Trzęsienie Ziemi zanotowane w rejonie Los Angeles

Kategorie: 

internet

Umiarkowane trzęsienie ziemi o sile M3.9 nawiedziło wschodnie przedmieścia Los Angeles. Epicentrum znajdowało się w rejonie San Jancinto w hrabstwie Riverside. To jedynie 100 kilometrów na wschód od centrum miasta.

 

Nagły wstrząs odczuła cała metropolia dodać trzeba, iż ten rejon jest coraz bardziej aktywny sejsmicznie i właśnie to niepokoi ludzi w mieście jak i naukowców. Dodać trzeba jeszcze to,że to co obserwujemy to mogą być oznaki nadchodzącego potężnego trzęsienia ziemi które może być katastrofalne w skutkach dla całej Kalifornii.

 

Stan ten ma obecnie poważne problemy z wodą na skutek przedłużającej się suszy, a to podwyższa ryzyko, że nastąpią jakieś ruchy w obrębie skorupy ziemskiej które mogą potem skutkować trzęsieniami ziemi w wyniku rozprężenia sił. Ubytek wody w rezerwuarach też nie pozostaje niezauważalny z sejsmicznego punktu widzenia.

 

Kalifornia żyje na kredyt, bo dawno nie było tam silnego trzęsienia ziemi. Jednak to jest obszar Pacyficznego Pierścienia Ognia, a jak wiem w ostatnich dniach pod względem sejsmicznym było gorąco. Kto wie jakie procesy zachodzą w tej chwili i czy wstrząsy w Nepalu czy w okolicach Papui Nowej Gwinei, nie wywrą wpływu na to, że mocniej zatrzęsie ziemią właśnie w Kalifornii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Klaus

Wszędzie się trzęsie

Wszędzie się trzęsie Buka,nawet w Polsce w rejonie asejsmicznym może się zatrząść.. 
Co do CERN i Haarp to znasz moje zdanie dla mnie to są bzdury ponieważ nie ma takiego urządzenia co by wywoływało trzęsienia ziemi..

Ban na czas nieokreślony.
Moderacja

Portret użytkownika Tata Buki

Czy to ma być konkretny

Czy to ma być konkretny argument jak "dla mnie to są bzdury ponieważ nie ma takiego urządzenia co by wywoływało trzęsienia ziemi." 
No żeś się wysilił, a ja pisałem i tu i gdzie indziej a ty dalej jakieś swoje jak byś celowo głupa rznął, lub w chu.a leciał robiąc sobie podśmiech..ki. Inaczej tego odebrać nie można jak jakaś celowa dezinformacja, gdyż właśnie w kółko tak samo piszesz wcinając się między wódkę a zakąchę. 
Siedzisz na tej ZNZ i kuśwa ślepy jesteś jak kret, czytasz codziennie o jakimś wstrząsie lub wulkanie, albo innej dziwnej anomalii i dalej swoje. Więc po co tu jesteś skoro nic ciebie nie interesuje a atakujesz tylko wybrane konkretnie tematy. Ludzie sobie piszą, a ty jebs i wstawka nie ma tego bo nie wierzę i już. Ja nikogo nie wyganiam ale są fora jak racjonalista, prawda i podobne gdzie osoby z takimi poglądami znajdują wspólny język z betonem akademickim którym ma się dobrze na dotacjach za ogłupianie mas. My tutaj sobie wierzymy że HARPUŚ i jego bliźniaki robią sobie nie tylko zabawy w stratosferę a także strzał w jąderko Ziemi, z odpowiednią częstotliwością. Efektem tego mogą być trzęsienia ziemi (tam gdzie nie ma uskoków tektonicznych i kopalni). Efekty uboczne to wybuchy wulkanów, dlatego od paru lat jest taka zwiększona ilość erupcji, tsunami w oceanie lub morzu, a nawet przesuwanie się ziemi w podobnej formie jak tsunami, o czym można było się przekonać parę dni temu na ZNZ , oczywiście wielkie dziury i inne ciekawostki jak latające po asfalcie ptaki lub ssaki morskie pływają po plaży co jest dla takich jak ty czymś normalnym :) 
Jak sobie myślisz, że co mogło spowodować że ziemia zachowuje się jak fala tsunami? Tylko ingerencja w pole elektromagnetyczne może odstawiać takie coś. Masz lepsze wytłumaczenie to podaj, może wszyscy skorzystamy.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezwykle-osuwisko-sunace-niczym-ziemne-tsunami-zarejestrowane-w-rosji
Także nie za wszystko można winić instalacje elektromagnetyczne, gdyż CERN też ma swoje na sumieniu i jak byś choć się wysilił i zagłębił się to byś nie marudził.
 
A czy w haplogrupę R1A1 też nie wierzysz :) 

Portret użytkownika Ostrzezenie

Moje drogie dziecko, tak samo

Moje drogie dziecko, tak samo jak Duch Święty — Dar od Boga — zstąpił na apostołów Mojego Syna, tak samo zostanie on w tych czasach wylany na tych wszystkich, którzy kochają Mojego Syna.
 
