Turcja to "najlepszy na świecie przykład traktowania uchodźców", powiedział Donald Tusk

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niejednego z nas zaskakują dziwne układy pomiędzy Unią Europejską a Turcją, ale z dnia na dzień dowiadujemy się o kolejnych dziwactwach. Unijni politycy albo są zwykłymi, głupimi marionetkami Erdoğana, albo jest to po prostu jakaś gra, o której przeciętny zjadacz chleba nie ma bladego pojęcia.

 

Chciałoby się rzecz, że przywódcy UE są jedynie szantażowani przez dyktatora z Bliskiego Wschodu, który wysłał już do Europy kilka milionów tzw. uchodźców i w każdej chwili może wznowić inwazję. Jednak nie wszystko się zgadza, gdyż czasami można dostrzec zarysy jakiegoś większego planu. Unia Europejska może tylko udawać że próbuje rozwiązać "kryzys".

 

Jeszcze w zeszłym roku Federica Mogherini, szefowa unijnej dyplomacji, wyraźnie opowiedziała się za islamizacją Europy i sprowadzaniem do nas kolejnych ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu. Stwierdziła wprost, że islam jest nierozerwalną częścią Europy. Natomiast miesiąc temu Mogherini popisała się niezwykłymi umiejętnościami aktorskimi, wylewając publicznie łzy ze względu na zamachy terrorystyczne i śmierć niewinnych ludzi. Sprawia to wrażenie jakoby politycy UE stracili rozum.

 

Podobną sytuację mamy teraz gdy Turcja, która przyczyniła się do destabilizacji Syrii dozbrajając i handlując ropą z terrorystami, morduje Kurdów, zatrzymuje każdego kto krytykuje Erdoğana (również obcokrajowców), zamyka dziennikarzy w więzieniach, strzela do uchodźców i wyrzuca ich z powrotem do Syrii oraz szantażuje Europę zalewem migrantów, jest z jakiegoś powodu wychwalana i stawiana jako przykład. Donald Tusk powiedział, że Turcja ograniczyła migrację do Europy i jest najlepszym na świecie przykładem należytego traktowania uchodźców.

"Od marcowego porozumienia dostrzegliśmy znaczną redukcję napływu nielegalnych migrantów przez Morze Egejskie. Nasze operacje działają w tandemie z przesiedleniami obywateli syryjskich z Turcji do państw Unii Europejskiej, pokazując żądane przejście z migracji nielegalnej do legalnej. Jest to duże i skomplikowane przedsięwzięcie a wiele pracy wciąż jeszcze przed nami" - powiedział Donald Tusk.

Warto zwrócić szczególną uwagę na słowa dotyczące zamiany migracji nielegalnej w legalną. Wcale nie jest to tak skomplikowane jak powiedział to były polski premier. Grecja będzie po prostu odsyłać uchodźców do Turcji a Turcja pominie te wszystkie państwa europejskie które nie chcą islamskich migrantów i będzie ich wysyłać bezpośrednio w głąb Europy, głównie do Niemiec.

 

Gdy tylko Turcy będą mieć zniesione wizy do UE, co ma nastąpić w najbliższych tygodniach, tzw. uchodźcy będą masowo przybywać na nasz kontynent drogą lotniczą. Nie jest to zatem powstrzymanie islamizacji Europy, a jedynie wejście tego planu w nową fazę - bo jak inaczej nazwać fakt, gdy migranci nie będą musieli już korzystać z łodzi, a otrzymają do swojej dyspozycji samoloty?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

U mnie wystąpił już taki

U mnie wystąpił już taki przesyt tymi informacjami, że całkiem na nie zobojętniałem. Zero emocji. Kompletna znieczulica. 

Podobno My, wracamy tutaj z przyszłości, bo gdzieś popełniliśmy błąd i pozbawiliśmy się możliwości odczuwania emocji. I bardzo nam tego w przyszłości brakuje. Więc wracamy tu, do naszej przeszłości, by naprawić ten błąd i przywrócić sobie te emocje.

Teraz dopiero zaczynam to rozumieć.

I nie wdychałem dziś oparów :( Tylko kiedyś zetknąłem się z taką teorią. 

A może to był tylko sen ? Tak wiele czasu przesypiamy... 

A jak się budzimy, to widzimy gębe Tuska Smile

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Jakie to wszystko staje się

Jakie to wszystko staje się czytelne. Wygląda na to, że nasza młodzież rzeczywiście ma ginąć na wojnie z Rosją. Tworzy się jakąś gwardię narodową pod robocza nazwą Ochotnicza Armia Krajowa, której nabór ma się rozpocząć na wiosnę przyszłego roku. Pierwsze brygady będą stacjonować przy granicy północno-wschodniej, a więc przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim. O prowokację zadbają jankesi. I wojenka gotowa.

3- 4 miliony młodych ludzi wyjechało budować dobrobyt innych nacji. Reszta zginie na wojnie. Starszych ludzi wykończy nasza służba zdrowia i głodowe emerytury. Pozostałych wykończą kredyty oraz bezrobocie. I już po nas.

Pozostaną tylko pracujący w korporacjach oraz przyszli niewolnicy, jako służba dla narodu wybranego.

Nie wygląda to dobrze. Ten gość ma rację.  

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Akamai

Oprócz tego o czy wiemy i co

Oprócz tego o czy wiemy i co widzimy, z pewnością jeszcze „coś”.

Tony Blair za swoją służalczą postawę także to „coś” otrzymał.

Na jego rachunku bankowym „znalazło się” 50 milionów dolarów.

Ponadto „doradza” JP Morgan Chase  za 2,5 mln funtów rocznie

Ale czy to powód by zazdrościć ludobójcy ?

To nie są ludzie. To są kanalie !

A życie jest przecież takie krótkie.

 

 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj