Trzech prezydentów USA będzie zaszczepionych przeciwko COVID-19 przed kamerami na żywo

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Byli prezydenci USA Barack Obama, George Walker Bush i Bill Clinton zgodzili się być pierwszymi, którzy zostaną zaszczepieni przeciwko COVID-19 przed kamerami telewizyjnymi, aby przekonać Amerykanów o bezpieczeństwie szczepionki.

„Kilka tygodni temu prezydent Bush poprosił mnie, abym poinformował dr Fauci i dr Birksa, że w odpowiednim czasie chciałby zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pomóc swoim współobywatelom zaszczepić się” - powiedział szef personelu CNN.

 

Barack Obama i Bill Clinton wyrazili podobne pragnienie.

 

W wywiadzie udzielonym SiriusXM w czwartek Barack Obama powiedział, że zostanie zaszczepiony przeciwko koronawirusowi, „prawdopodobnie przed kamerami telewizyjnymi”. Rzecznik Billa Clintona powiedział również CNN, że były prezydent również chciałby, aby jego szczepionka na COVID-19 została upubliczniona.

 

W ten sposób byli prezydenci mają nadzieję zaszczepić zaufanie do szczepionek obywateli amerykańskich po ich zatwierdzeniu do użytku w Stanach Zjednoczonych.

 

W międzyczasie dr Anthony Fauci powiedział, że po udanym szczepieniu i zaszczepieniu wystarczającej liczby osób obywatele USA mogą uzyskać odporność stadną do końca następnego lata lub jesieni.

 

Prezes BioNTech, Ozlem Tureci, powiedział dzień wcześniej, że szczepionka COVID, opracowana we współpracy z firmą Pfizer, może zostać zatwierdzona w USA i UE do połowy grudnia.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wiertara

B arack oba MA , george

B arack oba MA , george Walker b US  h  bill clinton   = MABUS Nostradamusa

Juz byl kiedys Gruppenfuhrer WOLF  w Klossie.  4 panow tworzacych mitycznego odpowiedzialnego za zbrodnie SSmanna gdzie 4 nazwiska tworzyly WOLF

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj