Trzech zabitych w uderzeniu pioruna w pobliżu Białego Domu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Liczba ofiar pioruna, który uderzył dwa dni temu tuż przed Białym Domem w centrum amerykańskiej stolicy, osiągnęła trzy, jeszcze jedna osoba pozostaje w szpitalu, podała miejska stacja telewizyjna NBC4.

 

Według doniesień z powodu odniesionych obrażeń zmarł 29-letni mężczyzna. Dzień wcześniej w szpitalu zmarło starsze małżeństwo. James Mueller, który miał 76 lat i Donna Mueller, która była o rok młodsza od męża, przyjechali do Waszyngtonu z Wisconsin, aby świętować rocznicę ślubu.

Cała czwórka – dwóch mężczyzn i dwie kobiety – została trafiona piorunem w parku Lafayette naprzeciwko Białego Domu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Walcząc ze złem

Walcząc o przyszłość Polski

Walcząc o przyszłość Polski trafiłem na układ, Iluminacką bandę pedofili, korumpującą polską scenę polityczną oraz medialną. Iluminata i pedofil Mariusz Pudzianowski kryje się wśród swoich klamst doskonale, udając głupiego ale kto ma rozum, ten już wie, że to właśnie Pudzianowski zlecił i dopilnował zabójstwa Leppera czy Adolfa Kudlińskiego by jego iluminacka banda mogła nadal niszczyć Polskę i okradać Polaków. Dość tego. Pedofil Pudzianowski zgwałcił w moim otoczeniu kilkanaście dzieci w wieku do 13 lat, ukrywał się przede mną latami ale popełniał błędy i tak go odkryłem. Iluminata i pedofil Pudzianowski używa inkwizycyjnych narzędzi by torturować dziewczynki w swoim domu w piwnicy, zazwyczaj w każdy weekend. Iluminata Pudzianowski zgwałcił i zabił własną matkę, następnie pobił i zmusił starszą siostrę , tak tę ze zdjęcia, którą nań widział kazirodczak Krystian, do związku w ich ojcem co wydało kazirodczy owoc, jego brata na świat. Pudzianowski pokroił zwłoki zamordowanej matki i rozpuścił w wannie, a Policja gdyby nie siedziała w kieszeni u Pudzianowskiego i jego pedofilskiej bandy, tak można ich zobaczyć na zdjęciach z tą kreaturą, mogłąby znaleźć jej szczątki w pierwszym mieszkaniu Pudzianowskiego. Kazirodczak Krystian Pudzianowski wali konia torturując kobiety i dzieci, tak dobrze czytanie, wali konia podczas tortur kobiet i dzieci, tak jak upośledzony Mariusz Pudzianowski. Możecie w to nie uwierzyć ale to tylko dowód waszej ignorancji i łatwowierności w każdą iluminacką bzdurę, która opowiedzą wam takie upośledzone zboczone gnidy jak on. Trzeba uwalić Pudzianowskiego, jeśli Polacy chcą być gospodarzami we własnym kraju.., nie ma innej drogi. 

Portret użytkownika stoperan

https://aliveafterthefall

https://aliveafterthefall-info.translate.goog/nht_v66d/front-sl.php?param1=nht_v66d&tid=102cba0000679e5dc1dbcf15f78827&transaction_id=102cba0000679e5dc1dbcf15f78827&ebd_affid=2300&ebd_oid=1186&ebd_urlid=8478&ebd_affsource=no_tid&ebd_affsub&ebd_affsub2&ebd_affsub3&ebd_affsub4&ebd_affsub5&ebd_affunq1&ebd_affunq2=kos96&ebd_affunq3&ebd_affunq4&ebd_affunq5&utm_campaign=%7Butm_campaign%7D&utm_source=%7Butm_source%7D&utm_medium=%7Butm_medium%7D&utm_content=102cba0000679e5dc1dbcf15f78827&utm_term=%7Butm_term%7D&aff_click_id&campaign_id=2638&aff_id=2300&hostNameId=21926&source=no_tid&aff_unique2=kos96&hop=kos96&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

TO PRZERAŻAJĄCE PROROCTWO BIBLIJNE ROZWIJA SIĘ NA NASZYCH OCZACH!

