Turcja odmówiła zakupu rosyjskiej szczepionki Sputnik V

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Turcja nie kupi rosyjskiej szczepionki COVID-19, ponieważ nie spełnia ona wymaganej praktyki laboratoryjnej. Poinformował o tym szef ministerstwa zdrowia tego kraju Fakhretin Koca.

 

Problem polega na tym, że rosyjska szczepionka nie jest zgodna z GLP (Good Laboratory Practice), więc nie podjęto decyzji o jej dopuszczeniu do obrotu w tym kraju.

 

W Turcji 893 tysiące osób zostało zarażonych koronawirusem, 441 tysięcy wyzdrowiało z infekcji, a 15 314 zmarło. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow skomentował odmowę Turcji wobec rosyjskiej szczepionki.

 

„Wyniki testów i prób pokazują, że jest to bardzo skuteczna i niezawodna szczepionka” - powiedział.

 

Tymczasem władze Egiptu potwierdziły zainteresowanie szczepionką na koronawirusa Sputnik V - poinformowało rosyjskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Stało się to jasne po spotkaniu na szczeblu ministrów Denisa Manturowa z ministrem handlu i przemysłu Egiptu Nevin Gamea. Podczas rozmowy rozważano możliwość dostarczenia szczepionki, a także lokalizację jej produkcji w tym kraju.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika kojak

wszystkie te szczepionki sa

wszystkie te szczepionki sa roboine na kolanie aby byla ja najszybciej kasa To jest wazne a nie zdrowie ludzi ! Jest rzecza absolutnie absurdalna zeby w pol roku  zrobic szczepinke Zwyczajna paranoja ! I jakies hieny i zwyrdnialcy  lekarze z tytulmi  mowia jak  kryminalici ze ta np stosowana w Polsce jsst szczepionka bezpieczna Wszyscy produceni obowaizkowo domagaja  sietez  zwolnienia  z wszelkiej  odpowiedzlnosc za jej  uboczne skutki . Zaszczepisz sie bedzisz mial problem ? To twoja sprawa nie zwracaj nam glowy ! Lepiej idz i sie powosc !

Portret użytkownika Akczterdziescisiedem

Warto zaznaczyc ze lekarze

Warto zaznaczyc ze lekarze ktorzy beda te lewe szczepienia zostali juz do tego w pewnym stopniu "przekupieni", gdyz obiecuje im sie jakies horendalne kwoty po szczepieniu typu 65zl za pacjenta zaszczepionego w gabinecie lekarskim, i jeszcze wiecej prywatnie w domu u "klienta". Po takim roku jako zafundowali nam cinz gory, lekarze sie po prostu ustawia w kolejce i tym oto sposobem zostana platnymi cichymi zabojcami populacji.

Portret użytkownika Mojeimię44

Skutki poznamy ale nie od

Skutki poznamy ale nie od razu tylko po kilku latach. Przypuszczam, że po 2-3 latach jak już każda komórka odszczepieńca będzie zmodyfikowana nowym mRNA i dochodzić będzie do zakłóceń w wielu wymiarach zarówno fizycznych jak i psychicznych wtedy zacznie wychodzić prawdziwe oblicze szczepionkowej mafii. Najgorsze jest to, że w pierwszej fazie o tych co umrą będą mówić, że byli niezaszczepieni a prawda będzie zgoła inna. Jestem na to przygotowany. Już raz zaufałem medialnej propagandzie i wziąłem kredyt we frankach- do dziś płace i płacze drugi raz mnie w h.... nie zrobią. Niech zapomną. Właśnie dlatego przestrzegam innych. Ten rząd chce zniszczyć gospodarkę, prawa człowieka, konstytucje i służbę zdrowia. Kto tego nie widzi już jest martwy. Nie wierzę już w żadne sondaże, tubę propagandową ani w dobre chęci tego całego rządu. Nie wierzę ani w opozycję ani w koalicję. Oni grają do jednej bramki a tylko tworzą show dla plebstwa. To widać po tym, że obradują nocami i to nie na sali parlamentarnej a w parlamentarnej stołówce. Hańba i zdrada. Tu jest ich prawdziwy sejm

Nie dziwi was gdzie są posłowie podczas nocnych posiedzeń?

W restauracji śmieją się z nas planując nowe wytyczne dla Polski oparte o agendę 2030- targowica. Pod względem wolności prasy zajmujemy około 70 miejsce na świecie i to już wam powinno włączyć lampkę kontrolną. Niezależnych mediów jest jak na lekarstwo a na dodatek cały czas je cenzurują lub likwidują. 

Wierze tylko w Boga i drzewo życia. Zresztą nie tylko ja. Jest nas sporo.

https://youtu.be/bkHiYCSxQgM

Nie interesuje mnie czy ktoś jest murzynem, żydem, Chińczykiem, Hiszpanem itd. Wszystkich nas łączą wizje z drzewem życia. Dosłownie wizje. 

https://youtu.be/pwlM_KyB6EI

https://youtu.be/iuFlargNlXg

https://youtu.be/MZ4JGye4dQU

https://youtu.be/IplySutMhMg

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika drako_tr

@onaIbo nie on

@onaIbo nie on
...to zaszczep się i zdychaj parchu, nikt ci nie broni....z resztą takie bydło jak ty i tak niczego dobrego nie wnosi, tylko  spowalnia rozwój normalnych ludzi.

PS... ci normalni już dawno temu zadali sobie pytanie - czemu nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za skutki uboczne tych naprędce zrobionych trucizn.

Ile ci płacą za robienie z siebie szmaty?...warto chociaż...? czy po prostu tak lubisz...? intelektualna amebo...

 

Strony

Skomentuj