiały na temat inwazji na północne tereny Syrii. Znajduje się tam chroniony przez tureckich żołnierzy grobowiec Suleymana Shaha, założyciela Imperium Osmańskiego, jednak tereny są obecnie okupowane przez Al-Kaidę. Jak wynika z nagrania, tureccy urzędnicy rozważali wykorzystanie tego faktu dla dokonania ataku, który oficjalnie miałby mieć charakter obronny, czyli ochrona grobowca przed jego zniszczeniem.

 

Co więcej, jak donosi Russia Today, szef bezpieczeństwa Hakan Fidan zasugerował przeprowadzenie operacji fałszywej flagi. Jego słowa brzmiały następująco: "Wyślę czterech mężczyzn do Syrii, jeśli będzie trzeba, zrobię pretekst dla wojny poprzez atak rakietowy na Turcję. Możemy przygotować również atak na grobowiec Suleymana Shaha, jeśli zajdzie taka potrzeba".

 

Jeśli spotkanie i powyższa rozmowa tureckich urzędników rzeczywiście miała miejsce to w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnej wojny. Tym razem między Turcją a Syrią, która może zostać poprzedzona operacją fałszywej flagi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles38

Zapamiętajcie i powielajcie,

Zapamiętajcie i powielajcie, sami niczego, nie zmienimy w pojedynkę, ale w kupie jest siła, nie rewolucje, bo one zjadają swoje zawsze dzieci, tego nas historia uczy, ale świadomy wybór podczas wyborów, może nas wyzwolić spod tyrani narzuconej nam po 89 roku, podczas wyborów. Świadomy to taki by głosować na wszystkich kogo popierasz jako ugrupowanie, ale nie tych z miejsc początkowych, lub końcowych, bo to są ci którzy są podstawieni w celu statusu kwo utrzymania, jeśli zagłosujesz na ich tak zwane słupy z miejsc innych, jak eksponowane, zmienisz ten syf, jaki nasz kraj otacza, już od lat tylu. pomyślcie co by było gdyby do sejmu, lub senatu, nie dostał się ani Tusk, ani Sikorski, ani nawet Kaczyński, lub Miler, Palikot, Pawlak, Bury, Zych, Borusewicz, Komorowski, Rosati, Niesiołowski, Czarniecki, Hofman, Kwaśniewski, Siwiec i wielu wielu innych z czołówek przewijających się nazwisk, od lat i kadencji wielu, Wtedy ci nowi na bank by sami znaleźli swego nowego lidera i coś nowego by zaczęli tworzyć, i czy by to dobre czy złe, choć gorsze co obecnie jest być, nie może, to by stworzyli coś zupełnie coś nowego, coś co by mogło być zawsze weryfikowane w praniu, bo to co mamy obecnie weryfikowane być, nie może. jeszcze należy uczulić społeczeństwo, na obecny medialny przekaz i wyczulić ludzi, by rzygali na obecnych medialnych celebrytów, jak z ekranu jakiś nowy kit dla społeczeństwa wciskają. BIORĄC TO ZA PEWNIK I TAK POSTĘPUJĄC JESTEŚCIE W STANIE COŚ WRESZCIE ZMIENIĆ DLA SIEBIE, WASZYCH DZIECI I WNUKÓW, PISZĄC TU SWOJE DYRDYMAŁY, NARZEKAJĄC I WDAJĄC SIĘ W PYSKÓWY, TYLKO UMACNIACIE TO, CO TERAZ MAMY, A MAMY SYF, KIŁĘ I OBY NIE MOGIŁĘ, JAK TAK DALEJ SZŁO, BĘDZIE . narka kochani, bo mimo, ze macie tu sporo zadymiarzy i dezinformatorów, to widać, że w większości tubylcy myśleć umieją po swojemu.

Portret użytkownika prorok2404

i tak jest ze

i tak jest ze wszystkim.wywoluja wojny pod byle pretekstem...WTC...Ukraina...rzekomy kryzys przez ktory sa jeszcze bogatsi i bardziej chciwi. a do opini publicznej caly czas jest podawane ze kazdy chce i apeluje o spokoj. w dupie z takim zaklamanym swiatem...czas na apokalipse!!!

Portret użytkownika URIZEL

<>przecież nik tnie powie

<>przecież nik tnie powie "chodzi nam o rozszeżenie naszych wypływów , zdobycze terytoriale i bogacenie się " muszą mówć iż to są "to są działania na rzecz pokoju w regionie, bronienie demokracji i ludzkiego życia" <>
 

Amor Patriae Nostra Lex & Si Vis Pacem, Para Bellum

Portret użytkownika kurn12

Spokojnie niebawem przyjdzie

Spokojnie niebawem przyjdzie Chrystus i wszystko zakończy 
 
Wszystkie znaki na to wskazują , mam jedynie nadzieje że jak najwięcej osób się nawróci , w tym i ja.
 
Już bardzo mało ziemi zostało czasu może kilka lat może mniej. Napewno czasu jest bardzo mało.
 
Kto Studiuje "Pismo Święte" ten wie że już niewiele brakuje.
A coś wydarzy się albo 15 kwietnia albo tuż po nim gdyż pojawi się Krwawy Księżyc zawsze były to szczególne wydarzenia dla Żydów jak np zakończenie 6 dniowej wojny i wtedy się pojawil itd.

Portret użytkownika ulises

Ta data to 2018r kurn 12.

Ta data to 2018r kurn 12. Wczesniej padnie syria. A lll wojna swiatowa trwa już od 1991 roku. Przed koncem 2018 roku zostanie użyta broń jądrowa. Co zakonczy wojne i trzeba bedzie już tylko posprzątać świat.  Hmmm?

Skomentuj