6 grudnia słowa prezydenta Trumpa wstrząsnęły światem.

Po raz pierwszy od ponad 2000 lat Jerozolima została uznana za stolicę Izraela.

Czy wie o tym, czy nie, prezydent Trump spełnił swoją rolę w przerażającym proroctwie biblijnym dokładnie tak, jak przewidziały pisma.

Tylko najlepsi przywódcy kościelni i bibliści znają prawdziwe znaczenie tego wielkiego i strasznego momentu, ale nikt nic o tym nie mówi…

Do teraz!

To starożytne proroctwo biblijne zostanie objawione, a wtedy zobaczysz znaki i niezaprzeczalny dowód urzeczywistniania się słowa Bożego…

Zrozumiesz, jak wydarzyło się już pięć innych ważnych niedawnych wydarzeń przepowiedzianych przez proroków Ezechiela, Jeremiasza, Izajasza i Jana Apostoła i dlaczego to również było nieuniknione.

Ale zanim przeczytam więcej, muszę cię ostrzec:

To, co za chwilę zobaczysz, jest głęboko niepokojące…

Ponieważ krok po kroku połączy bieżące wydarzenia ze starożytnymi proroctwami biblijnymi.

I zrozumiesz, dlaczego stoimy nad przepaścią najciemniejszego wydarzenia w historii ludzkości…

Wydarzenie, które może spowodować śmierć 290 milionów Amerykanów !

Ale pociesz się, bo wolą Bożą jest, abyś tu teraz był . Zrozumiesz straszny ucisk, który ma się wydarzyć, abyś miał czas na przygotowanie się.

Rozumiem, że możesz być teraz sceptyczny.

Było niezliczonych fałszywych proroków i czarnowidzów, którzy twierdzą, że znają objawienia biblijne i wypluwają fałsz i oszustwo…

Kiedy prawda zawsze była w świętej księdze, aby wszyscy mogli ją zobaczyć.

Musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać!

Pozwól, że zadam ci jedno pytanie:

KTO MYŚLAŁ 70 LAT TEMU, ŻE ŻYDZI MIAŁY PAŃSTWO, KTÓRE MOŻE NAZYWAĆ SWOIM?
Tylko ci, którzy czytają 37 rozdział Księgi Ezechiela

Oto, co prorok napisał 2700 lat temu:

„Ręka Pańska była na mnie […] i postawiła mnie pośrodku doliny; był pełen kości. Potem powiedział do mnie: „ Synu człowieczy, te kości to lud Izraela, mój lud”.

„Wyprowadzę Izraelitów z narodów, do których poszli. Zbiorę ich zewsząd i sprowadzę z powrotem do ich własnej ziemi. uczynię ich jednym narodem na ziemi, na górach izraelskich.

Słowo po słowie spełniło się proroctwo Ezechiela. W 1947 roku naród izraelski narodził się po horrorze Holokaustu, który symbolizowała dolina kości. Rozproszeni przez ponad 2000 lat, naród żydowski przybył z całego świata do tego nowego państwa i uczynił z niego potęgę gospodarczą i militarną.

To pierwsze proroctwo, które się spełniło!

Jednak pomimo wszystkiego, co osiągnęli, pomimo wszystkich wojen, które prowadzili z niemożliwymi do pokonania szansami, Izrael nie był cały.

Potrzebowała Jerozolimy, aby ponownie stała się jej prawowitą stolicą.

A stało się to tylko przy wsparciu prezydenta Trumpa.

To była rola prezydenta Trumpa w proroctwach biblijnych i kolejne ważne wydarzenie, które wydarzyło się dokładnie tak, jak przewidywano.

Jednak na północy Izraela spełniły się inne straszne proroctwa biblijne!

PROROCY IZAJASZA I JEREMIASZ PISZĄ O SYRYJSKIEJ WOJNIE DOMOWEJ
Tak mówi prorok Izajasz:

Damaszek nie będzie już miastem
, ale zamieni się w kupę ruin. (Izajasza 17)

A to są słowa Jeremiasza.