Mój Ojciec ma wiele planów i tak je rozegra, aby ocalić pojedynczo każde z Jego dzieci. Plany te obejmują wiele cudownych wydarzeń, łącznie z wylaniem specjalnej Łaski — objawień, które będą wam dane poprzez te Orędzia, aby mieć pewność, że Boże dzieci nie będą tułały się po bezdrożu — oraz wielu innych interwencji. Niektóre z tych interwencji przyjmą formę kar ekologicznych. Kiedy kary te staną się bardzo regularne, wtedy człowiek nie będzie już mógł mówić, że powodzie, trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów i huragany mają miejsce na skutek zaniedbań, jakich człowiek dopuścił się wobec Ziemi.
 
To Bóg ma Ziemię pod kontrolą, bo to On ją stworzył. On zadecyduje o jej losie — nikt poza tym — gdyż wszelka Władza należy do Niego.
 
Mój Ojciec wstrząśnie światem — tak fizycznie, jak i duchowo, podczas gdy w każdym narodzie będą rozkwitały plany i nikczemne uczynki diabła. Wszelkie akty profanacji, skierowane przeciwko Bogu, spotkają się z Jego odwetem w postaci uwolnienia odpowiednich kar, które będą nie do zniesienia. Ludzki grzech będzie przez Mojego Ojca zawzięcie zwalczany — człowiekowi nigdy nie wolno nie doceniać Mocy Bożej.
 
Miłość Boga nie może służyć czyjejkolwiek korzyści. To, że Miłość Boga do Jego dzieci jest niezgłębiona — nigdy nie może być postrzegane jako przejaw Jego słabości. Jego Miłosierdzie jest wielkie i ci wszyscy, którzy kochają Boga, zostaną podczas ucisku oszczędzeni — uścisku, w który ludzkość zostanie pochwycona, ponieważ Bóg zostanie odrzucony na margines na rzecz fałszywych bożków i ze względu na obsesję, jaką ludzkość ma na własnym punkcie.
 
Módlcie się, módlcie się, módlcie się, ponieważ wszystko, co zostało przepowiedziane w związku z przygotowaniami na Powtórne Przyjście Mojego Syna, teraz się rozpocznie. Wydarzenia będą następować błyskawicznie, a armia szatana przypuści szturm na Kościoły Mojego Syna — ale w sposób na tyle umiarkowany, że tylko niewielu to zauważy. Potem nie będą już się ukrywali, gdyż w krótkim czasie zwiodą tak wielu i tak wielu pochwycą w swoje szpony, że już dłużej nie będą musieli ukrywać swoich prawdziwych intencji.
 
Wy, Moje drogie dzieci, musicie teraz się przygotować, zachowując spokój i robiąc wszystko, o czym zostaliście pouczeni, i się modląc. Trzymajcie się razem. Zanoście innym duszom Prawdę i módlcie się żarliwie o nawrócenie tych, którzy nie wierzą w Boga, i za tych, którzy uwłaczają pamięci o Moim Synu, Jezusie Chrystusie.
 
Wasza umiłowana Matka
 
Matka Zbawienia

Portret użytkownika Tata Buki

Zapewne tak się notorycznie

  • Zapewne tak się notorycznie zabawiali i robią to cały czas systemami typu HAARP, że mogli rozregulować jonosferę tworząc anomalie jak ciepłe zimy, lub śnieg albo grad wielkości piłek golfowych na terenach równoleżników północnych (koziorożca). Napieprzają tym w jądro Ziemi że tworzą się trzęsienia Ziemi, a przy okazji towarzyszące temu tsunami lub inne zapadanie się ziemi tworząc leje. Broń typu HAARP tworzy silne fale elektromagnetyczne które mogą jako efekt uboczny tworzyć w danych strefach coś jak zmienne pól gdzie ptaki zamiast do góry albo na wprost pikują w dół rozbijając się o podloże, gdyż naturalnie są wyposażone w zmysły orientacji i znają kierunki swych migracji według naturalnych pól magnetycznych Ziemi. O tych zmysłach ptaków uczyli kiedyś dzieci w szkołach na bioli Smile W oceanie lub morzu zwierzęta wodne jak Delfiny, Orki, Walenie itp. wylatują na brzeg w hurtowych ilościach gdyż mogą płynąć zgodnie z kierunkiem ziemskich pół niby to w głąb oceanu, ale pod wpływem sztucznie zmienionych pól magnetycznych z rozpędem na plażę, stąd znajdywane są nieco dalej od wody o dobre parę metrów tam gdzie nie ma pływów morskich. 
  • Gdyż pole fizyczne to stan przestrzeni, w której na obiekt fizyczny mający ładunek elektryczny działają siły o naturze elektromagnetycznej. Wpływ pola elektromagnetycznego na organizmy żywe jest rozpatrywany jako wpływ stałego pola magnetycznego, stałego pola elektrycznego, przepływu prądu elektrycznego przez organizm, wpływu zmiennych pól elektromagnetycznych, czyli fal elektromagnetycznych.

 
Jak coś nie tego to mnie poprawcie, bo mnie zamula do spania a  chcialem to napisać tak na chłopski rozum Smile
 
Pozdro Smile
 
 

Strony

Skomentuj