Trzy niebezpieczne huragany znajdują się nad Atlantykiem w tym samym czasie!

Kategorie: 

Źródło: Earther, Twitter/Rick Arnold, NOAA

Huragan Florence jest obecnie największym zagrożeniem na Atlantyku, jednak nie jest to jedyna niebezpieczna burza. Obecnie trzy huragany znajdują się na Oceanie Spokojnym, co potwierdziły zdjęcia satelitarne wykonane w poniedziałek.

Oprócz rosnącej w siłę Florence, która osiągnęła kategorię 3, Helene i Isaac otrzymały status huraganu w niedzielę. Ponad 3 tys. km oddziela od siebie cyklony, jednak udało uchwycić się je na zdjęciu satelitarnym.

 

National Ocean and Atmospheric Administration opublikował zdjęcia w poniedziałek. Wir obłoków wokół centrum huraganu oznacza, że cyklon wzmacnia się zgodnie z oczekiwaniami meteorologów.

To jedenasty przypadek w historii, kiedy trzy huragany na Atlantyku są aktywne w tym samym czasie. Ostatni taki przypadek miał miejsce w zeszłym roku, kiedy Irma, Jose i Maria osiągnęły status huraganu w tym samym czasie. Pozostałości po katastrofie spowodowanej przez żywioł w zeszłym roku są nadal widoczne na Karaibach i Florydzie.

Podczas gdy Helene kieruje się ku środkowemu Atlantykowi i nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla lądu, Florence gwałtownie się wzmacnia i najprawdopodobniej dotrze do południowego wschodu lub środkowego Atlantyku w czwartek.

 

W międzyczasie Izaak zmierza w kierunku Karaibów i Małych Antyli. Chociaż jego siła jest niewielka, nadal może sprowadzać deszcze i sztormy na wyspach od Barbadosu po Antiguę. Puerto Rico również znajduje się w zasięgu huraganu, jednak jego dokładna trasa może ulec zmianie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika Jestem, który jest

No i się chłopaki HARPEM

No i się chłopaki HARPEM ponawiły, trochę bomb jonowych zdetonowali, trochę ustawień z satelit i JEST !!! Można ?! .... MOŻNA !!!  a co tam ... że zamordują trochę ludzi ... Im to WISI, kase dostaną, a reszta do piachu ! najsmutniejsze jest to, że mają przyzwolenie władz większości państw, w tym i Polski.

Portret użytkownika pan kracy

Lubie ten portal ale

Lubie ten portal ale komentarze ludzi tutaj są naprawdę przekomiczne. Co trzeba mieć w głowie żeby coś takiego pisać ? Smile Poczytaj trochę jak się tworzy taki huragan, dowiedz się że w wrzesień-listopad to w zasadzie norma w tym rejonie a potem odpal sobie chociażby windy com i obserwuj ich powstawanie czy przemieszczanie się. Może wtedy zrozumiesz co mają wspólnego ciepłe masy powietrza znad afryki i dlaczego kierują się w stronę Ameryki ;). 

Naprawdę nie trzeba być naukowcem żeby to zrozumieć a na pewno warto wyjść z piwnicy i przestać pisać takie brednie ;).

Ps. Byłem na Florydzie w zeszłym roku od września do października i tam nikt nie panikuje na wieść o huraganach. Nawet jak szła Irma i wszystkie media w Polsce nawet tak strasznie o tym mówiły, w amerykańskich wiadomościach przedstawiali sytuacje ze spokojem bo wiedzą że to nic nadzwyczajnego i trzeba się po prostu na to przygotować. 

Trzymaj się kolego! 

Portret użytkownika Jestem, który jest

Kto jest durny ten nie

Kto jest durny ten nie rozumie ! Są rzeczy o których Ci się nawet nie śniło. Wytłumacz dlaczego nastepny huragan po irmie czyli maria szedł na amerykę. Nagle potężne trzęsienie ziemi w Meksyku, maria "sama" zmienia kierunek potem  znalazła się na bałtyku i znikła po chwili pojawia się orkan i udera w Polskę. ale ... nie ma co tłumaczyć, mam nadzieję, że zostaniesz tu  po wprowadzeniu ACTA 2 bo to chyba dla ciebie będzie ZWYCIĘSTWO !

Portret użytkownika pilippek

tutaj gościu zeby być

tutaj gościu zeby być popartym w jakimkolwiek temacie musisz " kochać wielką potężną rosję, wierzyc w chemtrails, haarp, NWO " i wszystko inne co nie ma w ogóle logiki  

aa

płaska ziemia jeszcze, kazdy kto nie wierzy w te rzeczy jest nieswiadomy i otumaniony Smile ogólnie mozna poczytac ale wiekszosc komentarzy to trolle i paranoicy z niezłą fantazją 

Portret użytkownika pan kracy

110% racji A

110% racji Wink A najśmieszniejesze jest to że trolle piszą a małpy podskakują i klepią trolle po plecach co widać po plusach i minusach komentarzy. Zabawne zjawisko. Btw. nie wiem czy wiecie ale ludzie na świecie mogą mieć różne zdania i wystarczy podyskutować.

Tak czy inaczej, napisałem pierwszy komentarz żeby wyrazić kulturalnie swoje zdanie, ale widzę że nie ma sensu więc zrobię miejsce dla tych Waszego pokroju abyście mogli łechtać swoje ego :) 

Trzymajcie się i powodzenia w leczeniu! 

 

Strony

Skomentuj