Damaszek osłabł,
zaczęła uciekać
i ogarnęła ją panika;
ogarnęły ją udręka i ból,

Z pewnością jej młodzieńcy padną na ulicach; (Jeremiasz 49)
Przez 5000 lat Damaszek , stolica Syrii, był jednym z najstarszych i najlepiej prosperujących miast na świecie.

Ale wojna domowa, która rozpoczęła się w 2011 roku, obróciła go w ruinę.

Prorocy nie tylko mówią o wojnie, ale także o kryzysie uchodźczym i śmierci ludzi walczących po jednej lub drugiej stronie .

Armia syryjskiego dyktatora Baszara al Assada walczy z rebeliantami wspieranymi przez Stany Zjednoczone, Izrael, Turcję, Jordanię, Arabię ​​Saudyjską i terrorystów ISIS [ii] …

W 2015 roku Baszar al Assad był na krawędzi całkowitej klęski, ale dokładnie w tym czasie spełniło się kolejne proroctwo biblijne.

To ten etap proroctwa tak zaniepokoił Papieża i sprawił, że wojna w Syrii stała się prawdziwie globalna….

EZEKIEL 38 MÓWI O ROSJI PRZYCHODZĄCEJ NA GRANICĘ IZRAELA
Pan skierował do mnie te słowa : 2 „Synu człowieczy, obróć twarz przeciwko Gogowi z kraju Magog . Będą z nimi Persja, Kusz i Put , wszyscy z tarczami i hełmami, 6 także Gomer ze wszystkimi jego oddziałami i Bet Togarma . W ostatnich latach wejdziesz do ziemi tych, którzy zostali odzyskani od miecza i zebrani z wielu ludzi na górach Izraela .

Wystarczy spojrzeć na mapę świata, jaka była znana w czasach proroka, aby zrozumieć.

Na północ od Morza Kaspijskiego znajdujemy ludzi znanych jako Magog zamieszkujący krainę zwaną Rosz.

Z biegiem czasu starożytna nazwa Rosz stała się dzisiejszą Rosją.

Ezechiel dwukrotnie mówi, że Magog sprowadzi swoje armie z „skrajnej północy” (Ezechiel 38:15; Ezechiel 39:2) do granicy Izraela. Kiedy spojrzysz na północ Izraela na dowolnej mapie Bliskiego Wschodu i zgadnij, jaki naród znajdziesz? Zgadza się - Rosja.

Nie inny niż prezydent Ronald Regan, pobożny chrześcijanin, wielokrotnie powtarzał, że według Ezechiela naprawdę wierzy, że Rosja jest Magogiem.

A co ze słowem Gog? Bibliści zgadzają się, że słowo Gog nie jest rzeczywistym imieniem, ale tytułem . Jest władcą krainy Magog jak król lub car.

Ezechiel wyraźnie mówi, że Rosja przybędzie w „ góry Izraela” w „ostatnich latach”.

Stało się to we wrześniu 2015 roku i nigdy wcześniej [iii] .

Po raz pierwszy w historii rosyjska armia, marynarka wojenna i lotnictwo zaangażowały się w wojnę na Bliskim Wschodzie.

Jest to trzecie wielkie wydarzenie wspomniane w Biblii.

To przerażające, jak dokładne jest to proroctwo.

A Rosja nie jest sama…

EZEKIEL 38 OSTRZEGA PRZED STWORZENIEM ROSYJSKIEGO SOJUSZU WOJSKOWEGO
Według Ezechiela armia Magoga ma kilku sojuszników: Persję, Put, Kusz i Gomer oraz Togarmę.

Iran był znany jako Persja przez większą część swojej historii, w czasach proroków i poza nim. Dopiero w 1935 roku zmieniła swoją oficjalną nazwę na Islamską Republikę Iranu.

W tej chwili wojska irańskie są na miejscu w Syrii, walcząc ramię w ramię z Rosjanami i siłami lojalnymi wobec reżimu Baszara al Assada.

Put i Kush to starożytne nazwy Libii i Egiptu.

W ciągu ostatnich 2 lat Rosja i Iran zbudowały sojusze z innymi narodami muzułmańskimi z Bliskiego Wschodu. Egipt [iv] i Libia przeżyły wojny domowe, a nowe kierownictwo jest bardzo przyjazne Rosjanom.

ALE NAJWIĘKSZĄ NIESPODZIANKĄ JEST ZIEMIA ZNANA EZEKIELU JAKO GOMER I TOGARMA.
Historyk Flawiusz Flawiusz odnosi się do Togarmy i Gomeru jako ludu, który zamieszkiwał tereny dzisiejszej Turcji . W rzeczywistości tureckie podręczniki historyczne określają te plemiona jako żyjące na ich ziemi w czasach proroków.

To przerażające, jak dokładne jest to proroctwo.

3 lata temu Turcja była silnym sojusznikiem NATO, ale wszystko zmieniło się po nieudanej próbie zamachu stanu w 2016 roku.

Teraz Turcja staje się coraz bardziej wrogo nastawiona do NATO i Stanów Zjednoczonych.

Zmusiła NATO do usunięcia sił ze swoich baz.

Kupuje broń z Rosji. [v]

Całkowicie potępił ideę, by Jerozolima stała się stolicą Izraela…

I faktycznie, w tej chwili armia turecka jest w Syrii, walcząc o pokonanie wrogów syryjskiego dyktatora.

Sojusz czasów ostatecznych, przepowiedziany w pierwszych wersetach 38 rozdziału Księgi Ezechiela, został już utworzony. [vi]

Nigdy w historii ludzkości nie było sojuszu między Rosją, Iranem i Turcją…

To czwarte wielkie wydarzenie, o którym pisali prorocy!

Fakt, że widzimy to teraz, jest kolejnym dowodem na to, że czasy ostateczne są bardzo bliskie.

Teraz przed rozpoczęciem trzeciej wojny światowej musi się spełnić jedno ostatnie proroctwo

JEDNA ŚMIERĆ POWODUJE WOJNĘ ŚWIATOWĄ 3
Widzieliśmy, jak Jeremiasz przepowiedział zniszczenie Damaszku w rozdziale 49

Ale jest jeszcze jedna rzecz, o której pisał, która jeszcze się nie wydarzyła:

I rozpalę ogień na murach Damaszku, który pochłonie pałace Benhadada. (Jeremiasza 49:27)

Benhaddad nie jest prawdziwą osobą, ale tytułem. Wystarczy przeprowadzić proste wyszukiwanie w Internecie, a odkryjesz, że Benhaddad jest władcą Aram-Damaszku.

Chociaż jest jasne, że Baszar al Assad jest obecnym władcą Damaszku, Aram to region w Syrii znany obecnie jako Aleppo. [vii]

Miasto Aleppo zostało niedawno odbite przez reżim prezydenta Syrii Baszara al Assada z pomocą Iranu i Rosji. To szokująco trafne i ostatnie wydarzenie, które wydarzyło się dokładnie tak, jak przepowiedziano…

To, co dzieje się później, jest jednak ciemniejsze i przyprawia o dreszcze każdego prawdziwego chrześcijanina i patriotę.

Jak można sobie wyobrazić, Assad bardzo rzadko opuszcza najbezpieczniejsze miejsce w Damaszku, Pałac Prezydencki, a Jeremiasz mówi, że wkrótce będzie płonął.

Jak to się stało? Nie szukaj dalej niż nagłówki z ostatnich miesięcy, a zobaczysz raz po raz Izrael wzywający do zabójstwa syryjskiego dyktatora.

Izajasz pisze także o końcu syryjskiego dyktatora.

Ufortyfikowane miasto zniknie z Efraima, a władza królewska z Damaszku; (Izajasz 17)

To przytłaczający dowód proroczy. Od spełnienia się tego proroctwa dzielą nas miesiące, może tygodnie.

Już izraelskie siły powietrzne wielokrotnie bombardowały terytorium lub reżim syryjski.

OBSERWUJEMY PROROCTWO BIBLIJNE
ROZWIJAJĄCE SIĘ PRZED NAMI:
Rosja i jej sojusznicy walczą o utrzymanie Baszara al Assada u władzy, a Izrael chce jego śmierci.

Zgodnie z proroctwem zabójstwo Assada wywoła wojnę między sojuszem Magog a Izraelem. To iskra, która rozpala III wojnę światową.

Izajasz mówi o wojnie w północnym Izraelu w rozdziale 17, tym samym zapowiadającym zniszczenie Damaszku i śmierć Assada.

A w owym dniu osłabnie chwała Izraela

Będzie tak, jakby żniwiarz zbierał zboże,

Ale żniwo będzie kupą gruzu

W dzień żalu i rozpaczliwego smutku”.

W rozdziale Ezechiela 38 stwierdza, że ​​2/3 Izraela zostanie zniszczonych w nadchodzącej wojnie, a ci, którzy pozostaną w ziemiach świętych, staną w obliczu smutku, bólu i trudności.

Więc co się dzieje ze Stanami Zjednoczonymi?

Czy nie pomoże Izraelowi w jego najciemniejszej godzinie?

Portret użytkownika Q

Duży budynek z wysokim

Duży budynek z wysokim masztem prawie jak piorunochron a jednak "przebicie" nastąpiło obok. Racjonalista powie - pech, wierzący stęknie - kara boska, a fizyk (lub przynajmniej ktoś o jakimś o niej pojęciu) orzeknie - przewodność i rozkład lokalnego natężenia pola elektrycznego umożliwiającego zjonizowanie akurat tej przestrzeni okazały się najkorzystniejsze. Mało kto jednak wie, że tak naprawdę piorun (czyli przebicie elektryczne między ziemią a chmurą) następuje z obu kierunków jednocześnie czyli od ziemi (dodatnie ładunki) i chmur (ujemne) naraz. https://pl.wikipedia.org/wiki/Piorun

Na koniec pozostaje jednak pewien niedosyt gdyż w artykule nie podano jakiej rasy byli ci nieszczęśnicy... dziś to ważne wiedzieć czy aby nie był to rasistowski atak. Bo jak trafiło na białego to mało kto się tym przejmie, ubiło murzyna - mogą być zamieszki... ale jak zaciukało żyda - oj to już duży problem. Ale najciekawsze jest to jak sobie tłumaczą rodziny "poległych" wczorajszy wypadek autokaru wiozący rozmodloną pielgrzymkę do Medjugorie w Chorwacji ? Tacy pobożni i cel szczytny a jednak "bozia" ich nie ochroniła ? Czy może jednak zebrała tych co trzeba w jednym miejscu by ich sobie za jednym zamachem ukatrupić. 

Portret użytkownika KittySlayer

Zapewne Putin strzelał ze

Zapewne Putin strzelał ze swej tajnej broni, bo kiedy czyta/słucha/ogląda się te śmieciowe żydowskie media od żydoloandiiPL, zachodnie śmieciowe tuby propagandowe po 
przekazy w żydoUSA, to odpowiada on za inflację, ceny np. benzyny czy bilety w londyńskim tube, impotencję pryka Bideta i już nawet sam nie wiem za co jeszcze.

A zapomniałbym to nie Putin odpowiada tylko jego sobowtór, bo Putin już zdążył umrzeć i to chyba kilka razy - chaaaa.

Ta propaganda prowadzona przez parchate tuby propagandowe ale i też przez sobowtóra Putina jest bardziej niż żałosna i to widać dla każdego kto ma przynajmniej 3 szare komórki.

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika axell69

Tak Adminie , w wyniku

Tak Adminie , w wyniku ostrzału piorunami zgineło aż trzech debilnych  amerykanów  koło  szarego domu  , natomista  w  wyniku  ostrzału  biednej Palestyny  przez Israel  :

Kolejną eskalację wywołały izraelskie naloty na Strefę Gazy 5 sierpnia, w odpowiedzi na które grupy palestyńskie rozpoczęły masowy, masowy ostrzał terytorium Izraela.

Według napływających informacji w wyniku izraelskich ataków zginęło 10 Palestyńczyków, ponad 80 zostało rannych.

Источник: https://rusvesna.su/news/1659787749

Więc  gdzie ta  sprawiedliwość ??   chcesz  na utrzymanie   20 ooo PLN  , bo chcesz co nie ??  to może  zajmiesz się prawdziwymi  info bo od pisania  pierdół  i  gadania głupot  mamy  już takowe w Polsce TVP  TVN  POLmaszt  nuwsłiki   i inne szydowskie   kłamstwa 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Skomentuj